Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. założyłam wątek w dziale maja dom zapraszam może ktoś dorzuci grosik do operacji :(
  2. temat Kseni powraca :( druga łapa też uszkodzona konieczna operacja (koszt 4 tys złotych) Monika założyła publiczną zrzutkę prosimy o udostępnianie https://zrzutka.pl/fkd7ph nie wiem skąd taką kasę uzbierać :( biedna ta nasza Ksenia :( a na dogo można robić bazarki na psa który ma już ds?
  3. ze strony fb schroniska :( Dzisiejsze znalezisko, z rana pod schroniskiem zastaliśmy taką budowlę, a w środku dwa piękne szczeniaczki. Brawa dla konstruktora , tylko po co zadawać sobie tyle trudu z budową, wywiezieniem, a zapomnieć o odrobaczaniu i odpchlaniu szczeniąt. Czy nie lepiej by było zainwestowane pieniążki z pseudo budowy,przeznaczyć właśnie na te zabiegi? Czy nie lepiej by było wysterylizować matkę tych szczeniąt, zamiast fundować sobie takie atrakcje. ZABIEGI KASTRACJI I STERYLIZACJI są zabiegami , które naprawdę ułatwiają nam właścicielom życie o korzyściach dla zwierząt za krótki czas na naszej stronie wypowie się lekarz wet.
  4. Dajcie już spokój. Chodziło tylko o rzetelną informację której zabrakło. miejmy nadzieję że Czesi rehabilitacja będzie przebiegała pomyślnie i sunia będzie miała sprawną łapkę.
  5. trzymam kciuki za Imeczkę czas już do swojego domku :) zdjęcia świetne :)
  6. na fb raczej alarmu nie podnoście bo będzie syf jakich mało ... nie rozumiem dlaczego osoba decyzyjna czyli chyba Ala? nie może wejść na wątek i rozwiać wszystkie wątpliwości jakie wszyscy tu mnożymy czy to naprawdę tak wiele?
  7. a Cola będzie takim większym pieskiem jak myślicie? cudniasta jest
  8. ale dziecinada z tym pw !!!! a ja ludzi zapraszam na dogo bo tu tak niby fajnie jest nie tak jak na fb ha ha ha to juz naprawde nie mozna nic powiedziec? kazdy z nas pomaga na tyle na ile moze dla Czesi tez przesle grosik bo w koncu o psa tu chodzi i prosze mnie nie zapraszac wiecej na zadne watki ani na bazarki
  9. Murka napisala ze nie ma w tej chwili zadnych zalecen do ograniczania ruchu Czesi czyli moze w kwestii kosci jest juz ok ? zostaje usprawnienie lapy w sensie przykurczy i zaniku miesni dobrze rozumiem?
  10. ja tez przybywam na pewno wspomogę grosikiem tylko wywiążę się najpierw z kilku innych moich obietnic dla innych psiaków
  11. ale tu nie o kastrację głównie chodzi tylko a Czesi łapę :( cała operacja może pójść na marne jak dwóm maliniakom "wytłumaczyć" że nie mogą się np bawić? Czesia sama nie usiedzi w miejscu a co dopiero z drugim psem nikt nie będzie stał 24 na dobę przy psach nawet w małym mieszkaniu wystarczy chwila nieuwagi i tragedia gotowa :( Dziewczyny przemyślcie to proszę :( :(
  12. ja tez nie :( to może być dobry dom dla Czesi ale nie na okres rehabilitacji :(
  13. Nortonkowi koniecznie przydała by się ładna sesja foto :( taki cudny aż dziw że nikt nie dzwoni
  14. w przyszlym tygodniu posle suni grosik piekna jest
  15. ta dziewczynka to husky ?
  16. dziekuje za zaproszenie nie wiem juz gdzie pomagac :( 20 zl jednorazowo dla Malenkiej pod koniec tygodnia moge wplacic sliczna jest oby dlugo nie czekala na domek
  17. Bazarek dla Tobiego zapraszam
×
×
  • Create New...