Jump to content
Dogomania

Nadzieja Dobermana-aktualne info www.nadzieja-dobermana.pl - POMOZ DOBECZKOM!


BeataJ

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w schronisku w Pabianicach jest doberman nowy
to staruszek 9-letni z posiwiała mordka, caly kopiowany:
mam jedna fotke na razie ale będa nowe wkrotce, nie wiem eez nic blizszego poza tym, ze
dobek został oddany przez właściciela, z powodu...kiepskiej sytuacji finansowej. Jeszcze lepsze jest to, że pies został kiedys wzięty przez tego człowieka właśnie z naszego schroniska... A teraz na strosc wrocił tu z powrotem... :-(
Pies jest łagodny, choc narazie troche zestresowany, jest spokojny, raczej zadbany.

dajmy go na stronkę bo on tam dlugo nie pociagnie:shake:
[IMG]http://img440.imageshack.us/img440/3920/p1487ak7.jpg[/IMG]

ma na imie Borys
kontakt do Agnieszki

0603 046 770

Link to comment
Share on other sites

[quote name='t_kasiek']Alicjo - a kiedy wybierasz się do schroniska....bo muszę wiedzieć kiedy powinnam trzymac mocno kciuki :D :D :D[/quote]

Jutro od 17:00 - juz sie z Alicja umowilam, schronisko dogadane i mimo, ze bedziemy po zamknieciu to psa nam wyprowadza i pokaza.

Beata

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]Mam miejsce dla psa dobermana, może być po kastracji, nie ma problemu. Pies mieszkalby generalnie w biurze firmy, mialby duzy plac do biegania, swoje miejsce do spania. Dom wlascicieli jest na terenie tej firmy. Pan ma trojke dzieci. Najchetniej szuka psa już nie szczeniaka i takiego, który może mieszkac na dworzu, tzn taki który do domu nie jest przyzwyczajony i który nie będzie cierpial nie mieszkajac w domu. Pan nie chce "mieszanca", chce dobermana. Nie wiem czy mamy jakiegos psa którego można mu polecic?

Dom jest 60km odemnie, wiec jakby co podjade sprawdzic.

Beata
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzodzo']w schronisku w Pabianicach jest doberman nowy
to staruszek 9-letni z posiwiała mordka, caly kopiowany:
mam jedna fotke na razie ale będa nowe wkrotce, nie wiem eez nic blizszego poza tym, ze
dobek został oddany przez właściciela, z powodu...kiepskiej sytuacji finansowej. Jeszcze lepsze jest to, że pies został kiedys wzięty przez tego człowieka właśnie z naszego schroniska... A teraz na strosc wrocił tu z powrotem... :-(
Pies jest łagodny, choc narazie troche zestresowany, jest spokojny, raczej zadbany.

dajmy go na stronkę bo on tam dlugo nie pociagnie:shake:

:-( :-(
niech ja bym dorwala tego "wlasciciela":angryy:

Link to comment
Share on other sites

bubu-bardzo mi przykro z powodu zaginięcia tego psiaczka! Ja niestety nie znam nikogo!

BeataJ-wysłałam Panu kilka naszych dobeczków. Może mu się którys spodoba.

dzodzo-wysle jutro tego psiaczka-dzisiaj już nie mam siły...

Diankę trzeba szybko wybrać i przygotowac do Niemiec a nastepnie przewieźć albo na granice niemiecką albo do Niemiec...POMOCY!

I czekam na wieści od Grażynki w sprawie dobeczka ze schroniska, jak dobrze pójdzie bedzie miał domek razem z Irys!

Link to comment
Share on other sites

aisK dobek w tyskim schronie cały czas tęskni za IRYS.
Gdybym tylko mogła to bym już jutro go osobiście zawoziła do NIEMIEC.

Na razie organizuję napad na bank, potem chipuję psa i mogę go zawozić nawet na koniec świata.

A teraz tak na poważnie.
Będę starała się coś zoraganizować z tym transportem.
Przy okazji się wypytam o to czy ktoś ma dostęp do tanich chipów?

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę do osób prowadzących stronę Nadziei Dobermana, by w historii Nicolasa zmienić jego wiek. Nicolas ma ok.6 lat.

Ponadto szukamy osób, które zechciałyby pomóc w ogłaszaniu psiaka a także Wirtualnych Opiekunów - Nicolas potrzebuje bowiem karmy - i szukamy osób które chciałyby pomóc w takowej zakupie.

Dom dla chłopaka także jest poszukiwany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataJ']Ktore my poslalas? Bede z nim jutro gadac wiec daj znac o ktorych juz wie.

Beata[/quote]
Beatko, wysłałam mu:
1. doberman w Korabiewicach-brązowy
[URL]http://dajmudom.pl/futro.php?id=1228[/URL]

2. Rockyego z Olsztyna
3. Nikolasa
4. Brutusa z Rudy Śl. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75037"][FONT=Arial]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75037[/FONT][/URL]
5. Dzisiaj dosłałam Panu Hektora- skoro decyzja nie zapadła...


Kasiu-już zmieniam w historii Nikosia.

Szczeniaczka już ściągam..


Czy mamy kogos w Szczecienie? Dostałam info o takiej dobermance w szczecienie, w schronisku:
[IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/h/2/7/9/25269188_d.jpg[/IMG]

Możemy to jakoś sprawdzić.....?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisaK']
Czy mamy kogos w Szczecienie? Dostałam info o takiej dobermance w szczecienie, w schronisku:
[IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/h/2/7/9/25269188_d.jpg[/IMG]

Możemy to jakoś sprawdzić.....?????[/quote]

Juz wici rozpuszczone - mam nadzieje, ze ktos ja sprawdzi, czekam na info.
Beata

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, niektóre pieski (szczególnie te z pomorskiego) możemy wrzucić na serwis trojmiasto.pl.
Nie każdy zna nasze forum (ja trafiłam tu przez trojmisto) myślę, że można by spróbować. Może akurat jakiś dobek znajdzie dom. Napiszcie, co sądzicie na ten temat;).

Link to comment
Share on other sites

Po Korę przyjedza pan dzis o 16! Trzymajcie kciuki!

A Nero jedzie jutro rano do Wroclawia z Karilką i moim mężem aby przekazać chłopaka nowemu wlascicielowi. Też trzymamy kciuki! Oni wam jescze nie odpadły? Bo jak narazie to idzie świetnie i aby tak dalej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alicjaaa']Dziewczyny, niektóre pieski (szczególnie te z pomorskiego) możemy wrzucić na serwis trojmiasto.pl.
Nie każdy zna nasze forum (ja trafiłam tu przez trojmisto) myślę, że można by spróbować. Może akurat jakiś dobek znajdzie dom. Napiszcie, co sądzicie na ten temat;).[/quote]

Ja wrzucam dobeczki na trojmiasto.
To jak - przyjezdzacie zobaczyc Hektora? Ja musze do 15:00 miec potwierdzenie czy sie spotykamy i gdzie. Pamietaj, ze ja specjalnie z Tczewa jade.

Beata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataJ']Spotkanie odwolane :shake:

Beata[/quote]
Jestem zdecydowana na adopcję pieska. Jedyną przeszkodą jest fakt, że na niektóre zwierzęta mam alergię, w tym niestety na psy (zdarza się to bardzo rzadko... a jednak). Kiedyś przygarnęłam do domu kotka i po kilku dniach tak mi się lało z nosa, że musieliśmy szukać domu dla kici. Strasznie płakałyśmy z mamą za kotem, ponieważ był kochany:(. Na szczęście teraz mieszka u mojej kuzynki i ma się dobrze. Jedynym warunkiem jest wziąć Hektorka na okres próbny. Rozumiem, że łatwo powiedzieć okres próbny a potem oddać psa, gdy ten już się przyzwyczai do rodziny... Niestety jest to jedyna możliwość. Teraz czekam na wiadomość od Pani Beaty. Mam nadzieję, że schronisko zapewni mi taką możliwość. Nawet jeżeli nie, jutro zamierzam zobaczyć Hektora. Jak już powiedziałam mamie, zamierzam walczyć o pieska ponieważ urzekł mnie. Trzymajcie kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...