Jump to content
Dogomania

Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)


Recommended Posts

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I]Mój wet wykastruje Go kiedy będzie trzeba - także o to martwić się nie trzeba.
Priorytetem jest teraz szukanie transportu.
Dzisiaj pozakładam wątki na transportowym.
Mam teraz urwanie głowy...
I 4 nowe koty mieszkające na... cmentarzu...
Zaraz jade je nakarmić - może zrobię jakieś zdjęcia...[/I]

Link to comment
Share on other sites

[I]Założyłam wątek na transportowym
[url]http://www.dogomania.pl/threads/218030-Szukam-PILNIE-transportu-dla-kotka-PSZCZYNA-M%C5%81AWA-oraz-PSZCZYNA-SOK%C3%93%C5%81KA(podlaskie[/url])

[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="red"]Zapraszam na świąteczny bazareczek - cegielkowy
[IMG]http://republika.pl/blog_zf_4452350/6562083/tr/pokoj_i_mikolaj.gif[/IMG]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/217989-Zakup-cegielkowe-%C5%9Bwi%C4%85teczne-cude%C5%84ka-dla-potrzebuj%C4%85cych-psiak%C3%B3w-i-kociak%C3%B3w-do-18.12.?p=18034723#post18034723[/url][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jest szansa na dom stały w Warszawie dla Kubusia, ale pod warunkiem opłacania kosztów utrzymania i weterynarza- niestety osobę, która by go przyjęła nie stać na zwierzaka. Całe życie miała i psy i koty- ostatni kot "odszedł" w wieku kilkunastu lat na cukrzycę- insulina już nie pomagała i trzeba było go uśpić. Teraz moja koleżanka jest sama i brakuje jej towarzystwa zwierzaka, ale tak jak pisałam nie stać ją na jego posiadanie. Mieszka w małym domku z małym ogródkiem. Jednego jestem pewna- miałby u niej naprawdę świetnie...Oczywiście musiałby przejść kastrację, ale ktoś pisał, że mógłby w Warszawie załatwić jakoś taniej albo wogóle za darmo... Więc co o tym sądzicie? Jak podejmiecie jakąś decyzję dajcie znać...

Link to comment
Share on other sites

no brzmi dobrze, tylko qurcze to odpowiedzialność............ kiedyś psa utrzymywałam jednej Pani,ale teraz jestem bezrobotna i trudno mi powiedzieć co będzie za miesiąc, za rok - a tutaj chodzi o deklarację na całe życie kotka..................a że Kubusiowi byłoby u niej świetnie w to nie wątpię........

Link to comment
Share on other sites

no dołożyć ja też się moge, ale niestety nie mogę sie zadeklarować, że przez 15 lat będę miała stała deklarację -jeszcze utrzymanie to pół biedy jak się nie szaleje to 40 pln wystarczy na miesiąc, ale jak się choroby zaczynają to wtedy masakra z wetem - a ta koleżenka nie ma szans, żeby jej sytuacje uległa poprawie w przeciągu powiedzmy roku?

Link to comment
Share on other sites

Ja na przykład mam w domu 2 psy i 2 koty. Pierwszą sunię wzięłam ze schroniska ponad 8 lat temu i stwierdziłam,że jakoś dam radę ją utrzymać, w razie czego pomoże mi rodzina, 1,5 roku temu wzięłam 2 kotki a rok temu drugiego psa w momencie kiedy miałam bardzo dobrą pracę i spore perspektywy, choć również już troje dzieci na utrzymaniu, a tu w międzyczasie mąż stracił pracę, później ja...mąż znalazł a ja nadal bezrobotna:( I teraz mi trudno utrzymać tę gromadkę, przerzuciłam się na gorszą karmę i jedzenie, ale stwierdziłam, że oddać ich nie oddam, bo pokochałam...co będzie dalej to zobaczymy, ale jestem optymistką:)

Link to comment
Share on other sites

tam to już jego przyjaciel umarł i nikogo to nie wzruszyło - no z Wawki znacznie nie bliżej, więc trzeba kombinować transport - tylko u kogo on mógłby przeczekać - u mnie mógłby tylko u mnie kk, więc jest duże ryzyko zarażenia...............może u Basi, albo u tej dziewczyny o której pisała Johannalind
a swoją drogą to straszne, że osoby, a kobiety w szczególności po 50 nie maja szans na pracę!!!! no ale z czegoś żyć trzeba, zresztą ja po 40 i też nic znaleźć nic nie mogę.......no zawsze można iść na kasę do marketu

Link to comment
Share on other sites

ja bym go wziął na ds,tylko czy on moje koty zaakceptuje i czy moje koty jego,mam nie szczepione koty jeszcze,i w uszach mają to co tak swędzi,nie wiem jak to się nazywa,świerzb.nie wiem,tak swierzbowca.skoro jest okropnym miziakiem to szkoda żeby go tam bili.u mnie był by 4 tym kotem, 4 koty i 2 psy mam,noo takie małe zoo,tu są moje futra:
[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=97130&sid=3c42b9f41cfb7e1aafeffbfb0f763dd0[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...