Jump to content
Dogomania

Florek w swoim domu nad morzem :)


magenka1

Recommended Posts

[quote name='Anula']Ja prześlę obróżkę i smycz wszystko nowe tylko proszę podać adres i kolor mam czerwony i niebieski.A my zbierajmy na dobrą jakościowo karmę a może w późniejszym czasie na transport do nowego domku jeżeli taki się okaże potrzebny.[/QUOTE]
Anua Ty to masz kobieto złote serce dla naszych psiaków, adres na pewno poda Anetka bo ona w Olsztynie na miejscu jest

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=2]Pierwsza doba Murzynka w lecznicy minęła spokojnie. Psiak jest bardzo grzeczny i cichutki. Na spacery chodzi z koleżanką, która bardzo polubił. Dzisiaj dostał drugą dawkę aniprazolu na odrobaczenie. Chłopczyk ma apetyt, na razie dostaje niewielkie ilości karmy 3 razy dziennie. Murzynek ma problemy z tylnymi łapkami. Kuleje na prawą łapkę. Dzisiaj obejrzał go chirurg i skierował na zdjęcie RTG bioder i kręgosłupa. W Poniedziałek zrobimy zdjęcie i zobaczymy. [/SIZE]
[SIZE=2].[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magenka1']Anua Ty to masz kobieto złote serce dla naszych psiaków, adres na pewno poda Anetka bo ona w Olsztynie na miejscu jest[/QUOTE]
Adres Marzenko mam tylko teraz proszę wybrać kolor,po cichu napiszę,że kocham czerwony a tym bardziej,że to jest Bambo,no ale wybór należy do Cioteczek.W poniedziałek zapakuję i wyślę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100']Anulko szeleczki możesz mnie wysłać jesli masz jakies na zbyciu, ja mam ale grube,wielkościowo może byłyby ok, ale dośc sztywne i grube...także do mnie możesz wysłac, ja przekażę Ani, a Ania dalej[/QUOTE]
Anetko źle doczytałaś ja mam obróżkę i smycz.Szeleczki mam ale będą dla Murzynka za duże po Misiu-Filipku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100']Murzynek doczekał sie obserwatora na allegro:)

aha i wieści o Murzynku:
"Spotkałam Murzynka na spacerze. Monika mówiła, że wszystko OK. Leży grzecznie w swoim legowisku, zjadł troszkę karmy. Grzecznie załatwił się na podwórku " - od wolontariuszki:)[/QUOTE]
Podajcie link do Allegro. Gdzie wyslac jakies pieniazki dla Murzynka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_i_Kropka'][SIZE=2]Pierwsza doba Murzynka w lecznicy minęła spokojnie. Psiak jest bardzo grzeczny i cichutki. Na spacery chodzi z koleżanką, która bardzo polubił. Dzisiaj dostał drugą dawkę aniprazolu na odrobaczenie. Chłopczyk ma apetyt, na razie dostaje niewielkie ilości karmy 3 razy dziennie. Murzynek ma problemy z tylnymi łapkami. Kuleje na prawą łapkę. Dzisiaj obejrzał go chirurg i skierował na zdjęcie RTG bioder i kręgosłupa. W Poniedziałek zrobimy zdjęcie i zobaczymy. [/SIZE]
[SIZE=2].[/SIZE][/QUOTE]

... są wyniki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Podajcie link do Allegro. Gdzie wyslac jakies pieniazki dla Murzynka?[/QUOTE]
Pieniązki na konto Marzenki, pod ana pw, a allegro ma takie-tlyko musze zmienić miejscowość:)
[URL]http://allegro.pl/murzynek-jak-pudel-szuka-domu-pies-psy-pudelek-i1870101321.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zrobiliśmy Murzynkowi zdjęcie RTG bioder. Okazało się, że ma wywichnięte prawe biodro.Monika podczas przeglądu Murzynka odkryła, że psiak nie ma paluszków w tylnejprawej łapce. Dokładna konsultacja z chirurgiem zaplanowana jest na czwartek.

Ponieważ Murzynek kaszlał trafił dzisiaj do lekarza, który po osłuchaniu odesłał go do kardiologa.

Dzisiaj Murzynek miał robione EKG i Echo serca i niestety psiak ma poważną wadę serduszka ma wadę mitralną - niedomykalność zastawki dwudzielnej. Niestety to nie wszystko Murzynek cierpi również na rozstrzeń tchawicy.

Podczas zdjęcie RTG klatki piersiowej okazało się, że Murzynek ma śrut w dolnej części czwartego, prawego żebra. Musiał zostać postrzelony z wiatrówki.

Obecnie Murzynek dostał Vetmedin i zobaczymy jak zareaguje na lek. W piątek ma kontrolę u kardiologa. Jeśli nie będzie poprawy dostanie dodatkowe leki.

Podczas wszystkich zabiegów Murzynek był bardzo dzielny i cierpliwy. Bez protestów pozwalał na wszystkie zabiegi.

Murzynek będzie wymagał leczenia do końca życia.

Ponieważ Murzynek nie reaguje na swoje imię postanowiliśmy zmienić mu imię na Florek.

Link to comment
Share on other sites

Szok to mało powiedziane!!!
Czy w jego sytuacji kastracja jest w ogóle możliwa?
Może zmieńmy tytuł na bardziej przejmujący,może więcej osób wspomoże Florka.Ja będę szykować nowe fanty na bazarek,trzeba działać i się nie poddawać.
Ania_i_Kropka-wielkie dzięki za to co dla niego robicie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...