Jump to content
Dogomania

dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!


tu_ania_tu

Recommended Posts

  • Replies 563
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obiecuję, ale w końcu może się uda, coś mi się porobiło z aparatem albo komputerem, że się licha nie chiały pogodzić ze sobą, a Tosiu jest na Dogi Adopcje i kiedyś był na wątku Tajgi, baaaardzo podobny do Luckiego tylko mniej białego ma, za kilka dni 17X będzie miał równo 1,5 roku

Link to comment
Share on other sites

dzwonili ludzie z Wa-wy zainteresowani naszym chłopakiem, wydawali sie Agacie fajni przez telefon, Agata poprosiła o przesłanie smsem danych do wizyty przedadopcyjnej i cholera nie odezwali sie już. Nie mamy do nich telefonu bo z zastrzeżonego dzwonili. Ciekawe czy sie odezwą jeszcze

Link to comment
Share on other sites

Jeśli im zależy szczerze to się odezwą. Jak ja zaczęłam szukać tochyba ze 2 miesiące się kontaktowałyśmy z przerwami, miał być początkowo Black sami go znaleźlismy i kontakt do Dogi Adopcje, ale to nie był najlepszy wybór ze względu na jego chrakter, potem propozycja Actimela i jakoś niekoniecznie a w koncu Tosiaczek nie wiem przeczucie, fliudy niech kazdy nazywa to jak chce 1 telefon w lipcu w sobotę od Ciebie Aniu, rozmowa z właścicielami i nie było żadnego zastanawiania się, a we wtorek był u nas. Jechaliśmy prawie pól Polski na ślepo wiedząc, że mały i że musi być operowany. Nie wiem może do 3 razy sztuka - zaiskrzyło ten albo żaden i tu będzie podobnie bo Lucki jest fantastyczny wygląda jak starszy brat naszego wariatuńcia. Jego nie da się nie kochać, może wizyty się wystraszyli

Link to comment
Share on other sites

Pan wydawał się super, ale zobaczymy. W każdym razie trzymam kciuki.

Gdyby koleżanka z molosów nie mogła wcześniej to ja będę w TM 17 albo 18 października, także mogę zrobić taką wizytę (mam tam bliską rodzinę i będę w odwiedzinach wracając ). Z tego co wiem Pan był tak chętny, że pewnie chciałby aby ona odbyła się wcześniej, ale jakby co by ... .

Link to comment
Share on other sites

Podobnie jak ja - zodiakalna waga albo czekam i rozważam i wtedy czasem sie rozmyślam bo pojawiają się wątpliwości, albo działam pod wpływem impulsu, jak taki napaleniec, ale jakoś do tej pory te impulsy były trafione i to były dobre decyzje, nie wiem przeczucie, 7 zmysł.....

Link to comment
Share on other sites

Ja będę miała ten dłuższy bo juz od jutra, odbieram nadgodziny, nie chcą płacić to mam wolne, psy się ucieszą, bo ostanio ciągle gdzieś ganiałam, musze je porządnie poczyścić, uszy, pazury przyciąć, wyszczotkować, a o porządkach nie wspomnę, z pewnością się nie będę nudzić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...