Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. super domek sie zapowiada Ludwiczkowi:)
  2. Stenku [*] zniknęły wszystkie zdjęcia :(
  3. moze poprosic wizytatorke lub kogos na fb zeby ten rejon mocniej oplakatowac?
  4. Tola ma rację z tą posesją tylko z tego co czytałam to teren jest podwójnie ogrodzony tak? w sensie Pani dom i teren domków czy bloków
  5. nie styka w neuronach w łepku ha ha ha padłam :):):):) mar.gajko pomyśl o jakimś blogu :) super piszesz :) a i materiału by Ci nie brakowało ;)
  6. sliczny ten Ludwiczek dobrze ze sie nie pochorowal biedaczek
  7. Edit: PSIAKI znalezione całe i zdrowe były w lesie zaplątane Przepraszam że tutaj ale wrzućcie proszę gdzieś na Śląsku do znajomych czas się liczy jak się gdzieś zaplątały w lesie to :(
  8. może nasza kochana Anecik poczeka chwilkę na zapłatę ...:) też zrobię mały bazarek tylko w sobotę bo muszę za dnia ogarnąć zdjęcia bo z lampą przekłamują kolory
  9. Biedny Ludwiczek :( po ogarnieciu futerka domki beda sie bily o niego
  10. proszę konto podeślę znajomej może coś dorzuci dla Haszczaka a może Fundacja mogłaby wrzucić apel na swoją stronę o zrzutkę na paliwo... może akurat ktoś dorzuci grosik
  11. a to :( :( ja źle zrozumiałam że po haszczaka przyjeżdzaja na Śląsk z fundacji i przy okazji malinę by zabrali :( przejrzę wieczorem może mam coś na bazarek
  12. Havanka zrobiła bazarek transportowy na pewno się uzbiera tylko trzeba będzie poczekać na rozliczenie :( a może Malinka po zagojeniu mogłaby pojechać do innego hoteliku bliżej niż Poznań?
  13. ogromny dług :( po wypłacie prześlę grosik :(
  14. Tolu a w schronisku kiedyś była jeszcze taka ruda suczka husky kojarzysz czy jest jeszcze?
  15. powiem wam ze ludzie od psow polnocy to najbardziej chetne do pomocy fundacje bardzo sie ciesze z powodu Haszczaka a Malinka nie moglaby trafic do Anecik?:) chyba ze nie ma miejsc biegne na transportowy :)
×
×
  • Create New...