Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='majowa']namówiłam koleżanke na robótki ręczne i chyba wyjdzie z tego bazarek
ja tu trochę darmozjad jestem to będzie 50% na Baloniarki :)[/QUOTE]
Największy darmzjad to ja :D

Waderciu, paczki raczej z lekkich rzeczy, bo opłaty pocztowe Was zeżrą.
Tam wielka bieda, mają 500zł na 5 osób. Pierwsza akcja - w 2009 - była jak lawina, poczytajcie kiedyś :) Oni nic nie wiedzieli, a tam im zajechali dwoma osobówkami i koniowozem załadowanymi na full :) Na wiosnę były kupowane sadzonki drzewek, żeby mieli owoce. Tylko teraz zapał przygasa, coraz mniej ludzi tam pomaga...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Jezeli mozecie to zajrzyjcie na wiosne na FCB kupowalismy drzewa dla tej Rodziny.[/QUOTE]
Na dogo też jest wątek :)

[B]Finanse:[/B]
[SIZE=5][B][SIZE=2][SIZE=3][COLOR=royalblue]28.11.2011[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE] [B]wyszło [/B][SIZE=3][COLOR=darkorchid][B]kaja69[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkorchid][B][SIZE=2][COLOR=black]:[/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE][B]80[SIZE=1] (karma dla Krecika [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213912[/URL])[/SIZE]
[/B][B][SIZE=3]Saldo 28.XI.: 334[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

A nie mówiłam, żeby od razu do Maupy napisać? ;)
Jeśli chodzi o zlot, to ja się zapisuję! Jako członka-pomysłodawcy nie może mnie tam zabraknąć! I oczywiście bardzo serdecznie zapraszam do siebie (dwie podwójne kanapy, amerykanka i jedno pojedyncze łóżko plus wypasiony psi tapczan do Cioci Ellig ;) i trochę miejsca na podłodze. Aaaaaa, i dwie kanapy podwójne na tarasie i podwójny materac... Tylko mały problem z dojazdem, bo choć do Wwy tylko 35 km, to bez auta ani rusz :( To znaczy można dojechać PKS-em, ale potem jakoś się trzeba teleportować 8 km :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']To kanapowo jesteś lepiej ustawiona niż ja :) Szczególnie interesujący jest tapczan od Ellig, któryś mały Balonik by może zakimał ;)[/QUOTE]

Kochana, większy też by się zmieścił, skoro urzęduje na nim Lesio, Lili, Krecha, Helena się przysiada, Masza by się też zmieściła, ale ona preferuje "swój fotel" albo wylegiwanie się na tapczanie w pojedynkę, centralnie... i jeszcze ze dwa nie za duże by się upchły - taki tapczan, że salon powinnam powiększyć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Mam post rozliczeniowy :Cool!::Cool!::Cool!:
Maupa4 - dzięki![/QUOTE]


no super teraz możesz zaszaleć :eviltong:

[quote name='Ellig']Przemieszczac sie bedziemy balonami!

[IMG]http://img.national-geographic.pl/uploads/pics/balony_b1.jpg__Obrazek_JPEG__1280x960_pikseli__-_Skala__64___1261164865538_kopia.jpg[/IMG][/QUOTE]

o Tak Balony z nas pierwsza klasa :)

Lika fajna kruszynka dobrze że dostatnie szansę na nowe życie :)

Link to comment
Share on other sites

wczoraj natchnelam sie na psa alaskana..u mnie na PKS-ach czatuje..kazdy go dokarmia bo pytalam dzieciaki..mlody pisak spokojny ma na sobie obroze ale dzieci mowily ze jest tam codziennie, nie wyglada na zabiedzonego..ale lgnie do ludzi jedzacych... troche byl brudny wiec ewidentnie nocuje na dworzu..dzis przejde sie zobaczyc czy nadal tam jest, ale jesli bedzie to totalnie brak pomyslu co z nim dalej zrobic :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']wczoraj natchnelam sie na psa alaskana..u mnie na PKS-ach czatuje..kazdy go dokarmia bo pytalam dzieciaki..mlody pisak spokojny ma na sobie obroze ale dzieci mowily ze jest tam codziennie, nie wyglada na zabiedzonego..ale lgnie do ludzi jedzacych... troche byl brudny wiec ewidentnie nocuje na dworzu..dzis przejde sie zobaczyc czy nadal tam jest, ale jesli bedzie to totalnie brak pomyslu co z nim dalej zrobic :-([/QUOTE]
Moze ma czipa i na fora alaskanow-malamutow moze wrzucic wiadomosc, czy jest szansa na zdjecie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...