Jump to content
Dogomania

Pusia Kudłatka ma domek z ogródkiem :-)


jola_li

Recommended Posts

Dzięki za wszystkie podpowiedzi :-)!
Kupię wiesiołka i siemię (z braku młynka poszukam mielonego)!

[quote name='Ellig']Jolu najpierw trzeba Pusie przebadac, zaszyc oczodol , poznac jej reakcje i potem robic wydarzenie na FB.[/QUOTE]
Aaaaaaa.... to nie wiedziałam....
Myślałam, że to działa po prostu jak słup ogłoszeniowy ;-).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 734
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nutusia']Oeparol jest drogi. W domu sprawdzę jak się nazywa ten, gdzie ponad 100 kapsułek jest tańszych niż 60 kapsułek Oepaolu. Wyślę Ci Joluś sms-em nazwę ;) Młynek mogę Ci pożyczyć - przywiozę jak wpadnę po miód.[/QUOTE]
Wielkie dzięki :-).

[CENTER] [SIZE=4][COLOR=blue][B]Pusia macha swoim nędznym ogonkiem i dziękuje najpiękniej jak umie za wpłaty:[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=blue][B] Ellig 30 zł[/B] [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=blue][B] Kkasiiiar 10 zł[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=blue][B] Ewa Marta 30 zł[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=blue][B] ronja 25 zł

:Rose::Rose::Rose:
[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Od tego szczeniaczka się zaczęło, bo spytałam, czy nie chcieliby go oddać - ale nie chcieli, bo go "bardzo lubią".
Tak jak Pusię, kiedy była szczeniaczkiem :-(.

Może ktoś potrafi wstawić Pusię na FB - albo zna kogoś, co potrafi?.....
Ja nie mam konta.[/QUOTE]

Dałam Pusie na mój profil na fb.

Link to comment
Share on other sites

Książkę już mam ;) więc nie kupię ale chciałam napisać, ze może warto podawać jej rybkę suszoną? Naprawdę jest rewelacyjnym dodatkiem, [B]3 x[/B] miała na bazarku ale mogę podarować Pusi, bo mam zapas w domu a moje psy niekoniecznie ją chcą jeść.
Dodaje się do karmy.

Jeśli mogę dwa słowa o Facebooku, gdybyś Jolu chciała zbierać pieniądze na diagnostykę, badania Pusi to myślę, że wydarzenie można zrobić już teraz.
Zawsze ktoś by może wspomógł finansowo.
Na szukanie domu jest za wcześnie więc to można na razie pominąc.

Nie wiem, to tylko moje zdanie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Książkę już mam ;) więc nie kupię ale chciałam napisać, ze może warto podawać jej rybkę suszoną? Naprawdę jest rewelacyjnym dodatkiem, [B]3 x[/B] miała na bazarku ale mogę podarować Pusi, bo mam zapas w domu a moje psy niekoniecznie ją chcą jeść.
Dodaje się do karmy.

Jeśli mogę dwa słowa o Facebooku, gdybyś Jolu chciała zbierać pieniądze na diagnostykę, badania Pusi to myślę, że wydarzenie można zrobić już teraz.
Zawsze ktoś by może wspomógł finansowo.
Na szukanie domu jest za wcześnie więc to można na razie pominąc.[/QUOTE]

Ale to jest II wydanie ;-).
Z płytą i 8 nowymi wierszami ;-).
I była nominowana w konkursie na najpiękniejszą książkę roku ;-)!

Rybkę z chęcią wykorzystam dla Pusi - bardzo dziękuję :-)!!!

Co do FB - niestety, nie wiem czym to się je.
Jeśli znajdzie się ktoś, kto by mógł tam podziałać, to będzie fajnie :-)!

Link to comment
Share on other sites

Ellig chyba chodziło o to, że nie ma co robić wydarzenia dopóki nie wiadomo jakie będzie dalsze postępowanie. Najpierw Pusię powinien zobaczyć lekarz, zbadać, określić co dalej, zadecydować co z oczkiem i wtedy - mając pełną informację, wiedząc mniej więcej kiedy Pusia będzie się nadawała do adopcji - zrobić wydarzenie. Tak tylko myślę, bo na FB nie znam się ni w ząb!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Ale to jest II wydanie ;-).
Z płytą i 8 nowymi wierszami ;-).
I była nominowana w konkursie na najpiękniejszą książkę roku ;-)!

Rybkę z chęcią wykorzystam dla Pusi - bardzo dziękuję :-)!!!

Co do FB - niestety, nie wiem czym to się je.
Jeśli znajdzie się ktoś, kto by mógł tam podziałać, to będzie fajnie :-)![/QUOTE]
Nie kuś, bo jestem pusta jak bęben ;) a już na pewno mój portfel ;)

Rybkę wyślę do Gajowej, dobrze? I tak miałam ulotki podesłać to pójdzie razem.

A jeśli chodzi o wydarzenia to specem jest Ellig ;) Ja też mogę zrobić jeśli chcesz ale mniej profesjonalnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Ellig chyba chodziło o to, że nie ma co robić wydarzenia dopóki nie wiadomo jakie będzie dalsze postępowanie. Najpierw Pusię powinien zobaczyć lekarz, zbadać, określić co dalej, zadecydować co z oczkiem i wtedy - mając pełną informację, wiedząc mniej więcej kiedy Pusia będzie się nadawała do adopcji - zrobić wydarzenie. Tak tylko myślę, bo na FB nie znam się ni w ząb![/QUOTE]
Tak, tak, ja rozumiem.
Ja po prostu robię wydarzenia żebracze, piszę, że nowy pies, że zbieramy kasę na diagnostykę właśnie i domu będziemy szukać za jakiś czas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Nie kuś, bo jestem pusta jak bęben ;) a już na pewno mój portfel ;)[/QUOTE]
;-)

[QUOTE]Rybkę wyślę do Gajowej, dobrze? I tak miałam ulotki podesłać to pójdzie razem.[/QUOTE]
Super! Dziękuję bardzo :-)!!!

[QUOTE]A jeśli chodzi o wydarzenia to specem jest Ellig ;) Ja też mogę zrobić jeśli chcesz ale mniej profesjonalnie ;)[/QUOTE]
Tutaj to muszę się zdać na Wasze podpowiedzi - jak i kiedy - bo FB to dla mnie terra incognita ;-).

Link to comment
Share on other sites

Pusia dzisiaj - zdjęcia sprzed godziny. Psia snuła sie za mną i musiałam rzucać kulki, żeby choć troche sie oddaliła

[IMG]http://i893.photobucket.com/albums/ac133/Mrozz/VikiPu2.jpg[/IMG]
[IMG]http://i893.photobucket.com/albums/ac133/Mrozz/VikiPu4.jpg[/IMG]
na tyłeczku wszystko rozczesane
[IMG]http://i893.photobucket.com/albums/ac133/Mrozz/VikiPu3.jpg[/IMG]
a tutaj rezydencja Pusi
[IMG]http://i893.photobucket.com/albums/ac133/Mrozz/VikiPu1.jpg[/IMG]
buda ma przedsionek i sypialnię - w sypialni ma dużą poduchę i kocyk do zawinięcia sie.
Jak zrobi sie zimniej i bardziej wietrznie powieszę kurtynkę nad wejściem

Link to comment
Share on other sites

Moja kochana Pusinka.......................
Z pełnym brzuszkiem i w takiej budzie, to wrześniowe chłody jej nie straszne. A jak nabierze ciałka i futerko odżyje, to - będzie dobrze!
Aż boję się myśleć, co by było, gdybyśmy jej nie zabrały :-(...

Dziękujemy za zdjęcia :-)!!!

Link to comment
Share on other sites

Jolu, ksiazke mam , dostalam od Basi.Wydarzenie na FB moge zrobic ale dopiero jak bedzie wiadomo o Pusi przynajmniej tyle ile potrzeba informacji do adopcji. Wydarzen ze zbiorka pieniedzy nie robie z zasady, chyba ,ze na konkretna Fundacje , o ktorej wiem jak sie szybko rozlicza i na bierzaco podaje wplaty jakie wplynely na konkretnego psiaka. Publiczne "prywatne" zbiorki na Fb sa po prostu przestepstwem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...