Jump to content
Dogomania

Pusia Kudłatka ma domek z ogródkiem :-)


jola_li

Recommended Posts

  • Replies 734
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KOSKA']Śliczna sunieczka trzymam kciuki teraz już może być tylko lepiej.[/QUOTE]

Witamy i dziękujemy za dobre myśli - musi być lepiej :-)!!!

[quote name='ronja']ja deklaruję skromne 10zł[/QUOTE]

Ronju - bardzo bardzo Ci dziękuję!!!
Tu nie ma skromnych kwot --- najskromniejsza złotówka jest pomocą, a 10 złotówek - pomocą zdziesięciokrotnioną!!!
Pusia jeszcze nie wyjechała z "domu", a już ma tylu Przyjaciół i --- wyprawkę :-)!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Pusiu cały hotelik w "lasku brzozowym"trzyma za Ciebie kciuki![/QUOTE]
Bardzo dziękuję, Sylwiaso, w imieniu Pusi i życzę, by bezdomni pensjonariusze hoteliku jak najszybciej znaleźli swojego Człowieka!
Choć wiem, że u Ciebie jest im bardzo dobrze :-)!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Jola_li!jak znajdują w końcu ukochanego człowieka to ja płaczę z radości,a potem jak ich żegnam to płaczę z żalu,że już się nigdy nie zobaczymy tłumaczę sobie,żeby nie płakać,ale nic nie pomaga za każdym razem jest to samo!Pusiu będę do Ciebie zaglądać miałaś Wielkie szczęści,że spotkałaś ciocię jola_li!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Dziękuję Jola_li!jak znajdują w końcu ukochanego człowieka to ja płaczę z radości,a potem jak ich żegnam to płaczę z żalu,że już się nigdy nie zobaczymy tłumaczę sobie,żeby nie płakać,ale nic nie pomaga za każdym razem jest to samo!Pusiu będę do Ciebie zaglądać miałaś Wielkie szczęści,że spotkałaś ciocię jola_li!!![/QUOTE]
Bardzo dobrze Cię rozumiem, Sylwiaso - rozstania na pewno są trudne, radosno-smutne, ale potrzebne, bo przecież następne biedy czekają na swoją szansę i miejsce pod Twoimi brzozami :-).
A o szczęściu Pusi będę mogła powiedzieć jak już będzie naprawdę zaopiekowana - oby jak najszybciej!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Daje deklaracje narazie jednorazowa na 10 zl :) ale obiecuje ze bede odwiedzac i w miare moich mozliwosci dawac deklaracje. Poprosze o nr konra :)[/QUOTE]

Bardzo pięknie Ci dziękuję, Kkkasiiiar :-)!!!
Numer konta wyślę jak już Pusia znajdzie się w hoteliku, czyli - oby! - w ciągu kilku dni :-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Cale szczęście, że wypatrzyłam ją na Kudłaczach, bo zaproszenie nie dostałam, o nie ;)))
Joluś, śliczna ta "Twoja" Pusia. Trzymam mocno kciuki za nią i z chęcią dorzucę się na paliwo, żeby ślicznota jak najszybciej znalazła się w hoteliku :)[/QUOTE]

Witaj, Igam :-)!
Bardzo Ci dziękuję!!!
Jeszcze jakoś nie mam odwagi wysyłać zaproszeń, ale chyba trzeba będzie się zebrać, bo oprócz hoteliku Pusię czeka sporo zabiegów weterynaryjnych :-(.
(A Twoją dorzutkę wykorzystam z wdzięcznością na dokładkę do hoteliku lub karmy, bo podróż Pusi wzięłam już na siebie).

A dla Pani Joli będę miała komplet pościelowy i chyba nową suszarkę do włosów. Przyda się?
Straszne nieszczęście Ją spotkało :-(...

Link to comment
Share on other sites

[I][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Nazywam się Pusia Kudłatka.
Urodziłam się w rodzinie Kundelków 1,5 roku temu i trafiłam do domu, w którym mieszka pięcioro dzieci. No i jeszcze ich mama, tata i babcia. Ale ja już nie mieszkam w domu, tylko na podwórku. Mam kolegę i małego synka, którzy też mieszkają na podwórku. Z kolegą nie mogę się bawić, bo on jest na łańcuchu i ja też. Synka też już próbowali przywiązać, ale wtedy strasznie płakał i nie mogli spać, więc na razie biega wolno.
Nie lubię tego wstrętnego łańcucha :-(.
I nie lubię suchego chleba, którym mnie karmią i przez który straciłam oczko :-(.

I szukam domu, w którym nie będzie łańcuchów i suchego chleba.[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4]
Tym bardziej, że moi państwo już mnie nie chcą, bo niedawno urodziłam dwoje dzieci i są bardzo ze mnie niezadowoleni.
I powiedzieli, żebym sobie poszła.
Ale ja nie mam dokąd iść, więc postanowiłam dać ogłoszenie:[/SIZE][/FONT][/I]

[CENTER][IMG]http://images35.fotosik.pl/915/bda048bda93150fe.jpg[/IMG]
[/CENTER]



(*fragment wiersza Barbary Borzymowskiej pt. "Ogłoszenie")

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Jolu, to kiedy Pusia pojedzie do hoteliku? :)
Mam nadzieję, że nie będzie problemów, i ci państwo oddadzą ją?[/QUOTE]

Mam nadzieję, że we wtorek lub środę.
Myślę, że mąż będzie już się lepiej czuł i że uda nam się pożyczyć samochód, bo nasz jest padnięty.
Nawet nie chcę myśleć, że nie dadzą mi Pusi :-(...

Po namyśle - dadzą!!!
Wystarczająco zniechęciły ich te szczeniaczki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']A dla Pani Joli będę miała komplet pościelowy i chyba nową suszarkę do włosów. Przyda się?
Straszne nieszczęście Ją spotkało :-(...[/QUOTE]

Dziękuję bardzo :) Pani Joli wszystko się przyda. Właśnie w tą niedzielę byłam u niej. Podwórko pełne, jakoś słabo idą adopcje :(

Oprócz spalonych rzeczy jeszcze właścicielka, od której wynajmuje powiedziała, że jak się do końca wrześnie nie wyprowadzi to od października musi płacił za wynajmem tego rozpadającego się domku 1500 pln (czyli 2,5 krotnie więcej niż do tej pory), co dodatkowo ją podłamało, bo na tą wyprowadzkę we wrześniu nie ma szans :(


Przepraszam Pusiu za ten OT - trzymam za Ciebie mocno kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Wyglada jak maskotka:lol:[/QUOTE]

Tylko życie ma całkiem nie-maskotkowe :-(...

[quote name='grzenka']Zapisuję sunieczkę...[/QUOTE]

Zapraszamy do odwiedzania :-)

Dziękujemy pięknie za wizyty :-)!


Samochód już mamy pożyczony na wyprawę.
Mąż u lekarza - nie jest dobrze. Niewykluczone, że będę musiała poszukać innego "towarzystwa" :-(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...