Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. ale np jakby był ktoś chętny to możemy się podzielić portalami :) zróbmy listę za które portale kto odpowiada i możemy się umówić że jak ktoś nie będzie mógł to da znać ... możemy tez założyć ogólnodostępnego maila dla Kseni i założyć konta na portalach żeby każdy znał login i mógł przejąć ogłaszanie co Wy na taki pomysł? albo każdy ma swoje jak wygodniej 1. OLX, przygarnijzwierzaka, lento - Tianku olx cały czas wyróżniam 2. gumtree - ...... 3. gratka - .......... 4. doadopcji - ......... inne propozycje......... i co tydzień sumiennie usuwac i dodawać drugi raz
  2. Aldrumko nie chodzi o bazarek bardziej o jakieś promowanie Kseni choćby na fb lub stałe ogłoszenia na jednym z portali ale odnawianie co tydzień... bo z bazarku wykupimy ale ogłoszenia są na miesiąc najczęściej a to za długi czas :( a na niektórych poratlach usuwają jak się dublują :( no chyba że możemy wykupić na takie mniej popularne to na nich na miesiąc wystarczy... teraz Ksenia ma tylko na olx wyróżnione resztę trzeba zrobić w weekend usiądę do tego ja robię zawsze na olx, gumtree, gratka, lento, przygarnijzwierzaka i czasem na kilku innych ale rzadziej jak szarik adopcja psa czy jakies pajeczyny i słonie ale tam to chyba nikt nie zagląda w poszukiwaniu psa :(
  3. muszę poczytać zasady bo za bardzo nie wiem o co tam chodzi czy osoba fizyczna tez może zbierać czy tylko fundacje
  4. chyba działa dzięki :) może ktoś dzięki temu wpadnie do Kseni
  5. dziękujemy :) Aldrumko a podpowiedz jeszcze jak go wstawić do sygnatury bo mi coś nie wychodzi a nie pamiętam jak to się robiło... wstawił mi się duży i nie potrafię podlinkować obrazka :(
  6. ale smutna wiadomość :( :( :(
  7. Czy ktoś mógłby zrobić banerek dla Kseni ja nie potrafię :( albo podać w jakim programie robi się takie banerki?
  8. ale to on już definitywnie nie pojedzie tam gdzie miał jechać do Gorzowa czy tylko teraz dwóch nie mogli zabrac? :(
  9. na fb nawet napisali że bardzo :( czy teraz ma szansę pojechać ze schroniska? :( dostał łatkę agresora ale się skomplikowało
  10. na fb jest napisane że ten który został jest agresywny w stosunku do ludzi
  11. wracam do ogłoszeń na Wrocław do ślaskie nie było kompletnie odsłon :( załamać się można odczekam chyba chwilę z nowymi może się opatrzyły już nie wiem ale ludzie tez patrzą że jak jakiś pies jest tak długo ogłaszany to na pewno coś z nim nie tak
  12. Ciekawe co u Dropsia... jest tu jeszcze ktoś kto ma kontakt z rodziną? :)
  13. Alaska jedzie do Murki?
  14. Aldrumko musimy poczekać aż Mari poda wpłaty. Dziękuję że pomagasz Kseni bazarkami i nie zniechęcaj się proszę że czasem potwierdzenie jest ze sporym opóźnieniem.
  15. Tak wielokrotnie mówione było o dzieciach ... ale pytanie czy Ksenia miała kontakt z małym dzieckiem ? Wydaje mi się że nie a Wiosna teraz ma małe dziecko więc może Ksenia miała z nim styczność? Nie chodzi mi od razu o to że szukamy domu z małymi dziećmi....chodzi bardziej o to jakie jest nastawienie Kseni żeby coś więcej o niej wiedzieć i tyle... A tak ogólnie to jak wszyscy nie zepniemy tyłków i nie zaczniemy razem pracować na to żeby Ksenia znalazła dom to może od razu odpuśćmy bo szkoda czasu i pieniędzy... Ja robię ogłoszenia (ktoś też chętny?) teraz potrzebny jest ktoś od działania na facebooku. i nie ma wymówek że mam małe dzieci bo każdy z nas ma swoje życie dzieci rodziny prace itp jak Ty nie dasz rady to znajdź kogoś kto się Tym zajmie Zróbmy plan działania w punktach bo czarno to widzę i tak się zastanawiam jak nie będzie za co opłacić hoteliku to co wtedy? A to perspektywa bliższa niż dalsza Ktoś zna ludzi od owczarków? J tak jak Tyśka pisała może by poprosić kogoś o to żeby u nich ją promowali? ja nie znam kiedyś pisałam do kilku osób z dogo ale nic nie odpisały a teraz już chyba ich tu nawet nie ma. generalnie POMOCY potrzebujemy więc jeśli ktoś to czyta to prosimy o zaangażowanie
  16. Kseniu przepraszam że na Twoim wątku ale może ktoś coś ...:( w Szydlowcu znowu przepelnienie wywózka do schroniska kilku psów nie unikniona :( a tam m.in. takie śliczoty: kamila 604 322 515 [email protected]
  17. Codziennie podczytuję wątek Jędrusia ze smutkiem a tu takie wspaniałe wieści :) też mi się wydaje tak jak doris że on chyba jest dzikuskiem i nie mial kontaktu z człowiekiem. Moze inne pieski i podpatrywanie ich zachowań pomogą w socjalizacji
×
×
  • Create New...