-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
Tianku replied to elik's topic in Już w nowym domu
przepraszam nie mogłam się powstrzymać -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
założyłam wątek w dziale maja dom zapraszam może ktoś dorzuci grosik do operacji :( -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
temat Kseni powraca :( druga łapa też uszkodzona konieczna operacja (koszt 4 tys złotych) Monika założyła publiczną zrzutkę prosimy o udostępnianie https://zrzutka.pl/fkd7ph nie wiem skąd taką kasę uzbierać :( biedna ta nasza Ksenia :( a na dogo można robić bazarki na psa który ma już ds? -
ze strony fb schroniska :( Dzisiejsze znalezisko, z rana pod schroniskiem zastaliśmy taką budowlę, a w środku dwa piękne szczeniaczki. Brawa dla konstruktora , tylko po co zadawać sobie tyle trudu z budową, wywiezieniem, a zapomnieć o odrobaczaniu i odpchlaniu szczeniąt. Czy nie lepiej by było zainwestowane pieniążki z pseudo budowy,przeznaczyć właśnie na te zabiegi? Czy nie lepiej by było wysterylizować matkę tych szczeniąt, zamiast fundować sobie takie atrakcje. ZABIEGI KASTRACJI I STERYLIZACJI są zabiegami , które naprawdę ułatwiają nam właścicielom życie o korzyściach dla zwierząt za krótki czas na naszej stronie wypowie się lekarz wet.
-
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Tianku replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Dajcie już spokój. Chodziło tylko o rzetelną informację której zabrakło. miejmy nadzieję że Czesi rehabilitacja będzie przebiegała pomyślnie i sunia będzie miała sprawną łapkę. -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Tianku replied to ala123's topic in Już w nowym domu
na fb raczej alarmu nie podnoście bo będzie syf jakich mało ... nie rozumiem dlaczego osoba decyzyjna czyli chyba Ala? nie może wejść na wątek i rozwiać wszystkie wątpliwości jakie wszyscy tu mnożymy czy to naprawdę tak wiele? -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Tianku replied to ala123's topic in Już w nowym domu
ale dziecinada z tym pw !!!! a ja ludzi zapraszam na dogo bo tu tak niby fajnie jest nie tak jak na fb ha ha ha to juz naprawde nie mozna nic powiedziec? kazdy z nas pomaga na tyle na ile moze dla Czesi tez przesle grosik bo w koncu o psa tu chodzi i prosze mnie nie zapraszac wiecej na zadne watki ani na bazarki -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Tianku replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Murka napisala ze nie ma w tej chwili zadnych zalecen do ograniczania ruchu Czesi czyli moze w kwestii kosci jest juz ok ? zostaje usprawnienie lapy w sensie przykurczy i zaniku miesni dobrze rozumiem? -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Tianku replied to ala123's topic in Już w nowym domu
ale tu nie o kastrację głównie chodzi tylko a Czesi łapę :( cała operacja może pójść na marne jak dwóm maliniakom "wytłumaczyć" że nie mogą się np bawić? Czesia sama nie usiedzi w miejscu a co dopiero z drugim psem nikt nie będzie stał 24 na dobę przy psach nawet w małym mieszkaniu wystarczy chwila nieuwagi i tragedia gotowa :( Dziewczyny przemyślcie to proszę :( :( -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Tianku replied to ala123's topic in Już w nowym domu
ja tez nie :( to może być dobry dom dla Czesi ale nie na okres rehabilitacji :( -
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
Tianku replied to elik's topic in Już w nowym domu
i ja przybywam do Zuzi :) -
w przyszlym tygodniu posle suni grosik piekna jest
-
ta dziewczynka to husky ?
-
Bazarek dla Tobiego zapraszam