Jump to content
Dogomania

Krugerek poszedł do adopcji przytuliskowej. Bądź szczęśliwy rudasku!


Akrum

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='obraczus87']Taki to wet to super wet :)

Zamówiłam już Krugerkowi adresatke i spot-on na kleszcze i pchły.
W weekend pewnie pojade i kupię Mu Jego osobiste miseczki i zabawki :loveu:[/QUOTE]

Martuś, miseczki to on zabierze razem z karmą - jako wyprawka :)
nie rób sobie dodatkowych kosztów :)

założyłam wątek na transportowym - może ktoś akurat jedzie z Poznania w stronę Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

kochane cioteczki :)

Może ogłosimy zbiórkę pieniążków na transport??
I może uda się zorganizować transport łączony dla kilku psiaków??
Na transportowym już Anula napisała, że szuka transportu dla psa Warszawa-Poznań, więc już by był Kruger i jeszcze jeden psiak. Gdyby doszły jeszcze dwa, to koszty podzieliłoby się na 4 psy i można by coś organizować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']kochane cioteczki :)

Może ogłosimy zbiórkę pieniążków na transport??
I może uda się zorganizować transport łączony dla kilku psiaków??
Na transportowym już Anula napisała, że szuka transportu dla psa Warszawa-Poznań, więc już by był Kruger i jeszcze jeden psiak. Gdyby doszły jeszcze dwa, to koszty podzieliłoby się na 4 psy i można by coś organizować :)[/QUOTE]

No ja już w podpis sobie wrzuciłam, że szukamy wsparcia w opłaceniu transportu.
teraz wstawiam info na FB (niezbyt sie tam poruszam, ale coś tam udaje mi sie wpisać :)) o poszukiwanym transporcie.

Aga, może wpisz w tytule wątku, że szukamy transportu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='plina']Nie wierzę, nie wierzę! Obraczus i Krugerek!! Liczymy na częste sprawozdania z domku :) Deklaruję sie zrobić Krugerkowi 100 ogłoszeń, ale dopiero jak skończę inne, wcześniejsze pakiety dla innych dogomaniaków.[/QUOTE]

Ja tez nie wierzę ;)

Kochana - bardzo Ci dziekuję. Spadasz jak zwykle z nieba :) :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki ja jadę jutro do Białegostoku , mogę jechać przez Warszawę i mogłabym zabrać psiaka ale kto dowiezie go do Poznania do mnie?
Datki za transport pójdą na Saurona - tu jego watek:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/215028-ALARM-quot-powrót-quot-z-adopcji-wraz-z-koleżanką!-potrzebne-deklaracje-na-hotel-POMOCY[/URL]-!

Link to comment
Share on other sites

Aaaa! Gratuluję Obraczuś!!! :) Oferuję Krugerkowi zdjęcia, jak już będzie u Ciebie. :)

A przy okazji pochwalę się, że i ja mam znów dwa psy. Tym razem na stałe... ;) Nie mogłam już się powstrzymać i adoptowałam [url=http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2011/058/a/0/guci_by_frecklydog-d3aju97.jpg]go[/url].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Aaaa! Gratuluję Obraczuś!!! :) Oferuję Krugerkowi zdjęcia, jak już będzie u Ciebie. :)

A przy okazji pochwalę się, że i ja mam znów dwa psy. Tym razem na stałe... ;) Nie mogłam już się powstrzymać i adoptowałam [URL="http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2011/058/a/0/guci_by_frecklydog-d3aju97.jpg"]go[/URL].[/QUOTE]

Dziekuję za ofertę zrobienia zdjęć :) z takimi profesjonalnymi zdjęciami to chłopak szybko znajdzie domek. Zreszta wiesz, że mam sentyment do TWoich fotek :loveu: i ja też gratuluję - fajny psiaczek :) gratuluję decyzji :loveu:

[quote name='Awit']Obraczus da dt Krugerowi...:-)
No no, super!![/QUOTE]

WItam na wątku :) Kochana :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yucca']witam :) na kiedy ten transport byłby potrzebny? niczego nie chcę obiecywać ale może uda mi się coś zorganizować. i proszę o dokładne określenie trasy, czy to konkretnie poznań- wawa czy coś obok :) chodzi o wyliczenie kilometrów. pozdrawiam :)[/QUOTE]

transport mam nadzieję będzie potrzebny w przyszłym tygodniu, bo szkraba trzeba by jeszcze wykastrować.
Trasa na pewno z Nowego Tomyśla (60 km od Poznania - autostradą to jest jakieś 30 min).

obraczus87 - gdzie dokładnie mieszkasz, w Warszawie, czy pod Warszawą??

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]
Dzisiaj Pyrdka rozmawiała z Pawłem (opiekunem psiaków), chciałyśmy zaklepać Krugerka, ale okazało się, że właśnie wczoraj został zawieziony do nowego domku do Buku.
Zadzwonili jacyś starsi Państwo i chcieli dla siebie psiaka do domu, małego i najmniej adopcyjnego z całego przytuliska.
Paweł wybrał Krugerka i do DS zawiózł.


[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Tak więc wszystkim, którzy byli obecni na wątku, pomogli w ogłoszeniach i promowaniu Krugerka, którzy go dopingowali, a w szczególności [B]obraczus87[/B] za chęć zabrania chłopaka do siebie - [COLOR=red]BARDZO, BARDZO MOCNO DZIĘKUJĘ !!!

[IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRLQmYI-dW8yosiuCLxa_xkwt4FU4I1QJmcG1cxv_O3U2nGO2AXsQ[/IMG]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...