Jump to content
Dogomania

Kielce - międzynarodowa - CACIB - 19-20.11.2011


mysia.x

Recommended Posts

  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='McDzik']Czy ktoś z dogomaniaków w niedzielę wybiera się tylko jako widz/fotograf i miałby czas i chęć obfocić dla mnie ocenę rasy Spaniel Tybetański? Występują o 12:55 na ringu p.Doroty Ząbek, 4 pieski więc nie zajmie to długo, a bardzo bym chciała relację zdjęciową. Proszę o konkretne odpowiedzi, a nie "może jak sobie przypomnę, o będę" :) Byłabym bardzo wdzięczna :)[/QUOTE]
Magda jak się wyrobię z ocenami psiurów to wpadnę pofocić :)
Ale niczego nie obiecuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']Dlatego pytałam w jakiej klasie szalejecie :diabloti: jak aparat nie sfiksuje jak w Poznaniu :angryy: to postaram się o fotki ale uprzedzam że mam aparat podstawowy i jakość nie koniecznie rewelacyjna.:roll:[/QUOTE]

spoko spoko :D każda fota jest dobra :)

to podejdź to sie poznamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Jeśli ktoś się zbłąka z aparatem w sobotę o 10 na hali F - bardzo proszę o obfocenie samoyedów, szczególnie takiego jednego biało-biszkoptowego :loveu:[/QUOTE]Będziecie? super!!!
Matagi prosiła mnie o fotki Sabi, więc może i dla Was tez znajde chwilkę? Rozpatrzę się w planie sędziowania, oby było trochę luzu między naszymi rasami.

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Będziecie? super!!!
Matagi prosiła mnie o fotki Sabi, więc może i dla Was tez znajde chwilkę? Rozpatrzę się w planie sędziowania, oby było trochę luzu między naszymi rasami.
pzdr.[/QUOTE]

Michał pojechał z Hanim, ja pracuję, Lailuszka do wujka i cioci na weekend pojechała :eviltong:
My będziemy na ringu 28, Lilka na ringu 24 - one są obok siebie. Zresztą Michał pojechał razem z Lilką, więc pewnie będą jakoś tam się blisko trzymać ;)

Samoyedy wychodzą na ring o 10. My idziemy w użytkowej, przed nami jest 5 psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']Szukam osoby, która mogła by poświęcić trochę czasu na fotki w niedzielę z ringu 28 (hala F)-hawańczyki (godzina 12:55). Proszę o kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], 509-900-073[/QUOTE]
Ja dołańczam sie do tej prożby też e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected] , [/EMAIL]
tel 692317834
[EMAIL="[email protected]"] [/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Michał pojechał z Hanim, ja pracuję, Lailuszka do wujka i cioci na weekend pojechała :eviltong:
My będziemy na ringu 28, Lilka na ringu 24 - one są obok siebie. Zresztą Michał pojechał razem z Lilką, więc pewnie będą jakoś tam się blisko trzymać ;)

[B]Samoyedy wychodzą na ring o 10. My idziemy w użytkowej, przed nami jest 5 psów[/B].[/QUOTE]
My tez wchodzimy o 10-tej i mam 4 baski do wystawienia.Więc na Waszą prezentację na ringu raczej nie zdążę... Alemoże uda mi ise namówić kolegę z aparatem; nie obiecuję, że coś z tego wyjdzie. Bedziemy próbować:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']My tez wchodzimy o 10-tej i mam 4 baski do wystawienia.Więc na Waszą prezentację na ringu raczej nie zdążę... Alemoże uda mi ise namówić kolegę z aparatem; nie obiecuję, że coś z tego wyjdzie. Bedziemy próbować:)

Pzdr.[/QUOTE]

Zawsze może być pozowane po opustoszeniu ringów, przy lokacie (bo tak czy siak sami w klasie jesteśmy) albo w ruchu :eviltong: nie musi być podczas oceny, choć byłoby miło ;) po prostu chcę mieć pamiątkę z każdej naszej wystawie w formie chociaż jednej fotki z ringu :evil_lol: Byłabym Asiaczku bardzo wdzięczna :loveu: bo mój Michalski - jak to facet - o takich rzeczach jak zdjęcia nie myśli :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...