Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. zaglądam :) przelew wczoraj poleciał
  2. zaglądam co chwilę do Kseni ale nie wiem co pisać...
  3. Wpraszam sie do Axela dam na razie 20 jednorazowo
  4. odwiedzam Aresa i trzymam kciuki za ogłoszenia :) oby szybki go domek wypatrzył :)
  5. tekst napisałam jaki umiałam ... jak będzie lepszy to zmienię wiosna ma teraz małe dziecko jak będziesz z nią rozmawiać to zapytaj jak Ksenia w stosunku do dziecka czy jest zazdrosna
  6. Skoti do niego bardzo pasuje :) przelałam 20 zł dla Psiaka na razie tyle mogę :(
  7. zrobiłam jeszcze teraz na morusku i poszło od razu na doadopcji.pl http://www.morusek.pl/ogloszenie/328558/Skazana-na-bezdomnosc-Ksenia-szuka-swojego-czlowieka/#.V_9_jMkgQdU http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/328558/Skazana-na-bezdomnosc-Ksenia-szuka-swojego-czlowieka/ wiecie co mnie dobija w tych ogłoszeniach że robię i patrzę a po dodaniu ogłoszenie jest już na trzeciej stronie :( tyle psiaków jest w potrzebie wszyscy się prześcigują po kilka razy ogłaszają na różne miasta wyróżniają :(
  8. jakaś nowa stronka z ogłoszeniami której nie znałam tez dodałam tam Ksenię http://schroniak.pl/skazana-na-bezdomnosc-ksenia-szuka-swojego-czlowie,o921 na olx 13 osób obserwuje Ksenię może to ktoś z Was? telefonów pobrań 165 w ciągu miesiąca bo wyczyściłam statystyki i nikt nie dzwoni :(
  9. Ogloszenia robie na starym tekscie co napisalam. Dzisiaj wyroznie olx bo sie pare dni temu skonczylo wyroznienie Chetnie przyjme kogos do pomocy do robienia systematycznie na mniej popularnych portalach to na prawde nie jest skomplikowane tylko zajmuje kilkanascie minut na kilka portali
  10. czekam na nowy tekst. Mam chorego konia i nie mam teraz tyle czasu żeby co chwilę odnawiać ogłoszenia :( Wyróżniłam na olx i zmieniłam na razie tytuł ale nie wiem czy nie usuną zdjęć bo to logo hoteliku jest duże już raz wywalili że niezgodnie z regulaminem http://www.olx.pl/oferta/skazana-na-bezdomnosc-kesnia-szuka-swojego-czlowieka-CID103-IDbj2FT.html http://wroclaw.lento.pl/skazana-na-bezdomnosc-ksenia-szuka-swojego,3337268.html http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Skazana-na-bezdomnosc-Ksenia-szuka-swoejgo-czlowieka-id121819.html
  11. a czym Ksenia do tej pory była zabezpieczana? Foresto mam u swojego psa i naprawdę super sie sprawdza ale ja głównie z myślą o kleszczach kupiłam... zastanówmy się czy Kseni teraz taka obroża jest niezbędna? sezon kleszczowy w sumie się zaraz skończy więc moim zdaniem lepiej na wiosnę kupować i działa cały rok. no chyba że tam jest inwazja kleszczy bo i tak może być albo to głównie na pchły. Z kasą krucho więc się zastanawiam czy nas po prostu stać P.S. Może ktoś się pokusi o nowy tekst do ogłoszeń? tylko jak najszybciej to w weekend porobię z nowym tekstem i zdjęciami bo czas leci
  12. Czy Wiosna mowila jak Ksenia reaguje na Maluszka? Chyba z takim malym dzieckiem nie miala stycznosci prawda ciekawe czy jest zadrosna... Zrobie nowe ogloszenia z tymi zdjeciami
  13. Moris cały czas jest w punkcie :( nie ma o niego żadnych zapytań jak długo uda się go Kamili tam "chować" przed wywózką do schroniska to też nie wadomo :( ze zdrowiem lepiej ale musi jeśc drogą karmę cały czas i leki brać
  14. Marinko dopisz jeszcze Czarna kafka dała deklarację na 10 zł może umknął Ci wpis, no i Bartosz Z. to jest Roland De? czy kto inny Roland jak do niego pisałam to deklraował dalej wpłacać 40 zł
  15. nie wiem kiedy odnowię Kseni ogłoszenia :( może ktoś wyrózni na olx bo tez się skonczyło
  16. Mari jak wpłyną pieniążki 150 zł od ranias z bazarku to proszę potwierdź na wątku bazarkowym
  17. 28 maja 2016 a to Skubi w nowym domu , który ma juz rok :)chłopak pobiera nauki - na szkoleniu w Warszawie :) jakby ktoś był ciekawy co u Skubusia :)
  18. Witamy u Kesni ponownie :) co prawda na watku mnie wtedy nie było ale czytając wpisy nie zgodzę się że nic na to że nie wskazywało... Ksenia nie toleruje suk i były między nimi spięcia cały czas Agnieszka była z tym sama kilka psów w małym mieszkaniu ... to musiało się tak skończyć... Ksenia jest obecnie w hoteliku 3rd Pole koło Kluczborka. Nie ma z nią problemów związanych z żadną agresją w stosunku do ludzi (suk nie toleruje) niszczy budy jak się nudzi... ma kupla Elvisa dużego w typie owczarka świetnie się dogadują.. to tak w skrócie...:) a poza tym z tych gorszych informacji to nie mamy delkaracji dług w hoteliku, ogłoszenia nie przynoszą rezultatu :( i szukamy kogoś kto mógłby odwiedzic Ksenię może znasz kogoś z tamtych okolic? zrzucimy się na paliwo :)
  19. zapraszamy na bazarek który powstał dzięki fantom ranias :)
  20. zaglądam do Kseniulki Monika na fb pisała " Był jeden telefon w sprawie Kseniulki .Pan bardzo konkretny niestety rodzina nie wyraziła zgody " dobrze że przynajmniej ktoś widzi ogłoszenia...
×
×
  • Create New...