Jump to content
Dogomania

Mimi, mała sunia- już nie szuka domu, ZNALAZŁA :))))!!!


ania z poznania

Recommended Posts

[IMG]http://i54.tinypic.com/2570tht.jpg[/IMG]

Kochani, szukamy dla Mimi domu, chociażby tymczasowego, pomożemy w utrzymaniu suni. Trafiła niedawno do przytuliska, prawie od razu zachorowała. Weterynarz przyjeżdżał codziennie, podawał leki, kroplówki, sunia wyzdrowiała, na chwilę jej stan się poprawił, ale nie chciała jeść. Zaczęła chudnąć, weterynarz zabrał ją do siebie do gabinetu, nadal leczy. Jej stan się poprawił, ma szansę dojść do pełnej formy, ale (tak też stwierdził wet)- nie w przytulisku!!! Musiała być rozpieszczoną, domową sunią, pobyt w przytulisku wywołał u niej depresję, a największy problem jest z jedzeniem- Mimi NIE JE suchej karmy ani puszek, je wyłącznie gotowanego kurczaka z ryżem, szynkę drobiową..... francuski piesek ;-). Musi teraz przez pewien czas, zanim nie wróci do formy, jeść niewielkie porcje 5 razy dziennie, tego w przytulisku nikt nie jest w stanie jej zapewnić.... Szukamy pilnie domu, który doprowadzi Mimi do formy i nauczy stopniowo jeść "psie" specjały.

Mimi jest słodka, przytulasta, w stosunku do innych psów uległa, bezkonfliktowa. Jest z tych piesków, które jeszcze bardziej niż inne nie nadają się do schroniska, nie ma najmniejszej siły przebicia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Equus']matko - jaka bieda... a na co sunia zachorowała, czy postawiono jakąś diagnozę odnośnie tego braku apetytu?[/QUOTE]
Ona nie ma braku apetytu, ma tylko brak apetytu na suchą i puszki, ten ryż z kurczakiem wciąga jak odkurzacz. Psiego nie jadła ani w schronisku ani u weta, spróbował gotowane i to jej smakuje.

Link to comment
Share on other sites

Ja to jeszcze spokojnie czekam, na razie potwierdzili mi KateBono i SlarpetKa że bierzemy. Czekamy na reszte, ale myśle, że damy radę.
I napisze Wam cos jeszcze - Mimi już ma wirtualną opiekunkę.
Pani która opiekowała się naszą Łanią (pojechała do domu sunia) teraz zaoferowała się pomoc Mimi.

To załatwiamy sprawę.
Kiedy można będzie odebrać sunię.
Snuszkak - może pomożesz - wiesz skąd i jak zabrać psicę. Masz może jak przywieźć ja do nas. Albo jakoś tak zabrać żebym nie musiała jeździć w cały świat. Gdzie maleńka jest?

Link to comment
Share on other sites

aaa ja nawet nie miałam śmiałości pytać czy Animalia pomoże - jesteście super!
wiem skąd sunię zabrać bo jest w domu u weta ale przywieźć nie mam jak, rodzice z samochodem na wakacjach prawie do końca miesiąca a Marcin w delegacji -ehhh
a może pogadam z wetem to ją dowiezie? tylko by to musiało być na tymczas bo nie powiem mu żeby do konkurencji ją zabierał ;)
albo Dorota :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']O rany!!!! Ale wiadomości :multi::loveu:! Gośka, Kate, kochane jesteście, anioły normalnie :angel:! [/QUOTE]

Podpisuję się pod tym moimi 4 ludzkimi i 20 kocimi łapkami!!!

Umówiłam się z Kasią na 9:00 u weta w Puszczykowie - wezmę małą i zawiozę na Polankę.

A Katebono o której dokładnie będziesz u wetek? Wiesz może czy z rana jest Karolina?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...