Jump to content
Dogomania

Kielce - międzynarodowa - CACIB - 19-20.11.2011


mysia.x

Recommended Posts

  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktoś z dogomaniaków w niedzielę wybiera się tylko jako widz/fotograf i miałby czas i chęć obfocić dla mnie ocenę rasy Spaniel Tybetański? Występują o 12:55 na ringu p.Doroty Ząbek, 4 pieski więc nie zajmie to długo, a bardzo bym chciała relację zdjęciową. Proszę o konkretne odpowiedzi, a nie "może jak sobie przypomnę, o będę" :) Byłabym bardzo wdzięczna :)

Link to comment
Share on other sites

I ja również dziś ze skrzynki wyciągnęłam potwierdzenie i miła niespodzianka - odcinek na katalog, mimo, że mam Interchampiona i do tej pory na żadnej wystawie nie dali mi katalogu do tańszego zgłoszenia :) ... (czyli kubeczek też będzie, hihi :evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

Wiem że to nie ten wątek ale jest tu dużo więcej osób niż na wątku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215221-Krajowa-Wystawa-Psow-Rasowych-Świebodzice(O-Wałbrzych)-03.12-i-04.12[/URL]-)
i dlatego tu pisze bo może ktoś z tąd też jedzie i miałby wolne miejsce w autku dla dwóch dorosłych i dużego psa(6 mies szczeniak Dog de Bordeaux)na niedziele w dwie strony:roll: [B]Bardzo prosze i info dziś do[/B] [B]24[/B]. Rudy jest bardzo grzeczny w aucie całą drogę przesypia bez konieczności postojów.:p

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2] [/SIZE]
DOJAZD

DOJAZD na wystawę!!!!
Kielce są nadal rozkopane , jesli ktos jedzie na targi od strony Krakowa i Warszawy (czyli 7-ką) i od strony Łodzi (Piotrkowa Tryb.) to nie ma problemu (choc tez jest rozkopane , ale da się przejechac)
Z innych kierunków czyli Lublin (od strony Łagowa , bo można tez od Radomi przyjechac -polecam ten kierunek) i Rzeszów to juz cięższa przeprawa, bo trzeba przejechac przez miasto - rozkopane , część ulic pozamykana - tak że polecam , jesli ktos może, dojazd do "7-ki" (obwodnicy)
Aha i trzeba uwazać na zjazd na Targi - jest rozkopany i nie za dobrze oznakowany

Szerokiej drogi.. [IMG]http://mfn6****************/images/smiles/ipb/smile.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

My tez juz dzisiaj dostaliśmy potwierdzenie + numerki:0 Wsio się zgadza, szkoda jednak, że nie ma tej Pani Sędzi, doktórej się zapisywaliśmy....
Sędzia z Izraela - Myrna SHIBOLETH - dobrych kilka lat wypatrywałam Jej na ringach i ciagle sie mijałysmy.... W pierwotnej wersji miała sędziować moją rasę, Boshe, jak ja się cieszyłam....A na końcu okazało się, że ocenia nas sędzia z Danii.....
Nie, żebym miała jakieś anse do tego Pana, ale....

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...