Jump to content
Dogomania
shila1404

najpiekniejsze imiona dla szczeniat

Recommended Posts

Ja staram sie wybierac imiona troche dłuże . Moje sunie w rodowodzie maja ABIGAIL w domu nazywana ABI , druga WIRGINIA zastała nazwana AMBER a najmłodsza DUMA w domu zwie sie KAYLEE lub Mała chociaz lubie do niej mowic niedzwiadek :D

Agape jest też pięknie - zwłaszcza, że przetłumaczone na polski znaczy "bezwarunkowa miłość" :)
Amor
Ariel
Arielle, Arielka
Angel, Angelle
Archibald - tak pasuje mi do labka :)
cóż.... więcej nie wymyślę :)

Korzystając z mojego gotowca (mam taki, zapisuję sobie ładne imiona;)):
-Aquamarine
-Abracadabra
-Amica-wł.przyjaciółka
-Arma-wł.broń
-Anima E Corpo- wł.całkowicie, ciałem i duszą;
-Augurio-wł.wróżba, życzenie;
-Abigale
-Ashanti
-Amandi-wł.kochanie
-Aida
-Alexa
-Archer
-A'Kasha
-Axel;
I kilka dłuższych, angielskich:
-After the Rain- po deszczu;
-Above the Clouds- ponad chmurami;
-A Storm is Coming- nadchodzi burza;
-As a Sunshine/Sunrise-jak słońca blask/promień;

Natomiast imię Astra podoba mi się- nie wiem czy wiesz, że to znaczy "gwiazda" po włosku i łacinie;

[quote name='arielka186']Korzystając z mojego gotowca (mam taki, zapisuję sobie ładne imiona;)):
-Aquamarine
-Abracadabra
-Amica-wł.przyjaciółka
-Arma-wł.broń
-Anima E Corpo- wł.całkowicie, ciałem i duszą;
-Augurio-wł.wróżba, życzenie;
-Abigale
-Ashanti
-Amandi-wł.kochanie
-Aida
-Alexa
-Archer
-A'Kasha
-Axel;
I kilka dłuższych, angielskich:
-After the Rain- po deszczu;
-Above the Clouds- ponad chmurami;
-A Storm is Coming- nadchodzi burza;
-As a Sunshine/Sunrise-jak słońca blask/promień;

Natomiast imię Astra podoba mi się- nie wiem czy wiesz, że to znaczy "gwiazda" po włosku i łacinie;[/QUOTE]
wielkei dzieki arelko juz myslalam ze mam wszystkie imiona ale chyba kilka zmienie na twoje propozycje sa super :D
tylko sie zastanawiam te angielskie to ktore bardziej do suni a ktore do pieska pasuja ?

[COLOR="#4b0082"]Above the Clouds[/COLOR] to chyba żeńskie imię- takie romantyczne :D. [COLOR="#4b0082"]A Storm Is Coming [/COLOR]może być dla chłopca albo energicznej suczki...[COLOR="#4b0082"] After the Rain[/COLOR] też jakoś bardziej pasuje mi dla dziewczyny- ale może dlatego, że jest piosenka o takim tytule (ATB). Za to [COLOR="#4b0082"]As a Sunshine[/COLOR] myślę że jest lepsze dla suczki, a [COLOR="#4b0082"]As a Sunrise[/COLOR]- dla pieska. :) I cieszę się że coś Ci się spodobało- polecam się na przyszłość. Jeżeli podobają Ci się tego typu angielskie- może być jeszcze[COLOR="#4b0082"] Amazing View of Sunset[/COLOR]- męskie, oznacza "Niezwykły widok zachodu słońca" czy [COLOR="#4b0082"]A Shining Star[/COLOR]- "błyszcząca gwiazda".;)

[quote name='arielka186'][COLOR="#4b0082"]Above the Clouds[/COLOR] to chyba żeńskie imię- takie romantyczne :D. [COLOR="#4b0082"]A Storm Is Coming [/COLOR]może być dla chłopca albo energicznej suczki...[COLOR="#4b0082"] After the Rain[/COLOR] też jakoś bardziej pasuje mi dla dziewczyny- ale może dlatego, że jest piosenka o takim tytule (ATB). Za to [COLOR="#4b0082"]As a Sunshine[/COLOR] myślę że jest lepsze dla suczki, a [COLOR="#4b0082"]As a Sunrise[/COLOR]- dla pieska. :) I cieszę się że coś Ci się spodobało- polecam się na przyszłość. Jeżeli podobają Ci się tego typu angielskie- może być jeszcze[COLOR="#4b0082"] Amazing View of Sunset[/COLOR]- męskie, oznacza "Niezwykły widok zachodu słońca" czy [COLOR="#4b0082"]A Shining Star[/COLOR]- "błyszcząca gwiazda".;)[/QUOTE]
super na pewno skorzystam :)
ktore dokladnie wybiore napisze pozniej

I słusznie. Choc muszę przyznać, że [COLOR=#4b0082]A Storm Is Coming całkiem pasuje do mojej małej suczki, mix Shetlanda ;-) :-D Czasem, gdy rozszaleje sie w zabawie, potrafi wskoczyć na ramiona albo i przewrócić, gdy sie czlowiek akurat nie spodziewa i nie stoi zbyt twardo na podłożu :-D No, chyba wypiszę jej na apaszce "Śliczna Tami - A Storm Is Coming" ;-) Sąsiedzi padną.
[/COLOR]

[FONT=Arial][U]Dla chłopaków:[/U]
AEGIR - bóg morza
AATU: fińska forma z języka staro-wysoko-niemieckiego Adalwolf szlachetny wilk
AMAGUK: inuckie wilk
AMAROG: inuckie, grenlandzkie wilk
ARCHIBALD

[U]Dla dziewczyn:[/U]
AYAME: japońskie wilczyca
ACCALIA: łacińskie wilczyca
ALTA - Gigantka, matka Heimdalla
AERON, AERONWEN - wojna
AISLING - sen, wizja
[I][COLOR=black][/COLOR][/I][/FONT]
Lubię imiona znaczące, może któreś się jeszcze nie pojawiło, a te są całkiem ciekawe :)

[quote name='arielka186'][B]Shila1404[/B] napisz jakie imiona wybrałaś- strasznie jestem ciekawa, czy chociaż jedną z moich propozycji wykorzystasz;) (Może niekoniecznie After The Rain itd...:D)...[/QUOTE]

na pewno napisze ale mam jeszcze troche czasu do przegladu wiec jeszcze mysle ;)

I nadszedł dzien przegladu :D
moje labusie otrzymały imiona :P
PIESKI:
-ALVIN
-ALVARO
-ACAPULKO
-AMADEO
SUNIE:
-ASHLEY
-AVILLA
-ASTA LA VISTA
-ALISON