Jump to content
Dogomania

Beżowa mikro sunia ZERWAŁA SIĘ ZE SMYCZY! // Wawa - Bródno //, szczeniak już w DS!


kasumi

Recommended Posts

[quote name='Malawia']Inka jutro jestem umówiona o 12.00 z 4 osobami na Bródnie, koło Tesco może dołączysz ? Dwie osoby z FB, Aga i ja.... może TU ZNAJDĄ SIĘ CHĘTNI ????? SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH !!!! Byśmy zrobiły(li) MEGA akcję rozwieszania plakatów, żeby ten co zrywa na nadążył zrywać !!!!! I rozdawania ulotek :-)[/QUOTE]
Jeszcze napisala Pani E.O. ze tez bedzie brala udzial w akcji i wysle do Ciebie Malawia sms, bardzo wszystkim dziekuje!:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Byłyśmy we cztery!! Tzn ja, Aga2402 i Iza z FB i E.O!!!! Ulotek rozdałyśmy, prawie wszystki i plakatów też dużo rozwiesiłyśmy, głównie w sklepach i w piekarni, kioskach, gdzie tylko się dało!!! Ulotki rozdawałyśmy pod Tesco i Bazarkiem na Kondratowicza, przy pętli autobusowej też przykleiłyśmy!!!!! Teraz czekamy na odzew !!!
Wzięłyśmy też plakaty i ulotki od Inki :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']Byłyśmy we cztery!! Tzn ja, Aga2402 i Iza z FB i E.O!!!! Ulotek rozdałyśmy, prawie wszystki i plakatów też dużo rozwiesiłyśmy, głównie w sklepach i w piekarni, kioskach, gdzie tylko się dało!!! Ulotki rozdawałyśmy pod Tesco i Bazarkiem na Kondratowicza, przy pętli autobusowej też przykleiłyśmy!!!!! Teraz czekamy na odzew !!!
Wzięłyśmy też plakaty i ulotki od Inki :-)[/QUOTE]
Bardzo , bardzo dziekujemy, teraz to juz tylko mozemy czekac i liczyc na dobra wole ludzi[ mieszkancow]i szczescie...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig'][B]504 530 521 Malawia[/B]

[B]501 233 163 exploit-oi

[/B][B]791 566 678[/B] [I][B]Atomowka[/B][/I]
Tutaj nr i[B]nki33 [/B][B] 22 371 73 87[/B], który działa jak stacjonarny, ale jest przenośny (nomadic Sferii).

Uwazam, ze [B] Chodecka i okolice, bazarki, pawilony [/B][COLOR=red]i zabrac ze soba troche karmy jakies miseczki z woda ,zeby postawic w krzakach.moze kocyk, bo najlatwiej jest zlapac psiaka
.[/COLOR]
Telefon do [B]Bogusi 507 196 636[/B]

Telefon do[B] P.Ani[/B], wlascicielki [I]SUNI[/I] [B]500 709 717 [/B]

[B]Aga 2402 tel na pw

[IMG]http://images8.fotosik.pl/2660/5f11e27c67ac3741.jpg[/IMG]
[/B][/QUOTE]
Pokaz sie malutka........

[URL]http://napaluchu.pl/system_kwarantanna.php[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']Inka dzięki za zaproszenie po plakaty, jeśli NAS trochę będzie to z chęcią wpadniemy :-) . Telefon działa, jakby co to będziemy parę minut po 12! Trzymam kciuki za wizytę be[B]h[/B]awiora :-) (żeby Kajtuna zbytnio nie zestresował)[/QUOTE]

Dzwoniła dziś do mnie p. Ania. [B]Bardzo dziękowała wszystkim[/B] wymyślaczom ogłoszeń i rozwieszaczom plakatów oraz rozdawaczom ulotek, a także innym pomagaczom [B]za włączenie się w poszukiwania[/B]. Wciąż ma nadzieję! Wciąż ma wyrzuty sumienia. Podkreśla, że dla Suni wciąż jest u niej miejsce obok nowego psiaka i kotów. :)

PS. Behawiorka nie została zjedzona, więc stres był opanowywalny. Wszyscy cali i zdrowi. :)

Link to comment
Share on other sites

i ja też chciałabym podziękować wszystkim za poszukiwania, wieszania plakatów i za poświęcony czas :) chociaż bardzo mało piszę, to ciągle podczytuje i kibicuję sunieczce :)


cieszę się, że Pani Ania otworzyła serce dla kolejnego potrzebującego :) mam nadzieję, że Demi siedzi gdzieś przy kominku i grzeje doopkę w ten zimny wieczór

Link to comment
Share on other sites

A zapomniałam WAM powiedziedzieć, że wczoraj w czasie AKCJI znalazłyśmy z dziewczynami na trawniku dużo drobnych monet(1,2,5 gr) na szczęście :-) podzieliłyśmy się, żeby każda miała tego szczęścia dużo aby znaleść Demi!
Czy ktoś w końcu zadzwoni? Nawet zwykłe MAM JĄ ALE WAM NIE ODDAM by mnie uszczęśliwiło !

Kasumi, nie ma za co dziękować, być może kiedyś (oby nie tfu tfu tfu, choć jest mistrzynią w wyślizgiwaniu się z szelek i ...uwaga z obroży zaciskowej też raz mi się wywinęła-nosi je razem) moja suka zwieje i mam nadzieję,że wtedy też ktoś mi pomoże ;-)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam WAS WSZYSTKICH BARDZO, ale na dzień dzisiejszy odmeldowywuję się z EKIPY POSZUKIWAWCZEJ :-(, niestety mam duży problem z nieswoim psem, zaczynam wysłuchiwać z tego powodu nie miłe słowa i muszę się zająć moim problemem! A niestety nie dam rady wszystkiego ogarnąć! Będę do WAS zaglądała, czekając na dobre wieści !!!
I TRZYMAM BARDZO MOCNO KCIUKI ZA NASZĄ MALEŃKĄ DEMI !
Przepraszam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Wiem tylko tyle,ze do [B]exploit-oi[/B], zadzwonil dzisiaj jakis mężczyzna , ktory powiedzial,ze widzial Demi i prosil o numer telefonu do wlasciciela. [B]exploit-oi[/B], jest po za granica Polski i przeslala kontakt Atomowce.[/QUOTE]

zobaczymy, może coś wiadomo.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Niestety tel. milczy i osoba, ktora dzwonila nie odbiera tel.[B]519 552 926[/B][/QUOTE]

Rany, tylko nie dzwońcie wszyscy naraz, bo na serio sie facet spłoszy i juz niczego sie nie dowiemy!
Niewykluczone, że p. Ania w rozmowie źle go zrozumiała, a on ją i chyba nieporozumienie sie zrobiło.... :oops:

Będę próbowac z mojego telefonu ze względu na to, ze jest on podany na plakacie i na FB.

Okazuje sie, że nie dało sie do mnie dodzwonić przez jakis czas w piątek (nie wiem dlaczego) i dziś, bo nie odbieram w poniedziałki od ok. 16:30 do ok. 19:30, przepraszam - zapomniałam Wam powiedziec...

Jak tylko czegos sie dowiem, dam Wam znać!
Atomówka chwilowo (do nie-wiadomo-kiedy) bez internetu. Jak coś (informacje, pytania), to prosi o telefon.

Link to comment
Share on other sites

[img]http://napaluchu.pl/foto/011102588_mini.jpg[/img]

[FONT=arial][SIZE=2][COLOR=#003366][FONT=arial][SIZE=2][FONT=verdana][SIZE=1][B]ID[/B]: 2339/11
[B]Gatunek[/B]: PIES [ MIESZANIEC ] [ samica ]
[B]Masc[/B]: beż przesiany czarnym
[B]Skad[/B]: SM z Kepy Tarchomińskiej

[url]http://napaluchu.pl/system_kwarantanna.php[/url]

[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jestem na sekundę , dorwałam się do obcego kompa, mój nadal stoi zepsuty i nie wiem kiedy zostanie naprawiony więc jak Inka pisała tylko telefonicznie póki co ze mną możecie sie kontaktować
Nie odebrałam plakatów od Inki w piątek bo jak pisała miała wyłączony telefon

Ten facet wczoraj ode mnie też nie odbierał telefonu, dzwoniłam dwa razy
Inka czy dziś może się odezwał ?

Link to comment
Share on other sites

[I][B][COLOR=red]Uwaga![/COLOR][/B][/I]

Dostałam dziś wiadomość od pani, która widziała sunię, prawdopodobnie naszą. Dopytywała o umaszczenie i wychodzi, że się zgadza!

Otóż przedwczoraj, czyli w poniedziałek suczka była widziana[I][COLOR=red] na terenie Ogródka Jordanowskiego (ul. suwalska/Turmoncka) lub/i przy ujęciu wody oligoceńskiej przy tym Jordanku[/COLOR][/I].
Wczoraj, czyli we wtorek ta pani widziała ją [I][COLOR=red]przy Tesco (Trasa Toruńska/ul. Łabiszyńska) i stacji benzynowej przed Tesco[/COLOR][/I]. Po krzykach ludzi cudem zdołała uciec przed samochodem!
Wczoraj lub dziś pani widziała ją też [I][COLOR=red]w okolicach Biedronki (ul. Łabiszyńska/Suwalska)[/COLOR][/I].

We wszystkich tych miejscach próbowano ja złapać, ale bezskutecznie - jest BARDZO wystraszona. Nawet do jedzenia nie chciała podejść...

Ktoś zasugerował (nie wiem, w którym miejscu), żeby zadzwonić po patrol, ale sunia i tak już uciekła, więc zrezygnowano.

Pani jest bardzo przejęta sunią. Zadzwoniła do mnie, jak natknęła się na ogłoszenie. Trochę mi powiedziała, nie wszystko zrozumiałam.
Powyższego udało mi się dowiedzieć, jak do niej oddzwoniłam, bo pani mówi bardzo szybko i nieco chaotycznie...

[COLOR=red][B]Co robimy?![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą dzwoniła do mnie p. Ania. Pytała się, czy są wieści o suni.
Powiedziałam jej w największym skrócie, gdzie ją ta pani widziała.

Okazuje się, że jakaś znajoma p. Ani pracuje (?) w Tesco (?) obok Tesco (?) jako sprzątaczka. Ma do niej zadzwonić.
Aż się boję myśleć, co znowu namota...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...