Jump to content
Dogomania

“Psy - zmiana pana”. Celebryci zamienią się psami w TV4.


yokaz

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Oglądałam dwa razy program w całości. I ogólnie podoba mi się. Zawsze można coś podpatrzeć u innych, zobaczyć jak odpowiednio postąpić w jakiejś przykładowej sytuacji z psiakiem, posłuchać rad weterynarza (Dorota Sumińska).
Przeszkadza mi dźwiękowe gitarowe tło programu, podobnie jak podkład "psich myśli" w wykonaniu pana Marka Grabie. Momentami te dźwięki zlewają się w jedno np. mówi opiekun, treserka i podkład "psich myśli" niemal jednocześnie z mową ludzi no i ciągle ta muzyka zupełnie nie pasująca i przeszkadzająca.

Link to comment
Share on other sites

Nie oglądam, bo to nie moje klimaty, celebryci mnie nie kręcą ;) Natomiast psy pewnie różnie przyjmują takie zmiany - np. Czajka chyba nie miałaby nic przeciwko, bo ona kocha każdego człowieka, do każdego się łasi. Nie raz i nie dwa razy była zabierana na spacery przez kogoś ze znajomych. Nawet cały dzień spędzony z obcą, ale zajmującą się nią osobą, nie byłby strasznym przeżyciem.

Link to comment
Share on other sites

Oglądałam jeden odcinek w którym Sara May lekko ale znacząco uderzyła labka jakiejś tam innej dziewczyny ("typowy" labrador, przyjazny i kochany). No i fajnie, ale za nic nie chciała dać się przekonać że to obcy pies - może by się przekonała, jakby chociażby moja suka lub wiele innych psów pogryzło jej do krwi za to rękę...
Tak ogólnie to raczej nie obejrzę po raz drugi, bo ani nie ma mnie w domu w tym czasie, gdy on leci, ani nie są to moje klimaty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...