Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. ale super Chłopaki :) Kajtuś to taki troszkę wyglądowo umaszczeniowo pies karelski hi hi :)
  2. Lolusiu z okazji walentynek przesylam buziaki Przystojniaku :) (Brak emotikonek czytaj tu duuuzo serduszek ;)
  3. Ale Przystojniacha :) buziaki :*
  4. to już dzisiaj Zuleczko :) trzymam kciuki
  5. wrzućcie tu tekst i kontakt do ogłoszeń to zrobię jakieś ogłoszenia
  6. nie czytałam ale ja się nie podejmę zbierania publicznej zbiórki wiem że to by na pewno pomogło ale póki co mnie takie coś przerasta ale mam nadzieje że znajdzie się ktoś kto tam pozbiera przelałam 30 zł i jeszcze żebrzę po znajomych może coś dorzucą
  7. Jestem u Zulki wyskrobie cos napewno jednorazowo ale dopiero w przyszlym tygodniu :( niskopodlogowce przegubowce mnie rozczulaja a Zulka jest sliczna oby dlugo na domek nie czekala
  8. ja też jestem cichą fanką Jędrusia Ależ on jest piękny i te uszyska przecudne
  9. A sa juz jakiea plany kiedy Chlopaki wyjda ze schronu? U Was tez tak forum powoli chodzi? Ja sie juz boje kolejnej rewolucji ...
  10. :( na zdjeciach wydaje sie ze mniej :(
  11. Tolu a ile psiaków jest w schronisku?
  12. http://alegratka.pl/ogloszenie/czesc-mam-na-imie-ksenia-28391536.html http://wroclaw.lento.pl/czesc-mam-na-imie-ksenia-,5251590.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/341809/Czesc-mam-na-imie-Ksenia/#.WJb3mdThD-s http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Czesc,-mam-na-imie-Ksenia-id146935.html https://www.gumtree.pl/a-zwierzaki-psy-i-szczeni%C4%99ta/dolno%C5%9Bl%C4%85skie-wroc%C5%82aw/cze%C5%9B%C4%87-mam-na-imi%C4%99-ksenia-szukam-domu/1001896841110910477792009?activateStatus=adActivateSuccess https://www.olx.pl/oferta/czesc-mam-na-imie-ksenia-CID103-IDiOpjJ.html http://schroniak.pl/czesc-mam-na-imie-ksenia,o1419
  13. Aldrumko to jest tak że robisz ogłoszenie i w dniu w którym robisz ogloszenie jest ono na pierwszej stronie ale przy takiej liczbie bezdomnych psiaków co chwilę jest nowe ogłoszenie przez kogoś dodawane i nasze ogłoszenie przesuwa się niżej i po kilku dniach czasami jest na samym dole listy ogłoszeń .. jak ktoś szuka psa to czasami siedzi i przegląda 120 stron ogłoszeń a czasem tylko 10 czy 15 stron... dlatego po miesiącu takie ogłoszenie jak jest na 120 stronie to może już nawet nikt go nie czyta...:( jak odnawiamy ogłoszenia co tydzień to jest szansa że ogłoszenie cały czas jest na pierwszych stronanach przez co może być szybciej zauważone Osoby które ogłaszają psaki czasem same utrudniaja moim zdaniem szukanie psiaków bo np jeden psiak ma ogłoszenia pod innym tytułem itd czy tez na inne województwa przez co liczba samych ogłoszeń jest ogromna :( smutne to bardzo taki wyścig o bycie zauważonym :( ale takie są realia
  14. wpraszam się do ślicznego Kajtusia :) 20 zł jednorazowo teraz mogę przekazać
  15. Nie znam w ogole historii tego schroniska przeczytalam tylko komentarze pod linkiem Anuli.
  16. chyba jednak juz nie mają... :( wszystko zniszczyć każdy dobry pomysł :( zobacz na komentarze ... " To ja stworzyłam Boks Eksperymentalny. Psiaki żyłyby w nim do dzisiaj, ale... no właśnie, ale. Schronisko przejęło Miasto. Nowy kierownik nie widzi konieczności zaspokajania potrzeb psów, bo zlikwidował Boks Eksperymentalny a geriatrię prawie zrównał z ziemią. Do tego wyrzucił najbardziej aktywnych wolontariuszy. Mnie też wyrzucił, więc założyłam Psierociniec https://www.facebook.com/psierociniec/, gdzie znalazło schronienie kilkanaście psów widocznych na filmie. Zapraszam do kontaktu i śledzenia losów tych psiaków, a przede wszystkim do adopcji!" "Niestety to co widzimy na filmie już nie istnieje. Nowy kierownik schroniska wszystko to zniszczył. Nie przedłużył też umowy wolontariatu z wieloma wolontariszami, którzy byli bardzo oddani psom. W kaliskim schronisku bardzo źle się dzieje"
×
×
  • Create New...