Jump to content
Dogomania

Nadzieja Dobermana-aktualne info www.nadzieja-dobermana.pl - POMOZ DOBECZKOM!


BeataJ

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]bylas w schronie Ania, i psow tam nie ma???:crazyeye: :crazyeye:[/QUOTE]
Nie wykluczam tego, że Elbiś siedział w budzie, choć w miarę moich możliwości, zaglądałam wszędzie.
No ale, jakby nie było chudzielec zawsze podbiegał. A teraz ani słychu, ani widu o nim.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, sorry, ze sie wcianam na tym watku, ale u nas w Mielcu sa 3 dobermany, z czego niedawno przyjeta sunia swiezo po szczeniakach i z przepuklina. Czy moge liczyc na pomoc w umieszczeniu suni na forum dobermanow? Czy zakladac watek tej ostatniej suni? Prosze doradzcie.

to jest ta sunia
[img]http://img403.imageshack.us/img403/9844/dsc24989nz.jpg[/img]

[img]http://img403.imageshack.us/img403/8910/dsc24926xl.jpg[/img]

mam ponad 10 zdjec z soboty, prosze o pomoc :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Dziewczyny, sorry, ze sie wcianam na tym watku, ale u nas w Mielcu sa 3 dobermany, z czego niedawno przyjeta sunia swiezo po szczeniakach i z przepuklina. Czy moge liczyc na pomoc w umieszczeniu suni na forum dobermanow? Czy zakladac watek tej ostatniej suni? Prosze doradzcie.[/quote]mysle, ze umiescimy je tutaj. ale tej suni z przepuklina mozna zalozyc osobny watek, by uzbierac jakis grosz na leczenie :-( u nas marnie z finansami :-(

Link to comment
Share on other sites

Witam Kochani !

Przepraszam za opóźnienie ale dopiero teraz znalazłam wolną chwilkę :oops:
AsiaK już mnie uprzedziła. Dobisia w sobotę po południu pojechała do nowego domku do Włodawy. Z jednej strony bardzo się cieszę ale z drugiej strasznie mi jej brakuje :placz: Niestety nie mogła zostać u mnie na stałe.....
W sobotę jak robiłam moim psiakom jeść to odruchowo zrobiłam i żarełko dla Dobisi......
Podbiła serca nowych właścicieli od razu. Witała się z nimi jak z dobrymi znajomymi, poszliśmy razem na spacer w celu zapoznania się. Byli pod dużym wrażeniem jaka jest grzeczna i posłuszna. A kiedy bez problemu wskoczyła do samochodu i ułożyła się na tylnej kanapie to byli wniebowzięci :multi:. Pani zadzwoniła do mnie wieczorem z informacją że droga przebiegła bez najmniejszych problemów i że Dobiśka zaczęła się zaprzyjaźniać z kotami.
Mam nadzieję że pokochają ją tak jak na to zasługuje !

Link to comment
Share on other sites

Uleńko, zobacz na strone 100, tam jest już jeden doberman od was, proszę daj kolejne dwa a ja uaktualnię wątek oraz dam go na naszą stronę adopcyjną: [URL="http://www.nadzieja-dobermana.up.pl"]www.nadzieja-dobermana.up.pl[/URL] gdzie też już jeden Mielecki jest. Jakbys mogła opisz w skrócie ich charaktery. I załóz im oprócz tego wątek. Co się dzieje, jakis wysyp dobermanów?

Rybcia: czy możesz dowiedziec się co się stało z Elbim i drugim dobkiem. Kurcze, musimy cos wymyślić....Przecież chyba w lutym jadą kolejne dobeczki, może wtedy należałoby je koniecznie wziąść. Co tu robić?

Dostałam odpowiedz z allegro, ale nie jestem pewna czy brać to na serio, co myślicie? Co odpowiedzieć?
"witam posiadam dom rodzinny o dzialce 11arów.jestem z dolnego slaska a dokladnie spod zgorzelca najlepiej chcialbym szczeniaka albo do 4 miesiecy.oczywiscie pieska/ewentualnie koupie dwa ale nie za durze pieniadze bo w tej chwili mnie na to niestac.POZDRAWIAM Dawidek"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisaK']
Dostałam odpowiedz z allegro, ale nie jestem pewna czy brać to na serio, co myślicie? Co odpowiedzieć?
"witam posiadam dom rodzinny o dzialce 11arów.jestem z dolnego slaska a dokladnie spod zgorzelca najlepiej chcialbym szczeniaka albo do 4 miesiecy.oczywiscie pieska/ewentualnie koupie dwa ale nie za durze pieniadze bo w tej chwili mnie na to niestac.POZDRAWIAM Dawidek"[/quote]

wydaje mi sie,ze to jakieś dziecko... cyt. wypowiedź gema (od kieleckiej Perełki i jej 3 dzieci):
"
Od dwóch dni wymieniałem maile w sprawie adopcji Perełki i szczeniaków z jakaś panią/dziewczyną. Sprawa wygląda prześlicznie, ale też dość podejrzanie - ta osoba chce zaadoptować je wszystkie!
Początkowo potraktowałem to jako kaprys jakiegoś dzieciaka albo nawet dowcip, ale z drugiej strony zdarzają się w końcu pasjonaci. Owa pani/dziewczyna podała adres, ja z kolei poprosiłem o rozmowę telefoniczną. Jeśli to małolata, to zapewne zorientuję się po głosie, zresztą najpierw musiałaby zadzwonić. A w razie czego jest tu może ktoś ze Zgorzelca, kto mógłby dokonać kontroli przedadopcyjnej?"

czy to aby nie zbieżność???? - hurtem? a może potem do Niemiec będzie przemycać - było już gdzieś na dogo o tym,że skupują całe mioty szczeniąt:angryy: albo dziecko się bawi naszym kontem

__________________

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Rybcia: czy możesz dowiedziec się co się stało z Elbim i drugim dobkiem. Kurcze, musimy cos wymyślić....Przecież chyba w lutym jadą kolejne dobeczki, może wtedy należałoby je koniecznie wziąść. Co tu robić?[/QUOTE]

Ja się niczego pewnie nie dowiem, chyba będę jechać w sobotę do schroniska. Widziałam u nas sunię dobkowatą, ona też stoi tylko przy bramie z opuszczonym łebkiem i również potrzebuje pilnej pomocy. Wydaje mi się, choć nie chcę zapeszyć, że nasz chudzielec odszedł za Tęczowy Most :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Dziewczyny, sorry, ze sie wcianam na tym watku, ale u nas w Mielcu sa 3 dobermany, z czego niedawno przyjeta sunia swiezo po szczeniakach i z przepuklina. Czy moge liczyc na pomoc w umieszczeniu suni na forum dobermanow? Czy zakladac watek tej ostatniej suni? Prosze doradzcie.

to jest ta sunia
[IMG]http://img403.imageshack.us/img403/9844/dsc24989nz.jpg[/IMG]

[IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8910/dsc24926xl.jpg[/IMG]

mam ponad 10 zdjec z soboty, prosze o pomoc :modla:[/quote]jak Shillunia wyglada:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='preska']Witam Kochani !

Przepraszam za opóźnienie ale dopiero teraz znalazłam wolną chwilkę :oops:
AsiaK już mnie uprzedziła. Dobisia w sobotę po południu pojechała do nowego domku do Włodawy. Z jednej strony bardzo się cieszę ale z drugiej strasznie mi jej brakuje :placz: Niestety nie mogła zostać u mnie na stałe.....
W sobotę jak robiłam moim psiakom jeść to odruchowo zrobiłam i żarełko dla Dobisi......
Podbiła serca nowych właścicieli od razu. Witała się z nimi jak z dobrymi znajomymi, poszliśmy razem na spacer w celu zapoznania się. Byli pod dużym wrażeniem jaka jest grzeczna i posłuszna. A kiedy bez problemu wskoczyła do samochodu i ułożyła się na tylnej kanapie to byli wniebowzięci :multi:. Pani zadzwoniła do mnie wieczorem z informacją że droga przebiegła bez najmniejszych problemów i że Dobiśka zaczęła się zaprzyjaźniać z kotami.
Mam nadzieję że pokochają ją tak jak na to zasługuje ![/quote]oby wiecej takich wiesci:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga_27']jesli tam jest, to Beatka musimy po niegi jechac chocby sie walilo i palilo.

na hotel pozyczymy od Elbiegio i dozucimy z ogolnego, co?[/quote]

Ja jestem za. Na szczescie nie mamy daleko do Elblaga. W sumie to same pojedziemy ale poprosze o info czy ona tam jest i czy nie bedzie problemow z jego wydaniem.

Beata

Link to comment
Share on other sites

Beros wlasnie odchodzi za Teczowy Most....pomachajmy mu wszyscy.
Berosku - przepraszam za nas ludzi......za tych przez ktorych cierpiales
:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

Beata

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...