Jump to content
Dogomania

Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!


Ania W

Recommended Posts

Ciocie, zobaczcie jakiego maila dzisiaj na Allegro dostałam w sprawie Rysia:
"chcialabym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc zaadoptowania tego pieska na odleglosc? np. gdybym co miesiac wplacala jakas sume pieniedzy na jedzenie dla tego pieska a np. w zamian dostawalabym jego zdjecia albo czy moge chociaz zaoferowac jakas jednorazowa pomoc temu zwierzaczkowi? ja strasznie kocham pieski mam juz jednego w domu i nie moge pozwolic niestety sobie na wiecej ale temu maluszkowi bardzo chcialabym jakos pomoc albo moze jakas paczka z karma czy czyms do jedzenia mozna mu przeslac? wiem ze takie pieski to raczej stoja na przegranej pozycji bo malo kto chce paroletniego psa prosze o kontakt i propozycje jak moge pomoc temu wspanialemu maluszkowi "

Co myślicie? Co mam odpisać?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ze jak najbardziej , w Fundacji są adopcje wirtualne i Rysia można tak też adoptować, koszt miesięczny to 30 zl, w zamian będa foty i inf o Rysiu, tak jest napisane na stronie Fundacji Emir.Chętny musi wysłać maila do Fundacji i zostanie umieszczony na stronie jako wirtualny opiekun naszego Ryszarda.:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rysiek jest niedużym (trochę poniżej kolana), uroczym pieskiem o zachwycającej urodzie. Nie jest już bardzo młody, chociaż wygląda jak szczeniaczek... Właściwie trudno dokładnie określić jego wiek. Stan jego uzębienia wskazuje, że jest w średnim wieku , ma lekko przypruszoną siwizną mordkę, jednak duchem jest młodziakiem. Rysiu to mix terier i ma charakter terierka. Jest wesoły, żywy, zawsze uśmiechnięty, mimo iż przez wiele miesiący żył na łańcuchu w schronisku w Węgrowie.
Rysio uwielbia być głaskany i bardzo chce być kochany. Po takiej tułaczce jemu po prostu należy się własna rodzina, oddany opiekun i ciepły dom do końca życia.
W chwili obecnej Rysiek znajduje się w Fundacji Emir.

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie znamy jego życiorysu. W schronisku powiedziano nam , że młody...Jak trafił do fundacji okazło się, że jego zęby są w złym stanie i może mieć nawet ok 8 - 9 lat.
Ona jest bardzo dziarski , więc prawdopodobne jest również to , że stan zębów jest sprawą osobniczą i wynika np . ze złego żywienia.
Ale tego nie dowiemy już się na pewno...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga132']no na allegro to go chyba nikt nie wystawiał...więc jesli możesz....
tylko tak się Asior postaraj - żeby zaraz dom znalazł:lol:[/QUOTE]

nie ma sprawy... powiem tak: jak ASIOR wystawi allegro to nie ma bata.... :evil_lol:

poprosze w takim razie o kilka słów na temat Ryszarda :diabloti: coby mi przybliżyć nieco jego sytuację :)

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#004055]Kochani,

[/COLOR][/FONT][/B][COLOR=#004055][SIZE=2][FONT=comic sans ms][B]zbliża się okres składania zeznań rocznych, a co za tym idzie wpłacania do kieszeni ludzików zasiadających w naszym rządzie, ciężko zarobionych przez nas wszystkich pieniędzy.[/B]
[B]Jeżeli zamiast nowej limuzyny dla któregoś z naszych ministrów, wolelibyście zafundować miskę pełną jedzonka dla bezdomnego pieska, który nie miał szczęścia znaleźć kochającej rodziny, mam dla was propozycje.[/B]

[B]Pod Warszawą mieści się Fundacja EMIR, prowadzona przez cudowną kobietę, która z coraz większym trudem utrzymuje swoje przytulisko. [/B]
[B]Uwierzcie mi, każda złotówka jest tu na wagę złota, a Wy będziecie mieli jeden schodek do nieba więcej :smile:[/B][/FONT][/SIZE]

[FONT=comic sans ms][B]A teraz do rzeczy:[/B][/FONT]

[SIZE=4][FONT=comic sans ms][B]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych EMIR[/B][/FONT][/SIZE]
[FONT=comic sans ms][B]Oddział, ul. Słoneczna 4[/B][/FONT]
[FONT=comic sans ms][B]96-321 Żabia Wola[/B][/FONT]

[FONT=comic sans ms][B]nr konta:[/B][/FONT]
[FONT=comic sans ms][B]BANK Śląski o/Grodzisk Maz. [/B][/FONT]
[SIZE=4][FONT=comic sans ms][B]88 1050 1924 1000 0022 6878 6056[/B][/FONT][/SIZE]

[FONT=comic sans ms][B]w tytule przelewu należy wpisać:[/B][/FONT]
[SIZE=4][FONT=comic sans ms][B]1% podatku [/B][/FONT][/SIZE]

[/COLOR]
[SIZE=2][COLOR=#004055][FONT=verdana][SIZE=4][FONT=comic sans ms][B]Dziękuje wszystkim, którzy wolą pełny brzuszek u psa, niż pełną kieszeń u Zyty G.[/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dla wszystkich wielbicielek dzisiejsza sesja Rysia! ;-)
[IMG]http://img218.imageshack.us/img218/221/rysiekfu5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img295.imageshack.us/img295/9145/rysiek1yr9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/7210/rysiek3uu8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3706/rysiek2wx3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3624/rysiek4zf1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...