Jump to content
Dogomania

Saddam - Pit który miał umrzec- Ma Kochający DOM!!!!!!


Apbt_sól

Recommended Posts

ja pierdziulam- dziewczyny czy Wy spac nie możecie??? odchodze o 17-tej od kompa a rano jak zasiadam spowrotem mam 2 str. czytania....

Jak mrówa z kastracja Sadzika... Nie widze skarpety Jego na AFN... znikła... albo mi sie na ślepia rzuciło...
a ten pokoik malutki to może idealny jako sypialnia dla twoich psów- króciutkie łóżeczko im tam wstawisz, pościelisz i mają jak znalazł!!! Ty zawsze możesz kimać na fotelu- szczęście psów najważniejsze!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='loozerka']bo siedzisz w niewłasciwych godzinach ja tam w dzien z doskoku, pomiedzy inna praca, a wieczorem, gdy sobie dogorywam- cosik tu piszę :)[/quote]
a więc dobrze mój facet mówił- weźmy kompka do domu- a nie do pracy... byłabym na bierząco... a tak...:placz:
ale ma to tez i dobre strony- w pracy nic nie robie tylko "latam" po dogo, a w domu nie mam sie czym zająć to czasem i troche porobie coś, posprzątam :evil_lol:
a teraz znikam do poniedziałku- do 11-tej... ufff... bedzie czytania... a może i Sadzi-bąk z nowego domciu sie odezwie, a i pewnie będzie mnóstwo NOWYCH fotek!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Witam Ciotki!!

Pierwszy post i już z prośbą ;)
No ale do kogo mam z tym uderzyć, jak nie do Was :lol:

Sami widzicie jak mrówa się udziela, zasuwa po całym kraju wzdłuż i wszerz, a jak każdemu przydałaby sie jej chwila odpoczynku.

Dlatego też planuje ją zabrać na sylwka w góry.

I tu niestety pojawia się mały problem. Niestety nie moglibyśmy ze soba zabrać Sadka :-(

Stąd moje pytanie

Czy znalazłby się tymczas dla Sadka w dniach 28.12 - 2.01?

Wiem, że dziwnie to brzmi. No ale nie mam wyboru.

Ze swojej strony obiecuje puszczać jak najbardziej śmierdzace bączki, żeby Dorotce jak najmniej go brakowało :diabloti: (chociaż wiem, że będzie..)

Heh, powiedziałem jej, ze poszukam domku dla niego, gdy jej nie będzie, ale pewnie nie sądziła, że uderze do Was ;)

(Mam nadzieje, że mnie nie zabije, jak zobaczy ten post na forum po powrocie :razz: )

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :lol:

Bo wiem, że to jest "mały" problem.
Tym bardziej, że nie wiem jak on reaguje na huk (sylwester).
Bo mój to wtedy nawet chętnie do wanny włazi :evil_lol:

Gdyby była taka możliwość to połowa drogi byłaby za mną.
Musiałbym tylko przekonać Małą, bo z tą przeprowadzką też ma mały sajgonik.

No, ale już moja w tym głowa :razz:

Link to comment
Share on other sites

chyba zyje i...
1) ktos dostanie wpie... :mad: a ze ledwo kojarze bo dopiero do domu zajechalam to nie moglam skojarzyc skad kojarze "kfitek"
2) domek dla bankier cud-miod i orzeszki... zdjecia powstawiam w jego watku a sadzik zabaczyl znajomego :D
3) niestety rachunek wyszedl tak duzy za podroz ze rodzina moze juz zapomniec o prezentach gwiazdkowych :roll: jednak na 3 baki i to pelne wyszlo bleeee
4)mam migrene i umieram...ale to juz mowilam chyba
tak w ogole to czesc ciotki i bylo suuuupeeeerrrr :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...