Jump to content
Dogomania

Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)


Recommended Posts

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I]Kubusia od kilku dni nie widać.
Dlatego nic nie pisałam.
Lata jak głupia i szukam Go w wolnym czasie.
[B]Jeszcze jak na złość padł mój tel i nie mam żadnych kontaktów - przepadły wszystkie moje nr.[/B]
Dzisiaj będę tam wcześniej to poszukam.

BARDZO PROSZĘ OSOBY KTÓRE BYŁY ZE MNĄ W KONTAKCIE TEL O KONTAKT,BO NAPRAWDĘ WSZYSTKO PRZEPADŁO... :roll:[/I]

Link to comment
Share on other sites

Tylko weźcie się w tej Pszczynie i zróbcie mu domek styropianowy! Umieśćcie gdzieś w zacisznym i bezpiecznym miejscu. To na tymczasem, jako DT. Będziecie tak labidzić aż kot złapie koci katar i zdechnie, przejedzie samochód lub psy go rozszarpią. I problem będzie z głowy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Basia ma rację! Ulica to nie miejsce dla miziastego kota! Takie tulinki mają najgorzej bo ufają głupim ludziom i przez to może stać Mu się krzywda. Poproś fundację w Twojej okolicy o pomoc, trzeba dużo pisać i prosić, ale w końcu pomogą jak widzą że Ci zależy.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz ja myślę, że jest za mao informacji..Klaudia po prostu ma za dużo na głowie..A towarzystwo tam gdzie jest Kubuś też nienajciekawsze.Inaczej pewnie już byłby w domku..A mnie po prostu tak zwyczajnie szkod proludzkiego miziastego Kocia, który tak jak potrafi usiłuje sobie "załatwić" domek i nic mu nie wychodzi..Gdybym mogła już dawno byłby u mnie....

Link to comment
Share on other sites

Przez kilka tygodni chodził po moim osiedlu kot ,taki właśnie miziasty pręgowany,przedwczoraj wróciłam ze spaceru z psem i płakałam,bo kicia leżała nieżywa na trawie przy drodze,ktoś wyłupił jej oczy,wisiały na żyłce ,na pewno chciała okaleczona przejść przez drogę i przejechało ją auto:-(:-(:-(,wiem ,że to smutne ,ale może w schronie znajdzie na razie miejsce,nim znajdzie się domek jakiś...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...