Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. napisałam wiadomość do ludzi od owczarków na dogo ale oni chyba rzadki tu zaglądają :( Konfirm poprosiła panią Beatę Głowacką o udostępnienie na fb ktoś zna ludzi od onków na fb żeby im podesłać psiaki? wysłałam prośbę do Fundacji Zwierzęca Polana, Pan i Pani Pies i Skrzydlatego Psa
  2. tu m.in taka owczareczka w maju ma bilet do mordowni to dla niej wyrok :( może ktoś coś... :( https://www.olx.pl/oferta/piekna-tajga-szuka-domu-CID103-IDjpT5U.html#abdee1564a;promoted
  3. Kajtusiu przepraszam ale te psiaki w wielkiej potrzebie
  4. Przepraszam za wtrącenie... ale może ktoś pomoże bardzo pilne kilka dni zostało wspaniałe psy czy możecie wejść na wątek
  5. ojej kilka dni zostało :( nie da się wynegocjować więcej czasu? :( porozsyłam wątek
  6. odwiedzam Kajtusia o poranku a tu takie wieści :) trzymam kciuki z całych sił :)
  7. oj biedny Jedrus :( i chyba koniecznie dla Jedrusia domek z innym pieskiem prawda
  8. doczeka sie Zuleczka to przeciez taka ladna Sunieczka :) trzymam kciuki za odzew z ogloszen.
  9. jaki ten Jedrus przepiekny:) glaski zostawiam :)
  10. fajnie ze Sunieczkom sie udalo.straszny zastoj w adopcjach :(
  11. Śliczne zdjęcia dziękujemy Murko :) zrobiłam kilka ogłoszeń pozwoliłam sobie zmodyfikować lekko tekst... dałam na Kraków bo nie wiedziałam na jakie woj. jeszcze na innych portalach w weekend dorobię. https://www.olx.pl/oferta/zywa-tarcza-argo-juz-bezpieczny-w-hoteliku-czeka-na-bezpieczny-dom-CID103-IDlJgBC.html http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Zywa-tarcza-Argo---juz-bezpieczny-w-hoteliku-czeka-na-swoj-wymarzony-dom-id156703.html http://krakow.lento.pl/zywa-tarcza-argo-juz-bezpieczny-w-hoteliku,5505140.html http://alegratka.pl/ogloszenie/zywa-tarcza-argo-juz-bezpieczny-w-28604255.html Argo tyle lat siedział w hoteliku :( masakra trzymajcie kciuki po adopcji Kseni mam więcej optymizmu :) znajdziemy mu domek :)
  12. podgladalam Paputka po cichu dlaczego los taki niesprawiedliwy :'( dobrze ze mial Ukochana Rodzine przy sobie i zaznal Milosci
  13. ale sliczna sunieczka :) dobrze ze juz bezpieczna. Moze Zuzia?
  14. Napiszcie proszę coś o Argo bo nie mam czau wertować wątku. trzeba może z nowym tekstem go ogłaszać jak nie było odzewu.
  15. Mari potwierdź proszę na wątku bazarku wpłatę bo chcę zakończyć bazarek
  16. za marzec faktura 370 zl w tym tydzien hotelowania i transport Kseni bo to hotelik ja zawozil po uzgodnieniu z Monika czyli do zaplacenie pozostaje 490 zl
  17. Murko zrób proszę jak znajdziesz chwilkę jakieś ładne zdjęcia wiosenne Argo do ogłoszeń obiecałam mu ogłoszenia ale póki co nie zrobiłam :(
  18. jeszcze kilka wpłat będzie m.in. z bazarku przelałam pod koniec marca a ile mamy za luty zapŁacić ktoś wie?
  19. napisze do Moniki o wizytę poadopcyjną
  20. Ciekawe jak finanse naszek Kseni... Musimy czekac na Mari
  21. Na koncie już wszystkie wpłaty z bazarku. Przelałam 174 zł na konto Kseni. Mari proszę potwierdź wpłatę na wątku bazarku
×
×
  • Create New...