Jump to content
Dogomania

aleola

Members
 • Content Count

  355
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

aleola last won the day on July 2 2013

aleola had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

About aleola

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Ozorków/Olsztyn
 • Interests
  zwierzęta, muzyka, film, literatura
 • Occupation
  student weterynarii

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam! Nie mozna do Ciebie wysłać pw. Musisz włączyć komunikator- wejść w kopertę - ,,Skrzynka odbiorcza" i w lewym dolnym roku jest włącznie komunikatora.

 2. Proszę o opróżnienie skrzynki, mam ważną informację.

  1. aleola

   aleola

   W związku z brakiem odpowiedzi napiszę na forum ogólnym.

   Otrzymałam zwrot paczki z rzeczami z bazarku, którą wysłałam Ci już jakiś czas temu, za co oczywiście musiałam ponieść koszty. Bardzo nie lubię takiego zachowania oraz braku odzewu. Żeby pozostać fair chcę Cię poinformować, że zamierzam w tej sprawie napisać do administracji forum. Mam jednak nadzieję, że to jedynie z Twojej strony precedens, który możesz wytłumaczyć.

   Pozdrawiam,

   Ola

 3. Brakuje jeszcze 210zł żeby nasze Stowarzyszenie ŁAPA mogło zakupić dziewiątą budę dla psiaków w Przytulisku, z którym współpracuje nasze Stowarzyszenie.

  1 cegiełka = 5zł

  Link do bazarku: http://www.dogomania.pl/forum/threads/233549-Bazarek-cegiełkowy-na-budy-dla-psiaków-z-przytuliska-(do-11-11-22-00)

  Bazarek trwa do 11 listopada.

  Serdecznie zapraszam

 4. Bardzo proszę o niewpisywanie w moim profilu ogłoszeń o bazarkach. Jeśli będę zainteresowana, wiem w jakim dziale ich szukać. Jeżeli konieczenie chcesz mnie poinformować, możesz wysłać prywatną wiadomość. Dzięki! :]

 5. Bardzo proszę o zajrzenie na wątek trzech porzuconych psiaków, muszkieterów: http://www.dogomania.pl/threads/200790

  Dwa z nich od kilku miesięcy w hotelu czekają na domy. Niestety odzew z ogłoszeń jest znikomy :-( Psiaki nie mają praktycznie żadnych deklaracji, na wątek już mało kto zagląda, a długi rosną :-( Cudem udało się uniknąć eksmisji z hotelu w zeszłym tygodniu, ale za dwa dni mija termin kolejnej zapłaty, a na koncie muszkieterów jest pusto...

  Bardzo proszę o pomoc dla tych dwóch psiaków - przede wszystkim finansową, bo bez niej niedługo będą musieli opuścić obecne miejsce... Będę też wdzięczna za bazarki, rozsyłanie i podnoszenie wątku, ogłoszenia. Oba psiaki szukają również tymczasów.

  Za wszelką pomoc bardzo dziekuję!

  dsc0748a.jpg

×
×
 • Create New...