Jump to content
Dogomania

Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy


aPerfectDrug

Recommended Posts

Ja 14-go będę napewno, na 99% z mężem jeśli mu coś nie wypadnie. To jest tylko dwa tygodnie, w odniesieniu do czasu, który tam spędził Misiek to przysłowiowe "małe piwo". Ale do 14-go musimy się już naprawdę dobrze przygotować. Dziewczyny pytajcie gdzie się da o ten hotel - Misiek musi mieć jakieś pewne miejsce na "zaczepienie" i kogoś kto z nim popracuje.
Aga - ja wierzę, że ten boks dla Miśka to tylko sytuacja przejściowa. Znajdziemy mu dom, ale najpierw musimy nad nim popracować. Gdyby moja sytuacja była inna w tej chwili spróbowałabym się podjąć pracy z nim w domu - ale mam małe dziecko, trzy psy w domu. Nie dam rady w tej chwili wziać go w ciemno i z marszu, po takim długim odizolowaniu od ludzi a pomóc mu po prostu musimy.
Co do wydarzenia na FB - możemy się spotkać na tej stacji LPG w Jastwi, to taki charakterystyczny punkt po prawej stronie jadąc w stronę Tarnowa. O której - to jest już do ustalenia. Potrzebujemy naprawdę sporo ludzi - jak nam przyjdzie szukać Miśka w tych polach będzie naprawdę ciężko.
A tak przy okazji - dzisiaj znowu stał przy drodze jak zawozilam mu jedzenie. Serce się kraje bo ten pies wciąż czeka - na co i na kogo? Jesteśmy jedynymi ludźmi którzy mu teraz moga pomóc. Nikogo innego juz ten pies nie obchodzi.

Link to comment
Share on other sites

Szukając hoteliku z behawiorystą dla "naszego" Odiego trafiłam na hotelik Lupus, który deklaruje, że ma doświadczenie w pracy z trudnymi psami. Dla bezdomnych psów, będących pod opieką organizacji prozwierzęcych stosują taryfy ulgowe. To hotelik pod Krakowem, więc bardzo blisko. Nie znam zupełnie tego hoteliku. Może ktoś miał tam psiaka?

Link to comment
Share on other sites

Moge jedynie pomóc zbierając kase na jego jedzonko: prosze podnoście wątek, zapraszajcie: Zapraszam na bazarek na tarnowiaki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225543-P%C5%82yty-winylowe-do-15-04-2012-na-2-cele"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2012-na-2-cele[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aPerfectDrug']Chyba musimy wziąć pod uwagę prognozę pogody:

[URL="http://www.wetter.com/wetter_aktuell/wettervorhersage/16_tagesvorhersage/?id=PL0MA0001"]http://www.wetter.com/wetter_aktuell/wettervorhersage/16_tagesvorhersage
/?id=PL0MA0001[/URL][/QUOTE]

kurcze, tyle deszczu zapowiadają...
może to się jeszcze zmieni

Nie wiem jak to zrobić, zbierać grupę a później ewentualnie odwołać dzień wcześniej jak rzeczywiście dalej będą zapowiadać takie duże opady?

Tak myślałyśmy żeby spotkać się o godzinie 10, sobota 14.04.2012, przy małej żółtej stacji paliw w Jastwi przy E4. Odpowiednio wcześniej podamy Miśkowi Sedalin w mokrej karmie, no i teoretycznie o 10 powinien być po zjedzeniu tego wszystkiego i Sedalin pownien zacząć działać. Teoretycznie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zniknął mój ostatni bazarek, nie wiem, jak go rozliczyć.. Co się sprzedało i za ile, i na jaki cel... Tyle pracy, tyle zdjęć wstawionych... Miałam skopiować co się nie sprzedało do następnego bazarku.. A teraz muszę wszystko od nowa...

Aż się odechciewa........

Link to comment
Share on other sites

Jakaś czarna dziura się zrobiła - zaginęło mnóstwo postów. Dla wtajemniczonych i niewtajemniczonych w sprawę Miśka napiszę tylko, że próbowaliśmy go złapać. Misiek ma ogromny instynkt samozachowawczy - mimo, że głodował od czwartku w sobotę nie tknął nawet jedzenia z Sedalinem. Nie udało się go złapać, będziemy musieli znowu spróbować. On nie może tam zostać.

Link to comment
Share on other sites

Aga, ja mam to samo:( jakby co to ja miałam wylicytowane spodnie takie poszarpane chyba za 8 zł i koszulkę taką w paski biało niebieskie za 7 zł. Jakby co to możesz to wpisać.
[quote name='_Aga_']Zniknął mój ostatni bazarek, nie wiem, jak go rozliczyć.. Co się sprzedało i za ile, i na jaki cel... Tyle pracy, tyle zdjęć wstawionych... Miałam skopiować co się nie sprzedało do następnego bazarku.. A teraz muszę wszystko od nowa...

Aż się odechciewa........[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

dla tych co nie oglądali wczoraj

[URL]http://uwaga.tvn.pl/57510,wideo,345065,poruszajaca_historia_bezdomnego_psa,poruszajaca_historia_bezdomnego_psa,reportaz.html[/URL]

dziś w TVN Uwaga 19:50 druga część
Ten pies zachowuje się jak nasz Misiek, tyle że pozwala i tak dosyć blisko podejść do siebie.



nic nie mogę znaleźć na dogo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...