Jump to content
Dogomania

Jak opiekować się suczkami po utracie szczeniaków? Proszę o pomoc


Molkusia

Recommended Posts

[quote name='rika']Ej, to Nico jeszcze nie robi prania? Do szkoły idź, bo nie wiesz jak się psa tresuje :diabloti:[/QUOTE]
Chodzimy, ale wyraźnie za kiepskie to psie przedszkole, bo nie uczą psów, jak prać, zmywać i sprzątać swoje g. :eviltong: Nico umie za to "siat" i "warój".
[B]kasiabee[/B] sama tą rozmowę na taki poziom sprowadziłaś, a dyskusję oglądam od początku i nigdzie nie widziałam zdjęcia Twojego "jorka". Sama też to łajno stworzyłaś, bo rzeczy oczywistych nie potrafisz pojąć. Błagam, setki takich skundlonych "jorków" jest w moim województwie, tysiące w kraju, a ja miałabym rozpoznać wśród nich tego Twojego? Tak poza tym mówiłaś, że nie mieszkasz w Polsce, a ja nie mam potrzeby, aby przemierzyć xxx kilometrów, aby zobaczyć tysięcznego mieszańca w typie "jorcka". :lol: Plączesz się moja droga.
[SIZE=1]Ps. Błędy celowe.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 585
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='FRODKA']No proszę kontrole nawet państwowe ,ZK może się schować ze swoimi kontrolami :crazyeye:.
Rodzice mają wszystkie dostepne genatyczne badania ,to po co pisałaś że swoją suczkę chcesz przebadać przed rozmnożeniem?[/QUOTE]

Dla pewności? To że rodzice byli zdrowi nie oznacza, że dziecko będzie ... jakby nie było.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, wyluzujcie trochę, bo serio, wali hejtem na odległość.
Nie każdy urodził się z wiedzą kynologiczną w małym palcu, a takim hejtowaniem co najwyżej doprowadzicie do tego ze dziewczyna się obrazi i koniec konców zrobi na złość rozmnazają suczkę.

Trochę luzu ;) serio można dyskutować, ale niech to ma jakiś sens, a taki hejt dla hejtu wiele nie wnosi i kazda nastepną osoba wchodząca na watek odpuszcza czytanie, i widzi tylko, że psiarze-milosnicy psow- się żrą ze sobą nawzajem. Peace and love :evil_lol:

a tak serio kasibee, poczytaj, poszperaj w necie, poznaj rzetelne informacje, i wrzuć na luz. Masz sunię, kochaj ją, dbaj o nia, i niech bedzie najwspanialszym psem na swiecie. A co do rozmnażania-poczytaj trochę na ten temat, i zrozumiesz dlaczego mówimy takim procederom "nie".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']przeczysz sama sobie, cofnij siędo swoich pierwszych postów w tym temacie. Zapomniałas juz co pisałas? [/QUOTE]

Chyba zapomniała co pisała, bo kilka swoich pierwszych postów edytowała i pozostały tylko ".............". Ciekawe czemu edytowała :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Sorry że się wtrącę w tak zaciętą dyskusję ale..
moim zdaniem ta dyskusja nie ma sensu bo tej kobiecie nie da się wytłumaczyć i specjalnie prowokuje Dogomaniaków do spięć na forum , mając nadzieję że ktoś zacznie ją wspomagać i jej bronić ...

PS. Współczuję jej klientom którzy przychodzą z bólem zęba (załóżmy 5) i tłumaczą który a ona wyrywa 6 ?!?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Chodzimy, ale wyraźnie za kiepskie to psie przedszkole, bo nie uczą psów, jak prać, zmywać i sprzątać swoje g. :eviltong: Nico umie za to "siat" i "warój".
[B]kasiabee[/B] sama tą rozmowę na taki poziom sprowadziłaś, a dyskusję oglądam od początku i nigdzie nie widziałam zdjęcia Twojego "jorka". Sama też to łajno stworzyłaś, bo rzeczy oczywistych nie potrafisz pojąć. Błagam, setki takich skundlonych "jorków" jest w moim województwie, tysiące w kraju, a ja miałabym rozpoznać wśród nich tego Twojego? Tak poza tym mówiłaś, że nie mieszkasz w Polsce, a ja nie mam potrzeby, aby przemierzyć xxx kilometrów, aby zobaczyć tysięcznego mieszańca w typie "jorcka". :lol: Plączesz się moja droga.
[SIZE=1]Ps. Błędy celowe.[/SIZE][/QUOTE]

Nie nie nie moja droga. To łajno to stworzyłyście WY ... bo ja zadałam konkretne pytanie (uważam napisane na prawdę na poziomie i kulturalnie) a otrzymałam chamskie odpowiedzi i nagonka ...
To jest wasze łajno, nie moje ...
PS. i widać znowu, że kolejne dziecko nie potrafi czytać ze zrozumieniem ... ja napisałam tylko, że jestem "pół polką" jesli tak to można nazwać i że polski nie jest moim ojczystym językiem (za taki uważam inny język) ale mieszkam w polsce teraz do okrestu studiów do polski przyjeżdźałam tylko na 2 miesiące na wakacje, oraz na ferie zimiwe. Nawet matury w polsce nie zdawałam. Wszystko co umiem (mówić i pisać) zawdzięczam mojemu tacie oraz temu, że uczęszczałam do międzynarodowej szkoły.
Czy w polskich szkołach nie uczą czytać ze zrozumieniem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Chodzimy, ale wyraźnie za kiepskie to psie przedszkole, bo nie uczą psów, jak prać, zmywać i sprzątać swoje g. :eviltong: Nico umie za to "siat" i "warój".
[B]kasiabee[/B] sama tą rozmowę na taki poziom sprowadziłaś, a dyskusję oglądam od początku i nigdzie nie widziałam zdjęcia Twojego "jorka". Sama też to łajno stworzyłaś, bo rzeczy oczywistych nie potrafisz pojąć. Błagam, setki takich skundlonych "jorków" jest w moim województwie, tysiące w kraju, a ja miałabym rozpoznać wśród nich tego Twojego? Tak poza tym mówiłaś, że nie mieszkasz w Polsce, a ja nie mam potrzeby, aby przemierzyć xxx kilometrów, aby zobaczyć tysięcznego mieszańca w typie "jorcka". :lol: Plączesz się moja droga.
[SIZE=1]Ps. Błędy celowe.[/SIZE][/QUOTE]

Zapomniałaś że pisze się wojewó[SIZE=4][B]c[/B][/SIZE]twie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiabee']Nie nie nie moja droga. To łajno to stworzyłyście WY ... bo ja zadałam konkretne pytanie (uważam napisane na prawdę na poziomie i kulturalnie) a otrzymałam chamskie odpowiedzi i nagonka ...
To jest wasze łajno, nie moje ...
PS. i widać znowu, że kolejne dziecko nie potrafi czytać ze zrozumieniem ... ja napisałam tylko, że jestem "pół polką" jesli tak to można nazwać i że polski nie jest moim ojczystym językiem (za taki uważam inny język) ale mieszkam w polsce teraz do okrestu studiów do polski przyjeżdźałam tylko na 2 miesiące na wakacje, oraz na ferie zimiwe. Nawet matury w polsce nie zdawałam. Wszystko co umiem (mówić i pisać) zawdzięczam mojemu tacie oraz temu, że uczęszczałam do międzynarodowej szkoły.
Czy w polskich szkołach nie uczą czytać ze zrozumieniem?[/QUOTE]

Wiesz jako tak wykształcona kobieta mogłabyś chciaż Polska pisać z dużej (jak już wcześniej ktoś zauważył ) !!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiabee']Nie nie nie moja droga. To łajno to stworzyłyście WY ... bo ja zadałam konkretne pytanie (uważam napisane na prawdę na poziomie i kulturalnie) a otrzymałam chamskie odpowiedzi i nagonka ...
To jest wasze łajno, nie moje ...
PS. i widać znowu, że kolejne dziecko nie potrafi czytać ze zrozumieniem ... ja napisałam tylko, że jestem "pół polką" jesli tak to można nazwać i że polski nie jest moim ojczystym językiem (za taki uważam inny język) ale mieszkam w polsce teraz do okrestu studiów do polski przyjeżdźałam tylko na 2 miesiące na wakacje, oraz na ferie zimiwe. Nawet matury w polsce nie zdawałam. Wszystko co umiem (mówić i pisać) zawdzięczam mojemu tacie oraz temu, że uczęszczałam do międzynarodowej szkoły.
Czy w polskich szkołach nie uczą czytać ze zrozumieniem?[/QUOTE]
A niedawno mówiłaś, że mieszkasz poza granicami Polski. Chyba, że pościk zdążyłaś już edytować. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wasylek']Wiesz jako tak wykształcona kobieta mogłabyś chciaż Polska pisać z dużej (jak już wcześniej ktoś zauważył ) !!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

"polskich" to przymiotnik piszemy z małej. Ja "nie polka" mam Cię polskiego jeszcze uczyć?
PS. a ty zawsze tak poprawnie piszesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wasylek']Wiesz jako tak wykształcona kobieta mogłabyś chciaż Polska pisać z dużej (jak już wcześniej ktoś zauważył ) !!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

W zagramanicznych (:evil_lol:) szkołach nie uczą, że nazwy państw pisze się z dużej litery :diabloti:

[quote name='kasiabee']No właśnie, w odpowiedzi zostały one i tak zacytowane więc możesz poczytać.[/QUOTE]

Dla mnie edytowanie postu świadczy tylko o tym, że chciałaś wykasować swoje posty, żeby inni nie wiedzieli od czego zaczęła się dyskusja ;)
Dobrze, że są cytowane i inteligentni ludzie i tak sobie poczytają :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiabee']Nie nie nie moja droga. To łajno to stworzyłyście WY ... bo ja zadałam konkretne pytanie (uważam napisane na prawdę na poziomie i kulturalnie) a otrzymałam chamskie odpowiedzi i nagonka ...
To jest wasze łajno, nie moje ...
PS. i widać znowu, że kolejne dziecko nie potrafi czytać ze zrozumieniem ... ja napisałam tylko, że jestem "pół polką" jesli tak to można nazwać i że polski nie jest moim ojczystym językiem (za taki uważam inny język) ale mieszkam w [B][SIZE=5]polsce[/SIZE][/B] teraz do okrestu studiów do [I][B][SIZE=5]polski [/SIZE][/B][/I]przyjeżdźałam tylko na 2 miesiące na wakacje, oraz na ferie zimiwe. Nawet matury w[B][SIZE=5] polsce[/SIZE][/B] nie zdawałam. Wszystko co umiem (mówić i pisać) zawdzięczam mojemu tacie oraz temu, że uczęszczałam do międzynarodowej szkoły.
Czy w polskich szkołach nie uczą czytać ze zrozumieniem?[/QUOTE]

Może najpierw ty się naucz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']W zagramanicznych (:evil_lol:) szkołach nie uczą, że nazwy państw pisze się z dużej litery :diabloti:



Dla mnie edytowanie postu świadczy tylko o tym, że chciałaś wykasować swoje posty, żeby inni nie wiedzieli od czego zaczęła się dyskusja ;)
Dobrze, że są cytowane i inteligentni ludzie i tak sobie poczytają :p[/QUOTE]

Oj polskie szkoły nie są takie najlepsze o czym świadczy chociażby nawet poziom z jakim się komunikujecie w obcych językach (i ja już tutaj nie mówię o poprawnym pisaniu lecz o samej komunikacji).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiabee']"polskich" to przymiotnik piszemy z małej. Ja "nie polka" mam Cię polskiego jeszcze uczyć?
PS. a ty zawsze tak poprawnie piszesz?[/QUOTE]

Chodzi o tego posta:

[quote name='kasiabee']Nie nie nie moja droga. To łajno to stworzyłyście WY ... bo ja zadałam konkretne pytanie (uważam napisane na prawdę na poziomie i kulturalnie) a otrzymałam chamskie odpowiedzi i nagonka ...
To jest wasze łajno, nie moje ...
PS. i widać znowu, że kolejne dziecko nie potrafi czytać ze zrozumieniem ... ja napisałam tylko, że jestem "pół polką" jesli tak to można nazwać i że polski nie jest moim ojczystym językiem (za taki uważam inny język) ale mieszkam [B]w polsce [/B]teraz do okrestu studiów [B]do polski [/B]przyjeżdźałam tylko na 2 miesiące na wakacje, oraz na ferie zimiwe. Nawet matury [B]w polsce[/B] nie zdawałam. Wszystko co umiem (mówić i pisać) zawdzięczam mojemu tacie oraz temu, że uczęszczałam do międzynarodowej szkoły.
Czy w polskich szkołach nie uczą czytać ze zrozumieniem?[/QUOTE]

3x w jednym zdaniu ten sam błąd :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B]kasiabee[/B], pomijając wszystkie kwestie, chciałam sie odnieść do tych "naumianych" komend. Otóż przykro mi, ale Twój pies ich nie umie. Będziesz mogła powiedzieć, ze je umie, gdy zrobi je w każdym rozproszeniu i z minimalnym nagrodzeniem. Teraz się ich po prostu uczy. A im więcej i w krotszym czasie uczy się naraz - tym gorzej będą mu wychodzić w przyszłości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiabee']Oj polskie szkoły nie są takie najlepsze o czym świadczy chociażby nawet poziom z jakim się komunikujecie w obcych językach.[/QUOTE]

Może zamiast nam ubliżać to zajmiesz się sunią może wyjdź z nią na spacer, przewietrzysz się uspokoisz i może trochę grzeczniej zaczniesz się zachowywać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiabee']Oj polskie szkoły nie są takie najlepsze o czym świadczy chociażby nawet poziom z jakim się komunikujecie w obcych językach (i ja już tutaj nie mówię o poprawnym pisaniu lecz o samej komunikacji).[/QUOTE]


To po kiego grzyba tu rzekomo studiujesz? Znowu- chyba, że stomatologiem zostałaś w Mongolii :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiabee']Oj polskie szkoły nie są takie najlepsze o czym świadczy chociażby nawet poziom z jakim się komunikujecie w obcych językach (i ja już tutaj nie mówię o poprawnym pisaniu lecz o samej komunikacji).[/QUOTE]

Jak tak bardzo chcesz się czepiać znajomości języka, to napiszę Ci, że nie mieszkam w Polsce (już wcześniej wspominałam) i jakoś rozmawiam tu z ludźmi zarówno w swoim języku, jak i ich ojczystym języku i dodatkowo po angielsku. Więc przestań wypisywać jaka to jesteś mądra, bo umiesz 2 języki. Na tym forum jest sporo ludzi, którzy mówią w więcej niż 2 językach :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...