Jump to content
Dogomania

Bona - sunia,klasyczny wilczurek, podrzucony mi w prezencie pod bramę hoteliku.


Ginn

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny i chlopaki zapraszam na bazarki na Kielce. Udalo mi sie w koncu je stworzyc i zapraszam jak nie na zakupy to na odwiedzinki:)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212704-*-*-GIGA-tani-bazar-na-Kielce.-Do-22.09-do-10-RANO.-ZAPRASZAM-bo-warto-%29?p=17420353#post17420353"]http://www.dogomania.pl/threads/212704-*-*-GIGA-tani-bazar-na-Kielce.-Do-22.09-do-10-RANO.-ZAPRASZAM-bo-warto-%29?p=17420353#post17420353[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/212703-*-*-*Mega-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-bazar-na-Kielce.-Do-22.09-do-10-RANO.-ZAPRASZAM-%29?p=17420346#post17420346[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Powoli ogłaszam suczkę.
Ostatnio nawet szybko ONkowate idą do domów,np.wczoraj w ciągu 3godz. od ogłoszenia zgłosiły się 3 fajne domki na szczeniaka mix onka.Psiak w weekend jedzie do Oświęcimia:-)
Dorosłe też bardzo szybko znajdują domki,więc trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Powoli ogłaszam suczkę.
Ostatnio nawet szybko ONkowate idą do domów,np.wczoraj w ciągu 3godz. od ogłoszenia zgłosiły się 3 fajne domki na szczeniaka mix onka.Psiak w weekend jedzie do Oświęcimia:-)
Dorosłe też bardzo szybko znajdują domki,więc trzymam kciuki.[/QUOTE]
Dzięki Zuzka, mam nadzieję że Bona też będzie miała szczęście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']Bona już w domu. Widać, że czuje się świetnie. Operację zniosła b. dobrze. Przy okazji wyciągnięto z niej śrut. Służyła komuś za tarczę strzelniczą.:angryy::angryy::angryy:[/QUOTE]

Słyszałam o przypadkach strzelania do psów które przychodziły do suki w cieczce,może ''oberwała''zamiast zalotnika.:roll:
No cóż zewsząd otaczają nas deb..le:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich - tak mnie baba na wątku "kieleckim" pod......a, że aż spać nie mogłam. Bona za to spała bardzo dobrze mimo 5 szczeniaków, które po niej łaziły. Swoją drogą szczeniory obłaskawią wszystkich.
Miałam już jeden telefon w spr. Bony - z Łodzi - uczucia mam nawet niezłe, ale czy coś z tego będzie zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']Witam wszystkich - tak mnie baba na wątku "kieleckim" pod......a, że aż spać nie mogłam. Bona za to spała bardzo dobrze mimo 5 szczeniaków, które po niej łaziły. Swoją drogą szczeniory obłaskawią wszystkich.
Miałam już jeden telefon w spr. Bony - z Łodzi - uczucia mam nawet niezłe, ale czy coś z tego będzie zobaczymy.[/QUOTE]
O to fajnie,że ktoś ją wypatrzył.Ja będę stopniowo dorabiać ogłoszenia.
Ginn,nie wiem czym się przejmujesz,bo cała ta dyskusja na kieleckim wątku to absurd,żenada i manipulacja-jak ktoś szuka jelenia do bawienia wszystkich podrzucanych mu psów przez dogomaniaków z różnych woj.,to niech sam nim zostanie,a nie zmusza nikogo do miłosierdzia i harówki za darmo (a czasem za dopłatą,bo niektóre bezpłatne DT nie mogą się doprosić nawet karmy czy kasy na weta,więc sponsorują zwierzęta znalezione przez nieodpowiedzialnych i niedojrzałych "bohaterów").

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linssi']Ginn, co tam u Bony? Wszystko ladnie sie goi?[/QUOTE]
Wszystko bardzo spokojnie - tak że nawest nie ma co pisać. Dziewczynka powoli dochodzi do siebie. Uczy się nowego życia - wszystkiemu się dziwi (zwłaszcza telewizor z odgłosami ptaków, psów).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']Moze Ben i Bona to ofiary pseudo....Pewnie nigdy wczesniej nie były w domu....:roll:[/QUOTE]

Tak to właśnie wygląda. Z innymi psami tak średnio. Śpi w jednym pokoju z matką-wariatką z pięcioma szczeniakami i jest dobrze. Jak wychodzi na dwór to próbuje dołożyć Sońce (czyli matce), a najbardzie nie lubi mojego Bąbla - nie wiadomo dlaczego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...