Jump to content
Dogomania

Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!


xmartix

Recommended Posts

[quote name='Kana']Dziewczyny razem z tym nieborakiem do Gdańska ma jechać Hela z Krotoszyna, mamy tylko problem bo nie ma kto dowieźć i wsadzić do autka Beatki sunię, Czy jak ten maluch będzie jechać do Poznania to nie haczyłaby dobra dusza o Krotoszyn ?? :([/QUOTE]

No nie bardzo,Kola ma być dowieziony z Wrocławia do Polkowic,następnie przez Głogów,Wschowę,Leszno,Nowy Tomyśl no i Poznań.Chyba,że Kola by jechał bezpośrednio z Wrocławia do Poznania to jedynie w Rawiczu by można zrobić przesiadkę psiakowi bo to najbliżej z Krotoszyna.Pisałaś i szukasz na transportowym wątku?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

powyżej wypiękniony Kola- świeżynka :)

Fotke otrzymałam od xmartix, jest rozczulający.... Myślę, że ostrzyżenie do zera było korzystne dla malucha. Sierść szybko odrośnie, a w zapuszczonych dredach nagromadził się brud, robactwo i łupież. To tylko pożywka dla insektów. Wprawdzie pogoda jest zdradliwa, ale w domku ciepło. Dostanie elegancki kubrak i zima nie będzie taka straszna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']miejmy nadzieję, że nic poważnego...może po prostu w szoku chłopak? chociaż opieki wet. to te psy nie miały, niestety...[/QUOTE]

Fakt,opieki to on nie miał weterynaryjnej.Bardzo dobrze,że będzie wizyta u weta.Jeżeli wet stwierdzi,że jest zdrowy to jedynie Kola przechodzi stres i minie mu dopiero jak będzie u Beaty bo przed nim jeszcze jest trochę wrażeń zanim zawita do Beaty.No ale po tym wszystkim już tylko będzie lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Mamy opiekę dla Heli do poniedziałku do godziny 10-maks 11.
Beata z Gdańska będzie w Poznaniu między 11 a 12!!
Pilnie poszukujemy opieki na te dwie godzinki która wrzuci Helcie do auta Beaty!!!
Kto może zająć się sunią na 2 godziny :(??[/QUOTE]

Napisałam też prośbę na wątkach wielkopolski.Dostałam wiadomość od martaipieski:
[B]nocleg [/B]
[INDENT] hej
w sprawie noclegu dla sunia warto zadzwonić do Magdy z Poznania, to moja znajoma może akurat sie zgodzi na 1 noc ja przetrzymać. jej tel 665491937

I jeszcze napisała Nano:


[B] przechowanie suni [/B]

[INDENT] o której sunia w niedziele przyjechałaby do Poznania ? jakiej jest wielkości i jak dogaduje sie z innymi psami ? i o której w poniedziałek by był jej odbiór ? Nano czeka do wieczora na wiadomość,ponieważ w sobotę idzie na wesele i musi wiedzieć co i jak.
[/INDENT]

[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...