Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. piękny dzien dzisiaj sie zapowiada korzystaj ze sloneczka Dysiu Kochana Milego dnia Wszystkim
  2. Pozostaje mieć mieć nadzieję że Pajączek dobrze trafił Całe szczęście że Maluchy zdrowe :) Cudne Szkraby
  3. Dora skontaktuj się pilnie z Tola ona dogrywa transport dla pekineczki może nawet na jutro
  4. Kochani Irysek od Dory ma domek w Krakowie tylko brak transportu od Murki moze byłoby miejsce dla niego z Pekineczka?
  5. Faktycznie i chyba ta sunia co z nim w boksie była...
  6. na pewno sie odwroci los Pajaczka a w piatek moze bedzie transport nawet do Wroclawia to wszystko zalezy czy beda psiaki do zabrania
  7. na fb jest napisane że na Poznań transport 19.09 a do Katowic i może Wrocław na 21.09
  8. za tydzień prawdopodobnie też będzie transport
  9. tu watek Nutki skontaktuj się może z Tolą może akurat się uda jakby Pekineczka jechała zmień może tytuł watku że potrzebny transport
  10. tylko ze Patrycja bedzie pewnie w Krakowie bardzo pozno wieczorem:( te caly czas kombinuje moze bym miala transport na trasie krakow rzeszow ale to raczej po poludniu :( tylko i tak problem jak pisalas z Twoja praca szczeniak no moze tak dlugo sam zostawac:( oby male szczylki okazaly sie zdrowe moze Kasia wtedy zgodzilaby sie przyjac Pajaczka w nastepnym transporcie
  11. a na jakiej trasie ewentualnie mialabys przewiezc psiaka autobusem? o to chodzi ze musi to byc mniejszy psiak?
  12. a Pekineczka z Zamoscia miala jechac do Szafirki chyba pod opieke Anuli i Bogusik to moze Irysek by sie zabral tym transportem
  13. a gdzie Irysek ma dojechać? przepraszam nie mam czasu doczytać wątku..
  14. Jaaga a dla Pajaczka ile by kosztowalo u Ciebie hotelikowanie?
  15. ja też coś postaram się wysupłać dla Maluchów
  16. Dziękuję za zaproszenie śliczna Sunieczka na pewno szybko znajdzie domek :) na razie nie pomogę finansowo niestety :(
  17. Fajnie że wreszcie Kodiś się doczekał i tym razem to na raczej pewno TO :)
  18. a może deklarowicze wpłacaliby bezpośrednio do Murki pieniążki?
  19. ojej jakiś wirus faktycznie :(
  20. prześliczna Zuleńka :) a co za grupa na fb?
×
×
  • Create New...