-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
Na stronie Północniaków takie ogłoszenie grzecznościowe :( One się nie prosiły o bezdomność :( Kielce - okolice kto moze pomóc ?Ogłoszenie grzecznościowe Poszukuję domów stałych lub tymczasowych dla 6 szczeniaków oraz dwóch suk. Psiaki zostały znalezione w okolicy Kielc. Jedna z dwóch bezdomnych suczek się oszczeniła i obecnie przebywa wraz z młodymi w okolicy wykopanej przez siebie jamy. Suczki to kundelki, natomiast szczeniaki to mix husky (tatuś husky). Szczeniaczki muszą szybko znaleźć domki żeby nie zdziczały. Dzieciaczki wraz z mamusią na zdjęciach, nie wszystkie widać bo nie chciały pozować. Na zdjęciach nie da się tego zobaczyć ale niektóre mają po jednym oku niebieskim. Proszę o udostępnianie posta =) Telefon kontaktowy 537-538-980 lub email [email protected]
-
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Tianku replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Biedna Dysia :( najważniejsze żeby nie bolało :( -
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Tianku replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Biedna Dysieńka :( -
przeoraszam mam sama problem ogromny z bezdominakiem zagladam tu z doskoku.. na Jamora mysle ze wspolnie nazbieramy na dogo moze tez poczeka chwile na zaplate ... Murka zdaje sie oferuje bdt o ile to altualne
-
kilka postow wyzej wrzucialam info do starego wydarzenia na fb chyba to jedna z deszczu pod rynne... i hycel z gminy z workiem przyjechal i nic nie zdzialal...przy takich lapankach to moze tylko zwiac psiak i tylko bedzie gorzej ja bym jednak spytala Jamora ile by wzial kasy i poki facet jest ma dzialce to jest szansa ze go zlapie za pierwszym razem mysle za jakos wspolnie uzbieramy na akcje
-
taki jest na stronie jego hotelu ul.Parkowa 60 05 660 Warka 607 187 774
-
może jednak zapytać Jamora ile by wziął kasy za wyłapanie pies chyba nie jest trudny ktoś pamięta ile wziął za Likę z Ustronia? pytałam Kamili z Szydłowca im łapał psa ostatnio za 350 zł + dojazd to nie jest aż tak bardzo daleko 200 km chyba do Jamora
-
Schronisko dla Zwierząt "As" Jamrozowizna 1, 42 -270 Kłomnice w ich programie takie cos znalazłam ale to chyba nie jest dobre "schronisko" :( https://www.facebook.com/events/1702336413326982/ ale może poprzez ludzi z tego wydarzenia cos zdziałać? grupa pomocowa dla psów z tego schroniska może akurat ktoś jest z okolic Kłomnice to niedaleko patrząc na mapę https://www.facebook.com/groups/1031640563596996/ do Łodzi to kawał drogi (o ile patrzę na dobrą miejscowość) bardziej chyba Częstochowa tam jest pin Fundacja "SOS Animals" Ogólnopolski Ruch Obrony Zwierząt ul.Focha 19/21 lok.46, 42-200 Częstochowa Ukryj mapę Organizacja społeczna 537 381 912 [email protected]
-
a z kim ta gmina ma jakąś umowę wiadomo? może go po prostu wyłapać przez gminę a potem ewentualnie zabrać ze schroniska? tak gdybam tylko..
-
Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(
Tianku replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
wrzuc link do zrzutki poudostepniam -
tez mi się wydaje że to ta sama :( podesłałam do znajomych belgomaniaków teraz straszna moda na belgi zauważyliście tez to?
-
Kokosanka z radysowskiego piekła ma dom . Zamieszkała w Jaworznie.
Tianku replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Co słychać u słodkiego Kokoska :) -
takie coś znalazłam może poudostępniajmy https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2210199592583192&id=1693249250944898https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2210199592583192&id=1693249250944898 PSOR - na ratunek psom 21 września o 10:46 · UWAGA! Okolice Radys / Augustowa!!! Senna podobno uciekła podczas pakowania do transportu! Jeśli jest ktoś z okolic!!! Jeśli zauważy gdzieś Senne! Prosze o telefon!!! Sunia jest bardzo lękowa, przerażona, może gdzieś leżeć, ukrywać się!!! Ale jest mocno charakterystyczna - może uda się ją gdzieś zobaczyć! 664 92 33 11