Jump to content
Dogomania

Dwie suczki z koszmaru uratowane ale bardzo schorowane i stare proszą o pomoc


tamb

Recommended Posts

dziewczyny zróbcie zdjęcia tym sunieczkom. Porobimy ogłoszenia z wyróznieniami, Tamarko podaj proszę dokładne info o tych suniach: waga mniej więcej, itd.. wiek

 

hmm trzy lata temu nie chcieli się ich zrzec, cos się zmieniło w ich podejściu?

Link to comment
Share on other sites

Jedna jest w domu i biega po ogrodzie. Traktują ją lepiej bo wierzą, że jest pinczerkiem. Jest psem syna tej baby w tym samym domu. 2 pozostałe są psami starej baby, mają rozwalające się budy na wysypisku śmieci za domem. Nie mają wstępu do ogrodu. Tych może się zrzekną tylko żeby o tym rozmawiać musi być miejsce dla nich.

W takim razie potrzebuja pilnie tymczasu, Sterylizacja we wtorek z tego co wiem, Czasu mało, kto się zalituje i znajdzie odrobin\ę miejsca u siebie w domu? dwie malutkie sunie sponiewierane przez wiejskiego prymitywa, ukatowane zimnem, glodem, zaniedbaniem,

 

Tymczas na cito, dwa tymczasy

Link to comment
Share on other sites

W takim razie potrzebuja pilnie tymczasu, Sterylizacja we wtorek z tego co wiem, Czasu mało, kto się zalituje i znajdzie odrobin\ę miejsca u siebie w domu? dwie malutkie sunie sponiewierane przez wiejskiego prymitywa, ukatowane zimnem, glodem, zaniedbaniem,

 

Tymczas na cito, dwa tymczasy

 

Czy sa jakies szanse na przetrzymanie psinek az znajda ds ?

Jutro zabieg, sprawa jest b. pilna !

 

Nie mozna ich po zabiegu zostawic na pastwe losu !

 

:Help_2:    :Help_2:    :Help_2:

Link to comment
Share on other sites

Domowa suczka już po sterylizacji i wieczorem wraca do domu. Jej groziło rozmnażanie ale jest w domu i biega po ogrodzie. Jutro będą wysterylizowane te 2 z wysypiska śmieci, które nie mają wstępu do ogrodu i do domu. Tylko co po sterylizacji?

Link to comment
Share on other sites

Domowa suczka już po sterylizacji i wieczorem wraca do domu. Jej groziło rozmnażanie ale jest w domu i biega po ogrodzie. Jutro będą wysterylizowane te 2 z wysypiska śmieci, które nie mają wstępu do ogrodu i do domu. Tylko co po sterylizacji?

PODNOSZĘ WĄTEK! KTO POMOŻE???

Link to comment
Share on other sites

Topi, dziękuję za pomoc ale jutro podam jak będę znała kwotę przelewów za sterylizacje. No i jak będzie po sterylkach. Będę wiedziała czy wpłata bardziej potrzebna na konto stowarzyszenia bo brakuje na opłacenie weterynarza, czy mogę podać swoje konto i wydać bezpośrednio na potrzeby suczek na hotel, czy szelki itp.

Link to comment
Share on other sites

O rany! :(  Nie mam jak pomóc, u mnie tymczas odpada, mieszkam w bloku i nikogo u mnie nie ma całymi dniami :(   A może jest w okolicy jakieś logiczne schronisko?

ja nie znam żadnego logicznego schroniska :( niestety. Wszędzie są boksy wspólne, małe, bezbronne starsze suczki moga zostać zagryzione już na kwarantannie. Potrzebny tymczas lub hotel.

To dla nich życie lub smierć.

 

Jak wrócą do tego syfu po sterylkach to zakażenie i śmierć je czeka :(

Link to comment
Share on other sites

 

Topi, dziękuję za pomoc ale jutro podam jak będę znała kwotę przelewów za sterylizacje. No i jak będzie po sterylkach. Będę wiedziała czy wpłata bardziej potrzebna na konto stowarzyszenia bo brakuje na opłacenie weterynarza, czy mogę podać swoje konto i wydać bezpośrednio na potrzeby suczek na hotel, czy szelki itp.


Wpłacę jakiś grosik na Twoje konto (jeśli mi podasz) a Ty zrobisz co będziesz chciała. Już o tym pisałam.
Link to comment
Share on other sites

Pytałam o schronisko bo to różnie bywa- w mojej mieścinie jest niewielki schron, pieski zadbane i zaopiekowane, ale to pewnie rzadkość, niestety...   Tylko skąd wytrzasnąć tymczas dla dwóch psinek?? :look3:

bardzo pilne ! podnoszę !! DWIE zmaltretowane zyciem suczki z koszmaru, z wysypiska , dziś po sterylce i bez domu!!!! HELP

 

Sa malutkie, kto ma odrobinę miejsca?

Link to comment
Share on other sites

Suczka starsza bez oczka w sytuacjach lękowych gryzie. Pogryzła doktora.Wieczorem kiedy chciałam zapiąć smyczkę ledwo odskoczyłam. Miałam smycz automatyczną w ręce, przestraszyła się i chciała ugryźć. Młodsza czyli 10-letnia jest łagodna. Były zapchlone, są znerwicowane, zaniedbane tak jak było do przewidzenia. Nie mogę mieć 12 psów, nie dam rady ze względów finansowych, czasowych, lokalowych i psychicznych. Dobry dom tymczasowy na wagę złota. Są ze sobą zżyte, nie znają normalnego życia. Co będzie? Nie może powtórzyć się sytuacja taka jak z Kajtkiem, Maksem i innymi, których nigdy nie adoptowałam a są i będą.

Link to comment
Share on other sites

Suczka starsza bez oczka w sytuacjach lękowych gryzie. Pogryzła doktora.Wieczorem kiedy chciałam zapiąć smyczkę ledwo odskoczyłam. Miałam smycz automatyczną w ręce, przestraszyła się i chciała ugryźć. Młodsza czyli 10-letnia jest łagodna. Były zapchlone, są znerwicowane, zaniedbane tak jak było do przewidzenia. Nie mogę mieć 12 psów, nie dam rady ze względów finansowych, czasowych, lokalowych i psychicznych. Dobry dom tymczasowy na wagę złota. Są ze sobą zżyte, nie znają normalnego życia. Co będzie? Nie może powtórzyć się sytuacja taka jak z Kajtkiem, Maksem i innymi, których nigdy nie adoptowałam a są i będą.

też się martwię.. kto pomoze ??

Link to comment
Share on other sites

Suczka starsza bez oczka w sytuacjach lękowych gryzie. Pogryzła doktora.Wieczorem kiedy chciałam zapiąć smyczkę ledwo odskoczyłam. Miałam smycz automatyczną w ręce, przestraszyła się i chciała ugryźć. Młodsza czyli 10-letnia jest łagodna. Były zapchlone, są znerwicowane, zaniedbane tak jak było do przewidzenia. Nie mogę mieć 12 psów, nie dam rady ze względów finansowych, czasowych, lokalowych i psychicznych. Dobry dom tymczasowy na wagę złota. Są ze sobą zżyte, nie znają normalnego życia. Co będzie? Nie może powtórzyć się sytuacja taka jak z Kajtkiem, Maksem i innymi, których nigdy nie adoptowałam a są i będą.

 

Jesli ta mlodsza ma 10 lat, to ile mam ta starsza , tak na oko ?

 

 

PILNIE POSZUKIWANE TYMCZASY DLA TYCH DWOCH MALYCH ,  STARYCH, SPONIEWIERANYCH BID !

 

:modla:   :modla:   :modla:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...