Jump to content
Dogomania

Baster- już nie szuka domu - ma dom u doddy :)


Gosia>>>

Recommended Posts

  • Replies 752
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Baster będzie miał dom! (mam tylko nadzieję, że nic nie zapeszę).
Na dzień dzisiejszy wydaje się, że dom będzie bardzo dobry a właściele odpowiedzialni. Mimo tego trzeba będzie tam pojechać i obejrzeć, żeby nie wydawać psiaka w ciemno. Ale jestem dobrej myśli:)
Mimo to niech Basterek pozostanie na allegro i innych portalach, bo ewentualny dom mógłby go przyjąć za2-3 miesiące, a jeśli znalazłby się ktoś kto szybciej zabrałby Bastera, to byłoby jeszcze lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Greven to ten sam dom. Jednak postawiłam sprawe jasno, bo było dużo niedomówień. Pani na kastracje się godzi. Kojec w domu będzie konieczny, poniewaz baster to bandzior jest:) Z czasem będzie przyzwyczajany do innych psiaków. No ale to wszystko trzeba zobaczyc bo tak to nic nie wiadomo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']mam wiadomość od kierowniczki, dośc enigmatyczną, ale sygnalizującą powagę sytuacji:
Baster marnieje w schronisku, nie radzi sobie.

Być moze brak kontaktu z człowiekiem, być moze warunki - trudno powiedzieć ...[/quote]

Biedny Basterek... ja jestem jak najlepszej mysli jeśli chodzi o ten domek. Nawetnie mam się czego przyczepić... Mały wywiad przeprowadziłam i wszystko jak najbardziej. Żeby Baster wytrzymał jeszcze te 2 miesiące....:-(

Link to comment
Share on other sites

Wklejam pytanie w sprawie Bastera z ogłoszenia:

witam. mam pytanie w sprawie tego cudownego psiaka, czy jest agresywny w stosunku do zieci? ( poniewaz mam 4 synka) i jak długo żyją psy tej rasy?
prosze o odpowiedz, pozdrawiam

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Bardzo prosze odpiszcie - ja nie moge odpisywac w sprawie psiaka któego nie znam.

Link to comment
Share on other sites

a co do długosci zycia - czytałam gdzies,ze asty żyją do 17 lat , u doddy jest staruszka i ma juz 14 lat i czuje sie jeszcze całkiem całkiem!
Ja nie wiem,czy on był z dziecmi....

supergoga a moze bys mojemu Togusiowi jakies ładne ogłoszonka wymyśliła - ty masz taką szczęśliwą rękę,a ja juz muszę powolutku szukać mu domku (nie chcem ale muszem:eviltong:)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak Baster reaguje na dzieci. Wydaje mi sie, że najlepiej powie jego poprzedni właściciel. Pani Balbina jest w PL. Marta i Arek w Anglii. Podaje do nich nr tel:

Pani Balbiny pod numerem tel. 505 - 727 - 579 lub bezpośrednio u właścicieli którzy są w Anglii - Marta i Arek Rodziewicz tel.kom. 00447926249094 lub domowy 01752550166.

Link to comment
Share on other sites

ja tylko króciutko informacje z terenu:

jak dla mnie - Baster jest na równi pochyłej w dół
widziałam go kilka dni temu, widziałam dziś, pracownicy kręcą głowami na jego widok - wygląda naprawdę źle, podobno zjada tylko michę i zwija się w kłębek, nie ragujac specjalnie na nic, wygląda jak cień psa

wiem, ze stajecie na głowie, zeby cos dla niego skombinowac, dlatego nie piszę tego ot, tak do wiwatu, żeby zdołować - tylko wg mnie - on ma bardzo mało czasu, zeby jeszcze odbić się od dna

Link to comment
Share on other sites

Z tego, co wiem, to Baster jest w fatalnym stanie. Jesli istnieje mozliwosc zabrania go do Warszawy, to cuuuudownie.
Powaznie zastanawiam sie, czy na tymczas awaryjny (tj. do momentu, kiedy Dziewczyny z Wawy beda go mogly przetransportowac) nie zabrac psa do siebie. Niepokoi mnie jedynie jego agresywny stosunek do innych zwierzat (w domu mam psa - mlodziutka sunie amstaff i 2 koty...). Jutro, wraz z nieletnim (10l) synem, podjade do schroniska i zobacze, jak Baster reaguje na otoczenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...