Jump to content
Dogomania

Florek w swoim domu nad morzem :)


magenka1

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bogusik']Można by tu spróbować ale to drugi koniec Polski!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208485-Hotelik-quot-Raszka-quot-w-Sarnowie-%28k.-Katowic%29.Wolne-2-miejsca-w-domu-i-2-w-kojcach[/url][/QUOTE]
Magenka1 ma dzisiaj zadzwonić do hoteliku w Olsztynie.Może się uda małego wyciągnąć przed zimą.Ciocia Bogusia nie masz dla niego jakiegoś domku!Oczywiście tak mi się marzy dla niego domek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Magenka1 ma dzisiaj zadzwonić do hoteliku w Olsztynie.Może się uda małego wyciągnąć przed zimą.Ciocia Bogusia nie masz dla niego jakiegoś domku!Oczywiście tak mi się marzy dla niego domek![/QUOTE]
Najchętniej bym go wzięła do siebie...ale sama wiesz jak jest.On będzie miał domek i zobaczysz jak szybko!!!Jak trzeba jeszcze gdzieś wykupić ogłoszonka to chętnie zapłacę tylko niech się ktoś tym zajmie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Najchętniej bym go wzięła do siebie...ale sama wiesz jak jest.On będzie miał domek i zobaczysz jak szybko!!!Jak trzeba jeszcze gdzieś wykupić ogłoszonka to chętnie zapłacę tylko niech się ktoś tym zajmie![/QUOTE]

Ja już niestety nie jestem taką optymistką:shake:Tyle pudli czeka, że szkoda słów. Murzynek jest młody więc to jego wielki atut, oby pomógł...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Najchętniej bym go wzięła do siebie...ale sama wiesz jak jest.On będzie miał domek i zobaczysz jak szybko!!!Jak trzeba jeszcze gdzieś wykupić ogłoszonka to chętnie zapłacę tylko niech się ktoś tym zajmie![/QUOTE]
Ja już napisałam prośbę o ogłoszenia do CatAngel ale nie mam jeszcze odpowiedzi.Poczekamy jak nie to trzeba będzie na bazarkach jeszcze poszukać.Teraz mi bardzo zależy aby Murzynka wyciągnąć ze schronu to chyba jest teraz priorytetem a później zajmiemy się jego kastracją i szukaniem domku.Trochę po spamowałam na wątkach,może więcej Cioteczek zajrzy do Murzynka.

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam do Pani Krystyny, jutro wraca do Olsztyna i przyjmuje pół rocznego labradora on tak będzie do końca października u niej potem by przyjełam naszego Murzynka tylko za karmę na co liczyłam :) , mam cichy plan aby wcześniej wykastrować go i umieścić w olsztynie na tymczasie ale nie wiem co z tego wyjdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magenka1']dzwoniłam do Pani Krystyny, jutro wraca do Olsztyna i przyjmuje pół rocznego labradora on tak będzie do końca października u niej potem by przyjełam naszego Murzynka tylko za karmę na co liczyłam :) , mam cichy plan aby wcześniej wykastrować go i umieścić w olsztynie na tymczasie ale nie wiem co z tego wyjdzie[/QUOTE]
Wiadomości super!Trzymam mocno kciuki za Twój "cichy plan" magenka1...!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magenka1']dzwoniłam do Pani Krystyny, jutro wraca do Olsztyna i przyjmuje pół rocznego labradora on tak będzie do końca października u niej potem by przyjełam naszego Murzynka tylko za karmę na co liczyłam :) , mam cichy plan aby wcześniej wykastrować go i umieścić w olsztynie na tymczasie ale nie wiem co z tego wyjdzie[/QUOTE]
To by było cudownie! Na karmę uzbieramy.Oby mu znaleźć tylko tymczas z kastracją też jakoś sobie poradzimy.No kamień mi z serca spadł może damy radę to jakoś poukładać.Marzenko dziękuję bardzo za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']Czy na wątku jest dośc informacji o nim i wystarczy, że poczytam, czy raczej musicie mi tu cos jeszcze napisać , żebym mogła "wysmażyć" :-) tekst ?[/QUOTE]
Trochę można poczytać na tym wątku post 455-459 skąd
Murzynek pochodzi ale nie za wiele jest informacji.Może marchewa wpadnie na wątek i napisze więcej.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205613-300-piesk%C3%B3w-i-wiele-kotk%C3%B3w-czeka-na-dom-w-schronisku-w-Szczytnie.POM%C3%93%C5%BB"]http://www.dogomania.pl/threads/205613-300-piesk%C3%B3w-i-wiele-kotk%C3%B3w-czeka-na-dom-w-schronisku-w-Szczytnie.POM%C3%93%C5%BB[/URL]!!
beta ata bardzo dziękuję za zainteresowanie Murzynkiem.On nie przetrwa zimy w Schronisku.

Link to comment
Share on other sites

Poczytałam , no, rzeczywiście niewiele o nim wiadomo, ale i tak damy radę. Potrzebne mi takie informacje jak: jego wzrost, tzn. choc mniej więcej, czy to mały piesek czy średni, czy jest raczej spokojny czy raczej żywiołowy (rozumiem, że on nie jest wesoły w tej sytuacji, ale chodzi mi o ogólne usposobienie, jesli da sie wyczuć), czy to raczej piesek dla starszej spokojnej osoby czy bardziej dla aktywnej, lubiącej długie spacery z rzucaniem piłki czy ringo, rozumiecie.

Link to comment
Share on other sites

Hm, powiem szczerze, że troche zastanawia mnie to nadane mu imię... Ja, gdy przeczytałam "Murzynek", pomyślałam, że to musiał być czarny psiak, który ze starości tak posiwiał... A tu okazuje sie, że dośc mlody srebrny pudelek... Może w ogloszeniach pominąc to imie albo mu zmienic na jakies inne?

Link to comment
Share on other sites

On w rzeczywistości jest czarny tylko ma przeplecioną sierść sreberkiem,bardzo często tak pudle mają,no i oczywiście jest mocno w typie rasy.Jest śliczny tylko fotki tego nie oddają,a wielkość tak jak na fotkach ale chyba raczej między małym a średnim, nie należy do dużych pudelków.No i przemawia to,że nie jest starym psem i z kotami nie dogaduje się gania je,do ludzi jest okey-nawet widać na fotkach,że jest bez smyczy,a do psów też okey to uwidaczniają fotki na spacerku.Jeśli chodzi o imię to tak chyba został nazwany przez właścicielkę bo skąd by to imię było.Zrób jak uważasz najważniejsze aby znalazł dom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...