-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
napisałam wiadomość do ludzi od owczarków na dogo ale oni chyba rzadki tu zaglądają :( Konfirm poprosiła panią Beatę Głowacką o udostępnienie na fb ktoś zna ludzi od onków na fb żeby im podesłać psiaki? wysłałam prośbę do Fundacji Zwierzęca Polana, Pan i Pani Pies i Skrzydlatego Psa
-
tu m.in taka owczareczka w maju ma bilet do mordowni to dla niej wyrok :( może ktoś coś... :( https://www.olx.pl/oferta/piekna-tajga-szuka-domu-CID103-IDjpT5U.html#abdee1564a;promoted
-
Przepraszam za wtrącenie... ale może ktoś pomoże bardzo pilne kilka dni zostało wspaniałe psy czy możecie wejść na wątek
-
ojej kilka dni zostało :( nie da się wynegocjować więcej czasu? :( porozsyłam wątek
-
oj biedny Jedrus :( i chyba koniecznie dla Jedrusia domek z innym pieskiem prawda
-
jaki ten Jedrus przepiekny:) glaski zostawiam :)
-
fajnie ze Sunieczkom sie udalo.straszny zastoj w adopcjach :(
-
Śliczne zdjęcia dziękujemy Murko :) zrobiłam kilka ogłoszeń pozwoliłam sobie zmodyfikować lekko tekst... dałam na Kraków bo nie wiedziałam na jakie woj. jeszcze na innych portalach w weekend dorobię. https://www.olx.pl/oferta/zywa-tarcza-argo-juz-bezpieczny-w-hoteliku-czeka-na-bezpieczny-dom-CID103-IDlJgBC.html http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Zywa-tarcza-Argo---juz-bezpieczny-w-hoteliku-czeka-na-swoj-wymarzony-dom-id156703.html http://krakow.lento.pl/zywa-tarcza-argo-juz-bezpieczny-w-hoteliku,5505140.html http://alegratka.pl/ogloszenie/zywa-tarcza-argo-juz-bezpieczny-w-28604255.html Argo tyle lat siedział w hoteliku :( masakra trzymajcie kciuki po adopcji Kseni mam więcej optymizmu :) znajdziemy mu domek :)
-
~ ALMA szara, młodziutka i ufna zamieszkała na TARGÓWKU
Tianku replied to malagos's topic in Już w nowym domu
ale sliczna sunieczka :) dobrze ze juz bezpieczna. Moze Zuzia? -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Mari potwierdź proszę na wątku bazarku wpłatę bo chcę zakończyć bazarek -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
za marzec faktura 370 zl w tym tydzien hotelowania i transport Kseni bo to hotelik ja zawozil po uzgodnieniu z Monika czyli do zaplacenie pozostaje 490 zl -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
jeszcze kilka wpłat będzie m.in. z bazarku przelałam pod koniec marca a ile mamy za luty zapŁacić ktoś wie? -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
napisze do Moniki o wizytę poadopcyjną -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak finanse naszek Kseni... Musimy czekac na Mari -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Na koncie już wszystkie wpłaty z bazarku. Przelałam 174 zł na konto Kseni. Mari proszę potwierdź wpłatę na wątku bazarku