Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. to chyba najgorszy region w Polsce w Szydłowcu też przecież tyle suk po polach rodzi :(
  2. Na stronie Północniaków takie ogłoszenie grzecznościowe :( One się nie prosiły o bezdomność :( Kielce - okolice kto moze pomóc ?Ogłoszenie grzecznościowe Poszukuję domów stałych lub tymczasowych dla 6 szczeniaków oraz dwóch suk. Psiaki zostały znalezione w okolicy Kielc. Jedna z dwóch bezdomnych suczek się oszczeniła i obecnie przebywa wraz z młodymi w okolicy wykopanej przez siebie jamy. Suczki to kundelki, natomiast szczeniaki to mix husky (tatuś husky). Szczeniaczki muszą szybko znaleźć domki żeby nie zdziczały. Dzieciaczki wraz z mamusią na zdjęciach, nie wszystkie widać bo nie chciały pozować. Na zdjęciach nie da się tego zobaczyć ale niektóre mają po jednym oku niebieskim. Proszę o udostępnianie posta =) Telefon kontaktowy 537-538-980 lub email [email protected]
  3. Biedna Dysia :( najważniejsze żeby nie bolało :(
  4. u mnie takie a i tak cisza :( tylko nie wiem czy jak tyle osób obserwuje to usunąć ogłoszenie? ja tylko odświeżam cały czas... Od: 16 paź Do: 3 lis Żywa tarcza Argo - już bezpieczny w hote... podgląd edycja zakończ Za darmo 0 Odśwież za 1zł Wyróżnij Statystyki Wyświetleń: 268 Tel: 12 Obserwuje: 16
  5. Jestem z zaproszenia Toli na razie tylko jestem ...:( po wypłacie postaram się przelać grosik
  6. przeoraszam mam sama problem ogromny z bezdominakiem zagladam tu z doskoku.. na Jamora mysle ze wspolnie nazbieramy na dogo moze tez poczeka chwile na zaplate ... Murka zdaje sie oferuje bdt o ile to altualne
  7. kilka postow wyzej wrzucialam info do starego wydarzenia na fb chyba to jedna z deszczu pod rynne... i hycel z gminy z workiem przyjechal i nic nie zdzialal...przy takich lapankach to moze tylko zwiac psiak i tylko bedzie gorzej ja bym jednak spytala Jamora ile by wzial kasy i poki facet jest ma dzialce to jest szansa ze go zlapie za pierwszym razem mysle za jakos wspolnie uzbieramy na akcje
  8. taki jest na stronie jego hotelu ul.Parkowa 60 05 660 Warka 607 187 774
  9. może jednak zapytać Jamora ile by wziął kasy za wyłapanie pies chyba nie jest trudny ktoś pamięta ile wziął za Likę z Ustronia? pytałam Kamili z Szydłowca im łapał psa ostatnio za 350 zł + dojazd to nie jest aż tak bardzo daleko 200 km chyba do Jamora
  10. Schronisko dla Zwierząt "As" Jamrozowizna 1, 42 -270 Kłomnice w ich programie takie cos znalazłam ale to chyba nie jest dobre "schronisko" :( https://www.facebook.com/events/1702336413326982/ ale może poprzez ludzi z tego wydarzenia cos zdziałać? grupa pomocowa dla psów z tego schroniska może akurat ktoś jest z okolic Kłomnice to niedaleko patrząc na mapę https://www.facebook.com/groups/1031640563596996/ do Łodzi to kawał drogi (o ile patrzę na dobrą miejscowość) bardziej chyba Częstochowa tam jest pin Fundacja "SOS Animals" Ogólnopolski Ruch Obrony Zwierząt ul.Focha 19/21 lok.46, 42-200 Częstochowa Ukryj mapę Organizacja społeczna 537 381 912 [email protected]
  11. a z kim ta gmina ma jakąś umowę wiadomo? może go po prostu wyłapać przez gminę a potem ewentualnie zabrać ze schroniska? tak gdybam tylko..
  12. wrzuc link do zrzutki poudostepniam
  13. tez mi się wydaje że to ta sama :( podesłałam do znajomych belgomaniaków teraz straszna moda na belgi zauważyliście tez to?
  14. Co słychać u słodkiego Kokoska :)
  15. Dzień dobry Imeczko ciekawe jak Ci minęła pierwsza noc :)
  16. cisnie sie na usta duzo dosadniejsze slowo....
  17. ja tez poproszę nr konta jednorazowo 20 zł i będę w miarę możliwości go wspierać w hoteliku
  18. takie coś znalazłam może poudostępniajmy https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2210199592583192&id=1693249250944898https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2210199592583192&id=1693249250944898 PSOR - na ratunek psom 21 września o 10:46 · UWAGA! Okolice Radys / Augustowa!!! Senna podobno uciekła podczas pakowania do transportu! Jeśli jest ktoś z okolic!!! Jeśli zauważy gdzieś Senne! Prosze o telefon!!! Sunia jest bardzo lękowa, przerażona, może gdzieś leżeć, ukrywać się!!! Ale jest mocno charakterystyczna - może uda się ją gdzieś zobaczyć! 664 92 33 11
×
×
  • Create New...