Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. mam już wszystkie wpłaty z bazarku więc poproszę konto Korniczka :)
  2. w kwestii ogłoszeń to my trochę sami robimy problem... chodzi mi o ogłoszenia psiaka na kilka województw dla tego psa to fajnie bo zostanie pewnie szybciej zauważony ale przez to na ogólnym jak ktoś szuka psa to zamiast 200 stron do przejrzenia ma 600 :( a psiak który ma tylko jedne ogłoszenia ginie na 500 stronie :(
  3. Kochani podajcie mi dane do wpłaty 1 % na waszą zamojską fundacje mam korektę zeznania i muszę zmienić organizację do 1 % wpisałam półocniaki ale oni w tym roku nie mogą zbierać
  4. może ktoś stworzy banerek dla Toresia?
  5. dotarłam znowu na watek 10 zł miesięcznie dla Toreska.
  6. hi hi faktycznie jak Reksio :)
  7. Kochani piszę tutaj zaginał z domu tymczasowego głuchy staruszek niedawno tam trafił ze schroniska w Orzechowcach po Przemyslem jak jesteście na fb udostępniajcie
  8. rozliczam bazarek w czesci byl dla Kseni wiec powinno pokryc reszte dlugu
  9. odnowiłam ogłoszenia żeby tylko z tym zdrówkiem było ok :( http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Zywa-tarcza-Argo---juz-bezpieczny-w-hoteliku-czeka-na-swoj-wymarzony-dom-id156703.html http://alegratka.pl/ogloszenie/zywa-tarcza-argo-juz-bezpieczny-w-28693529.html http://katowice.lento.pl/zywa-tarcza-argo-juz-bezpieczny-w-hoteliku,5505140.html http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=218 https://www.gumtree.pl/a-zwierzaki-psy-i-szczenięta/śląskie-chorzów/żywa-tarcza-argo-+-już-bezpieczny-w-hoteliku-czeka-na-swój-wymarzony-dom/1001979208930910477792009?activateStatus=adActivateSuccess http://www.morusek.pl/ogloszenie/354318/zywa-tarcza-Argo---juz-bezpieczny-w-hoteliku-czeka-na-swoj-wymarzony-dom/#.WRhlunwVyM8 http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/354318/zywa-tarcza-Argo---juz-bezpieczny-w-hoteliku-czeka-na-swoj-wymarzony-dom/
  10. wreszcie dotarlam na watek. a gdzie Torres teraz jest? jak jest bezpieczny to po co go mamy zabierac nie rozumiem troche tego wszystkiego:(
  11. trzeba poczekać aż Mari zajrzy i poda rozliczenie
  12. kto jest odpowiedzialny za Argo Murka pytala o badania nikt nie odpisuje tu chyba jak na watku Kseni...
  13. banerek kiyoshi mnie tu przyprowadził :( ale smutaski :( poproszę konto jednorazowo przeleję 20 zł dla dziewczynek
  14. ale cuuudny Jędruś majowy :)
  15. Monika napisała że u Kseni wszystko ok nie ma z nią problemów :) wczucam zdjęcie Kseni z patyckiem :)
×
×
  • Create New...