Jump to content
Dogomania

Beżowa mikro sunia ZERWAŁA SIĘ ZE SMYCZY! // Wawa - Bródno //, szczeniak już w DS!


kasumi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Malawia']jutro po pracy pojadę na Bródno wydrukować ulotki, niestety dziś ich nie załatwiłam, tylko ELLIG z kasą nie wyskakuj, jak wydrukuję i wezmę jakiś paragon to pogadamy ;-) niestety dziś dopiero wróciłam z pracy i padam na nos :-(

teraz zobaczyłam mapę, jest taka opcja, że sunie znaleziono w tych okolicach, a może e-mailem wysłać do okolicznych wetów plakat suni, czy nikt z nią nie był? Poszukam w necie i wkleję plakat z krótkim opisem sytuacji, ale bez tych danych o TAJEMNICZYM PANU ! Co o tym myślicie?!
Niestety teraz muszę wyjść, odezwę się po porwocie :-([/QUOTE]

:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Bogusia ma pojechac na parking zostawic jedzenie dla Suni i porozmawiac z parkingowym.[/QUOTE]

To dobrze. :) W sumie, co dwie głowy to nie jedna.
Wczoraj starałam się być uprzejma i konkretna, ale nie chciałam go zamęczyć, bo nie do końca rozumiałam, czego nie mówi...
Poza tym ich tam jest co najmniej dwóch, skoro mówił "kolega".

[quote name='Ellig']inka33, rozumiem,ze mam dac pieniadze na tasme? ile zl potrzebujesz?[/QUOTE]

Nie, nie trzeba! :)
Po prostu wychodząc rano z psem na spacer nie zauważyłam, że ta, którą miałam na "ślimaku" się kończy... w domu mam zapas wystarczający, tylko przy sobie nie miałam go rano... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Komu mam wyslac pieniadze na tasme do przyklejania ogloszen, jutro nie bedzie mnie do wieczora na dogo.[/QUOTE]

Nie wiem, jak inni, ale ja nie potrzebuję. :)

Natomiast wracając do domu nakleiłam jeszcze kilka plakatów w okolicy, no i się kończą, parę smętnych sztuk zostało...
Jaka jest decyzja, co do dalszego rozwieszania/rozdawania - dodrukowujemy jeszcze plakaty czy drukujemy ulotki?
Ja mam to zrobić czy ktoś inny? Bo z kasą to krucho u mnie...

No i nie wiem, czy nie zrobić jeszcze aktualniejszej wersji z informacją, że widziano ją również w Parku Bródnowskim?
Mam plik z plakatem z zapisanymi warstwami, więc mogę poprawić/dopisać.

Myślcie, Dobre Cioteczki! :)
Bo ja teraz muszę jeszcze, hmm... coś załatwić, tzn., hmm..., zdrzemnąć się... bo padam... :oops:

[B]Atomówka[/B], zdrówka!
I dzięki za wczorajsze napisanie informacji ode mnie. :)

[B]Ellig[/B], zdrówka i odpoczynku! :glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

[B]Bogusia[/B] przeszla kawal drogi, byla na tym parkingu strzezonym o ktorym wczoraj mowila [B]inka33[/B], dzisiaj byl zmiennik, nie za bardzo chetny do pomocy ale 2 plakaty wisza i wzial na sile od Bogusi puszki z karma dla Suni,gdyby chociaz jedna osoba z tego rejonu zgodzila sie wystawiac jedzenie dla Suni to moze Demi by sie znalazla, z doswiadczenie wiem ,ze tak wlasnie jest ale nie zmusimy ludzi do takiej pomocy...............
[B]
Malawia[/B] tez dzisiaj jest na Brodnie i robi obchod, wydrukowala troche ulotek i rozdaje "psiarzom". wiem ,ze nie lubi jak Jej dziekuje ,jednak musze....Dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

Witam! Wróciłam z Bródna :-) Ludzie to są dziwne stworzenia! Lecę do jednej pani z ulotkami, ta już chce uciekać, krzycząc NIE dziękuję..., ale jak zobaczyła NASZĄ PSINKĘ na ulotce zatrzymała się, chwilę porozmawiałyśmy o suni... i wzięła kilka tych ulotek, żeby dać sąsiadkom w bloku ;-)
I wiecie co!? Już dawno powinnyśmy te ulotki zrobić i rozdawać, inaczej jest jak porozmawiamy z ludźmi, opowiemy szybciutko historię suni, opowiemy że jest wystraszona i nieufna, damy kilka wskazówek jak JĄ złapać i żeby z dużymi psami nie podchodzili!!! Jednak historia zaginionej i wystraszonej suni robi wrażenie!!!
Byłam też na Parkingu od strony REMBIELIŃSKIEJ, ale pan był bardzo BARDZO nieprzyjemny(powiedział:PANI SE ULICE OBKLEJA A NA PARKINGU NIE WOLNO!) jutro pomyślę jak go od zewnątrz obkleję ;-)
Jutro idę z Aga2402 :-) rozwieszać plakaty(te które wzięłam od Inki, bo czekałam do tej pory z nadzieją, że mała wróci) i pochodzimy po Parku i porozdajemy trochę ulotek!
A dostałam pozwolenie na powieszenie plakatu na basenach przy Namysłowskiej, tam sporo ludzi z Bródna przyjeżdża!!
ELLIG nie ma za co :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']inka33, bardzo dziekuje, jezeli mozesz to zrob taki projekt , na razie ja tez juz nie mam pieniedzy wiec moze tylko za 30 zl cos wydrukujemy.
Zajrze wieczorem, dziekuje.
:ylsuper::ylsuper::ylsuper::bye::Rose:[/QUOTE]

[B]Ellig[/B], przepraszam, ale dziś nie zrobiłam i już nic nie zrobię... Ledwie na oczy patrzę. Chyba mnie dla odmiany coś rozkłada... :(
Może jutro będzie lepiej... Postaram się zrobić mimo wszystko.

Tylko tak dla "porządku" tu usiadłam, tzn. z ciekawości poczytać i z przyzwoitości napisać. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Jeżeli chcecie to mogę bez problemu wydrukować plakaty bezkosztowo tylko ktoś by to musiał ode mnie odebrać, pracuję w centrum.[/QUOTE]
[B]Mysza[/B], bardzo dziekujemy:)
Czy ktos pracuje w Centrum? I moglby odebrac plakaty , wtedy wysle na maila plakat i plakat-ulotkowy do wydrukowania [B]do Mysza1[/B]

Link to comment
Share on other sites

Z FB.

[B][URL="https://www.facebook.com/profile.php?id=100000657147338"]Ania J.[/URL]
byłyśmy z [URL="https://www.facebook.com/profile.php?id=100000061616265"]Izabela[/URL] w tych okolicach! możliwe że sunia była dziś widziana przez pana ze strzeżonego parkingu przy bazarku. trzeba by tam dać plakat bo nie mają. zaczepiałyśmy ludzi i rozmawiałyśmy z panami z ochrony bazaru. [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Z FB.

[B][URL="https://www.facebook.com/profile.php?id=100000657147338"]Ania J.[/URL]
byłyśmy z [URL="https://www.facebook.com/profile.php?id=100000061616265"]Izabela[/URL] w tych okolicach! możliwe że sunia była dziś widziana przez pana ze strzeżonego parkingu przy bazarku. trzeba by tam dać plakat bo nie mają. zaczepiałyśmy ludzi i rozmawiałyśmy z panami z ochrony bazaru. [/B][/QUOTE]

Kilka minut temu dzwoniła do mnie ta [B]pani Izabela[/B] z FB.

Facet z tego dużego parkingu od strony Rembielińskiej powiedział, że być może ją widział dziś ok. 15. Pani Iza nie miała przy sobie plakatu, żeby pokazać, a facet określił sunię, która widział, jako "jamnikowatą" tylko mniejszą i że taka jasna była. Podobno jakaś kobieta z pieskiem ją pogłaskała - trochę to dziwne... Nie wiadomo, czy to Demi...

Facet jest na pewno innym niż ten, z którym wczoraj rozmawiała [B]Malawia[/B]. Dzwoniłam do niej przed chwilą. Okazało się, że właśnie razem z Agą wieszają teraz plakaty w tamtych okolicach i obiecały podejść na ten parking i spróbować pogadać i dać kolorowy plakat.

Ci parkingowi jakoś wieczorem się zmieniają (p. Iza nie powiedziała o której), więc nie wiadomo na kogo dziewczyny trafią. Jak im się nie uda, to ja podejdę jutro. Nie wiadomo, po ile godzin oni pracują, ilu ich jest i kiedy dokładnie się zmieniają, więc nie wiem, o której bym miała iść ewentualnie... ale jakby co, to będę próbować.

[B]Malawia[/B] jak wróci, to ma dać tu znać, co i jak. Czekamy. :crazyeye:

Ja wieczorem może się spotkam z ta sąsiadką, co ma JR terierkę. Może uda mi się ją namówić na przechadzkę po krzaczorach, ale jeśli by się zgodziła, to za widoku na pewno dopiero... może jutro...?

Link to comment
Share on other sites

Tak w ogóle to przepraszam, że mało się dziś włączam, ale marnie się czuję...

Gdybym dała radę posiedzieć przy tej ulotce, to jak, tzn. co dokładnie dopisać do "była widziana"?

"w Parku Bródnowskim i na pobliskich parkingach" ? czy jak? bo słabo myślę... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Z FB
[B] [URL="https://www.facebook.com/profile.php?id=100000061616265"]Izabela Liszewska[/URL]
pani e, długo rozmawiałysmy i ona dzisiaj była widziana jasny bez mała sunia jak podbiegła do kobiety z małym pieskiem ....a przy tym bazarze i parkingu jest tez sunia w kojcu i ona tez moze do niej przychodzic ......maxsi moze podbiegac do małych piesków ochroniarz z opisu raczej nie kłamał ....ta suka to jest pies bazarowy ....wiecej plakatów powinno byc w witrynach sklepowych pani ilona ma to załatwic aby ludzie nie zrywali .....ludzie z brudna rozgladajcie sie .....
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[LIST]
[*][URL="https://www.facebook.com/profile.php?id=100000061616265"]zabela Liszewska[/URL] to jest bazar przy tramwajach a styłu jest parking ...chyba łabiszynska2 minut(y) temu ·[URL="https://www.facebook.com/browse/likes/?id=148681445226501"]
[/URL]


[*][URL="https://www.facebook.com/profile.php?id=100000061616265"]
[/URL][URL="https://www.facebook.com/profile.php?id=100000061616265"]Izabela Liszewska[/URL] i tam w kojcu z tyłu bazaru jest sunia bazarowa i ten duzy parking

[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Nie nadążam :-(
Niedawno wróciłam, ulotek trochę z Aga2402 rozdałyśmy,plakaty obkleiłyśmy znów duużo, część psiarzy jest w temacie, tylko myśleli, że sunia już się znalazła!!

Rzeczywiscie Pan na Parkingu dzis byl bardzo mily!!!Plakat powiesilam, poprosilam zeby porozmawial z niemilym kolega, zeby tamten nie zerwal plakatu!!!!
[B]Cos mi sie zepsulo i nie moge normalnie pisac!!! Musicie mi wybaczyc! [/B]

[B]Bardzo dziekuje AGA2402 ze poszlas ze mna:loveu:[/B]
Bylysmy w rejonach, gdzie sunia byla widziana na poczatku, czyli na Chodeckiej, pewna Pani z psem podobno widziaa NASZA SUNIE na ul. Budowlanej, po drugiej stronie muru cmentarnego jest duzy plac i tam byla sunia widziana ok 3 dni temu! Ale co dziwne na poczatku nie kojarzyla DEMI, dopiero po paru minutach sobie przypomniala(moze to nie dziwne, tylko jak sie czlowiek zastanowi to sobie przypomina,sama nie wiem)
Jutro Aga 2402 tam pojdzie z plakatami i ulotkami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']Nie nadążam :-(
Niedawno wróciłam, ulotek trochę z Aga2402 rozdałyśmy,plakaty obkleiłyśmy znów duużo, część psiarzy jest w temacie, tylko myśleli, że sunia już się znalazła!!
Rzeczywicie[/QUOTE]

A udało się Wam wcisnąć parkingowemu lub/i nakleić za pozwoleniem na tamtym parkingu...?!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...