Jump to content
Dogomania

Kielce - międzynarodowa - CACIB - 19-20.11.2011


mysia.x

Recommended Posts

  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Riven']o super :) my wchodzimy o 10 :)[/QUOTE]

No to się spotkamy :p.

[quote name='Monalisa4']My już w Kielcach;)poubierajcie sie ciepło bo hale nie ogrzewane zimno jak diabli !!! no i swoje siedzenia bo miejsc siedzącym malutko.[/QUOTE]

No ty chyba sobie żartujesz :roll: że niby hale nie ogrzewane :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Zawsze może być pozowane po opustoszeniu ringów, przy lokacie (bo tak czy siak sami w klasie jesteśmy) albo w ruchu :eviltong: nie musi być podczas oceny, choć byłoby miło ;) po prostu chcę mieć pamiątkę z każdej naszej wystawie w formie chociaż jednej fotki z ringu :evil_lol: Byłabym Asiaczku bardzo wdzięczna :loveu: bo mój Michalski - jak to facet - o takich rzeczach jak zdjęcia nie myśli :eviltong:[/QUOTE]
Jasne:)

[quote name='Monalisa4']My już w Kielcach;)poubierajcie sie ciepło bo hale nie ogrzewane zimno jak diabli !!! no i swoje siedzenia bo miejsc siedzącym malutko.[/QUOTE]
Nie żartuj! Hale nieogrzewane?!?!?!?! Może dopiero jutro zaczną grzać.... jeżeli nie - niedobrze. Moje baski będa sztywne...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foxowa']Magda jak się wyrobię z ocenami psiurów to wpadnę pofocić :)
Ale niczego nie obiecuje.[/QUOTE]

Dziękuję :loveu: Chińskie się zaczynają o 11:10, a tybetańskie o 12:55, więc mam nadzieję, że wyrobisz się :) (nie wiem czy na MP idziesz)

Link to comment
Share on other sites

Do osób które będą jutro wystawiały! Jeśli macie możliwość napisać tu jak już będziecie na hali albo po, jak się ma sytuacja z gniazdkami, czy można sobie coś podłączyć (nie jest to malutkie coś, chodzi mi o dmuchawę) to proszę, napiszcie, bo dojdzie nam jeszcze jedna osoba do auta i nie chcę brać niepotrzebnego balastu.

Link to comment
Share on other sites

U nas:

Alta Carya (FCI) TYMON - V3/4
SPREAD YOUR WINGS Grandiflora, na swoim debiucie wystawowym - V.P. 1/2, Best Baby, BIS BABY!!! Jeżeli ktoś ma jakieś fotki małej to bardzo proszę :)
JH - 5/5, lokata III

Handling:
Australian Silky Terrier - bdb
Cairn Terrier - V2/2
Westie - Best Veteran

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...