Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Przyjaciół Tobisia zapraszam na mały bazarek :)
  2. jeżeli mogę się wtrącić i dorzucić swoje trzy grosze... ja podzielam opinie Patmol czy Abi bez odpowiedniego przystosowania - aklimatyzacji do zimna da sobie radę w zimie... czy nie lepiej z tym poczekać do wiosny czy Państwo są za adopcją na już?...
  3. Do zobaczenia DYSIU Kochana
  4. A może taki bandaż elastyczny weterynaryjny + taśma srebrna do napraw ja tak robię na kopyta koni pewnie długo nie wytrzyma zwłaszcza jak ona to rozgryza :( no ale tańsze niż buciki na pewno
  5. Murko jaki rozmiar takich bucików dla Czesi? L?
  6. Tolu a może wrzućcie na stronkę ZEA że poszukiwany dt może akurat zdarzy się jakiś cud... Ludzie czasem własnie szukają starszych schorowanych psiaków
  7. a wiadomo gdzie Senna trafiła?
  8. Dysieńko nie tak miało być :( Moja sunia też odeszła na raka ale nie postępował tak szybko jak u Dysi :( do końca obyło się bez leków przeciwbólowych była wesoła miała apetyt:( Murka będzie wiedzieć najlepiej :( jeśli Dysi nic już nie cieszy to nie pozwólmy jej cierpieć
  9. Trzymam kciuki za śliczne Dziewczynki :)
  10. Szkoda mi w tym wszystkim Tysi i Dziewczyn bo się im oberwało na pw pewnie też... szkoda tylko że inne psiaki bez rzewnej historii nie mają takich udostępnień
  11. teraz taki okres wyjazdowy byl zdejmujemy zaklecia telefonki w ruch !:)
  12. to chyba zbieg okoliczności że ta babka akurat dzisiaj go zabrała... chyba miała dobre intencje ...niepotrzebna zupełnie na wojna na fb jak ja jednak wolę tę naszą dogomanię...
  13. jakaś babka napisała że dzisiaj zrobila mu zdjęcia i w ciągu kilku godzin znalazła mu dom... a teraz robi się aferę i straszy ją policją
  14. no to się porobiło ... :( dla osób co nie mają fb kopiuję: Tomaszów Lubelski - Adopcje udostępnił(a) post. 54 min · Update - szukamy ludzi, którzy bezprawnie wzięli psa. Pies szukał tylko awaryjnego schronienia, bo Pani się psa nie zrzekla. Miał mieć to schronienie do wyjaśnienia statusu prawnego. A nagle pies zniknął bo "znalazł dom" za plecami osób, które próbowały rozwiązać pogmatwana sytuację prawną psa. I w momencie, kiedy pies miał trafic w bezpieczne miejsce do wyjaśnienia sprawy.
  15. ciekawe czy udalo sie cos ustalic z potencjalnymi chetnymi i czy piesek nadal tam jest :(
  16. dużo zapytań jest na fb przekierowuję na fb Adopcji Tomaszów może akurat się uda żeby znalazł cos blisko jedna Pani nawet 20 km od Tomaszowa podwórko co prawda ale w tej sytuacji...
  17. wysyłam n pw telefon i dane dziewczyny z Lublina
  18. Tysiu a podawać kontakt do strony waszej na fb czy jaki? nie wiem gdzie ludzi kierować?
  19. jest ktoś chętny na dt? chyba usunę mój post bo za dużo hejtu :(
  20. Tysiu a jakby się ktoś znalazł to do kogo kontakt kto jest na miejscu? odezwała się dziewczyna z Lublina ale wiadomo to z fb nie znam ... trzeba by to sprawdzić jakby co może chociaż tymczasowo
  21. kurka :( durny fb wrzuciłam prośbę o pomoc na swój profil i już durne komentarze o zwyrodnialcach itp :( z jednej srtony może ktoś pomóc a z drugiej zaszkodzic :( Murka chyba nie ma miejsca napisałam na jej wątku może zajrzy tutaj
  22. Domek trzeba sprawdzić tak czy siak ..jak nie Maksiu to może inny Owczar tam spasuje? jakie mamy znajome w potrzebie?
  23. Pytałam na fb Panią Maję z fundacji Pólnocniaki poleciła fundację Jamhudy Molosowy Azyl Północy Pani Izabella jest z Wałbrzycha tel. 724 658 000 stronka fb https://www.facebook.com/FundacjaJAMHUDY/
×
×
  • Create New...