-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
grunt to się nie poddawać pamiętacie Dropsa? to były moje początki na dogo Pinczerka i Gizmo oraz Lil (nie pamiętam nicku) prowadziły wątek ale to była akcja on chyba ładnych parę miesięcy był poszukiwany ale udało się dzięki wytrwałości wielu osób to było na Śląsku odnalazł się w Katowicach o ile pamiętam a uciekł po przyjeździe do hoteliku chyba w okolicach BielkoBiałej
-
napisałam też na fb do schroniska w Korabiewicach nawet nie wiedziałam że to te rejony.. https://www.facebook.com/Schronisko.w.Korabiewicach wysłałam też mail do UM w Mszczonowie do pani która zajmuje się zwierzętami Aleksandra Krześniak tel. 46 858 28 30 jakby ktoś mógł jeszcze tam zadzwonić do niej... EDIT. i na sekretariat do gminy Wiskitki
-
Żeby było jasne tu nie chodzi o plakatowanie wszystkich drzew i słupów ale o kilka ogłoszeń w lokalnych wioskach a zakładam że każda ma jakąś tablicę ogłoszeń no nic skupmy się na necie dodałam też na Mszczonów forum mieszkańców: https://www.facebook.com/groups/1285642988311485?notif_id=1608188809780857¬if_t=group_r2j_approved&ref=notif
-
Do Żyrardowa ma do pokonania drogę krajową może na chwilę się zatrzyma w lesie albo ruszczy lokalnymi w kierunku Mszczonowa wrzucam na spotted żyrardów: https://www.facebook.com/Spotted-Żyrardów-1662935573982913 i tablice ogłoszeń zyrardów: https://www.facebook.com/groups/836537883128388 jak zaakceptują powinny się ukazać
-
Watpie ze on ma kryjowke on idzie przed siebie niestety Trzeba wyprzedzic ruchy i dawac znac dalej bo jestesy o krok za nim a nie przed nim niestety :( stad mega wazne bylyby plakaty :( nie wierze ze nikt z Warszawy nie moze pojechac przykre to Edit: Na naszej fb stronie dogomaniacy starej daty odezwala sie pod moim osoba chetna do plakatowania nie wiem tylko czy teraz jak sie przemiescil dalej to bedzie aktualne...Bakusiowa zajrzyj tam jakby co trzeba by sie umowic na przekazanie plakatow nie chce posredniczyc bo to bez sensu To moze byc duza szansa dla nas
-
cyt. z forum: W poniedziałek wieczorem ok 17.30 w Budach Zaklasztornych został potrącony pies. Raczej bezpański, albo kogoś szukał. Wyglądał na młodego psiaka, średniego wzrostu, biszkoptowe umaszczenie. Szedł za siostrą od stacji pkp. Chciała wziąć go na podwórko, ale był lękliwy i zanim jej się to udało to potrącił go samochód. Po tej sytuacji zaczął biec w stronę Puszczy Mariańskiej i nie dogoniła go. Szukałyśmy nawet jeżdżąc po okolicy. Może wszedł do kogoś na podwórko, albo ktoś go widział? o rany :( EDIT: TO NIE NASZ AMBER