Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. rozliczam bazarek fanty się nie bardzo sprzedawały ale cegiełek kilka doszło i będzie ok 170 zł + moja znajoma wpłaciła 50 zł czyli połowa za miesiąc będzie ale i tak sporo brakuje do opłacenie całości :(
  2. Tak musimy koniecznie tylko nie myslicie ze troszke za wczesnie? Niech sie Ksenia calkiem zadomowi
  3. Pisałam wczoraj do Moniki. Wieści z domku Kseni są dobre nie ma z nią żadnych problemów, zostaje już pomału sama w domu na dłużej, nic nie niszczy. Dopomina się głasków, na spacerach jedynie obszczekuje mężczyzn. Wczoraj w parku bawiła się z jakimś pitbullem i wróciła szczęśliwa i ubłocona do domu. chyba jest nieźle :)
  4. odwiedzam Kajtusia i trzymam kciuki za TEN telefon
  5. Blagam nie zartuj tak nawet :( Inne watki takie optymistyczne... Wiesci z nowego domu wszyscy szczesliwi a tu jak na stypie
  6. zapraszam na bazarek po fanty i cegiełki
  7. Pisalam juz do Ladymonii zeby im sto razy powtarzala ze to nie czas na spuszczanie ze smyczy :( podobno Ksenia biega z dluga linka i przybiega na zawolanie... Oby sobie wzeli do serca uwagi i nie doszlo do tragedii Dlaczego ludzie sa tak nieodpowiedzialni plakac sie chce :(
  8. przydałoby się żeby domek poszedł z Ksenią na szkolenie na pewno pomogłoby to w relacjach.
  9. do zapłacenie grudzień styczeń i luty czyli ok. 1000 zł :( musimy myśleć jak to spłacić:(
  10. Biedna przezywa po raz kolejny zmiane w jej zyciu :(
  11. Myse caly czas o naszej Kseni oby to byl juz ten ten upragniony dom
  12. To chyba tylko za zlosc jest robione bo nie ma w tym logiki zadnej ... No chyba ze faktycznie jakies finansowe sprawy. Najgorsze to ze nie mozna zrobic awantury bo mozna zaszkodzic kontaktom ze schroniskiem:( ale jak jest na wybiegu to jest szansa ze go Tola zobaczy chociaz tyle :(
  13. poslalam z opoznieniem Zuleczce obiecany grosik na pewno szybko zgubi zbedne cialko
  14. Napisalam do Ladymonia smsa wizyta pa bedzie w piatek i tak jak pisala Ulv ja przeprowadzi
  15. Ksenia na pewno sie zmienila to nie ten sam pies co kilka lat temu. Cieszmy sie ze dostaje szanse. Ja tez sie martwie przede wszystkim o to zeby sie odnalazla w mieszkaniu zwlaszcza jak bedzie sama...oby nic nie niszczyla. Kiedy wizyta pa?
×
×
  • Create New...