Jump to content
Dogomania

Nadzieja Dobermana-aktualne info www.nadzieja-dobermana.pl - POMOZ DOBECZKOM!


BeataJ

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzialajcie, robcie zdjecia i kartki ladne robcie. cegielki bedziemy mialy na aukcje. macie 2 dni czasu i ani dnia wiecej bo sie promocja na zdjecia skonczy w Rosmanie.:mad: [B]Dzodzo [/B]Ty robisz kartke z kotem:cool3:

no to se porzadzilam troche:evil_lol: i spiesze czytac Wasze posty i opowiadam na pytania o ile takowe do mnie sa, a cos mi mignelo, ze jakies pytanko do mnie jest:cool1: :lol:

Link to comment
Share on other sites

trzeba ta Basie z Elblaga odszukac i napisac prosbe by przywiozla ta sunie z Elblaga do mnie. ja ja w domy wykapie i odstawie do hotelu. Pieniadze Elbiego mozna na sunie wykorzystac.

Chudy sie kuruje w izolatce. Nie wydadza go na razie, a Elbi podobno adoptowany. I oby tak bylo.

Link to comment
Share on other sites

kur........mac dzwonilam wlasnie do elblaskiego schroniska, by blagac o wydanie Chudego:placz: i wiecie co mi pani kierowniczka powiedziala??? ze Chudego nie ma. Pytam gdzie on jest. A kierowniczka na to, ze nie ma bo zagryzly go psy. :placz: :placz:

Trzeba zaczac dzialac a nie tylko pierniczyc o dzialaniu.
Ja juz pisze do Basi by przywiozla do mnie ta sunie poki chociaz ona jeszcze tam jest. Elbi podobno adoptowany. Tak twierdzi kierowniczka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga_27'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39957[/URL] zobaczcie jakie te ciocie boksiowe sa zdolne i pomyslowe:lol:[/quote]

Kurcza.....ja nie znam sie na tych programach graficznych ale jak widac nie trzeba wogole fotki robic czasem wystarczy fota+garsc zdolnosci plastycznych.

Dalam info na dwoch forach dobkowych. Mam odzew juz - moze cos mi ludzie wysla.

Beata

Link to comment
Share on other sites

dzwonila Beata do schroniska w Elblagu i p.kierownik powiedziala jej, ze Chudy jest sprzedany:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

no tak mnie to wnerwilo, ze zadzwonilam do szanownej kierowniczki i pytalm czy laskawie mi wytlumaczy co faktycznie stalo sie z psem. na co p.kierownik rzucila sluchawke:angryy:

no wiec zadzwonilam do przelozonej p.kierownik, do urzedu miasta. powiedzialm jak sprawa wyglada i co o tym mysle. p.przelozona obiecala sprawe wyjasnic i jak sie juz dowie gdzie jest pies, to do mnie oddzwoni.

Zobaczymy jak sie sprawa potoczy i na ile beda to prawdziwe informacje, bo z tego co sie dowiedzialam, to obie panie sie koleguja:roll: ale jak trzeba bedzie to bede dzwonic do kogos z wyzszego stanowiska, a jak to nic nie da, to prokurature poprosze o wyjasnienie sprawy. sa jeszcze gazety i tv:cool3: nie odpuszcze juz teraz:mad:

Link to comment
Share on other sites

no wiec p. przelozona twierdzi, ze zaszlo nieporozumienie. ze p.kierownik mnie poinformowala o chudym, a Beate o Elbim. klamstwo jak nic:angryy: czy ktos kto twierdzi ze zaszlo nieporozumienie rzuca sluchawka? umowilam sie wstepnie z p.przelozona na poczatek przyszlego tygodnia na rozmowe w cztery oczy. ech...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga_27']mi juz zaczyna brakowac slow:placz: :placz: chyba sobie skocze z mostu:shake: gdzie ta cala Ligota jest??[/quote]
no wlasnie gdzie ta zakichana mordownia?????:angryy::angryy:
czy nie ma zadnej sily na to "schronisko"...ostatnio dziewczyny wyciagaly zmasakrowana pitt bullke chyba...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...