Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Nie zazdroszcze decyzji.. Ale jeśli domek rzeczywiście chce pracować to ja bym im chyba dala druga szanse... No chyba ze domek mysli ze córka zalatwi sprawe jak go zabierze i spotka sie z behawiorysta ze to odmieni Rabarabarka (zreszta opis sytuacji moim zdaniem nie wymaga spotkania z behawiorysta, a moze jednak wymaga... bo jak uslysza od specjalisty ze to raczej nie psi psychopata i ze to ich bledy sprowokowaly zachowanie to zechca popracowac nad tym) Bo moze Pani sie go podswiadomie zaczela bać?
  2. Czy ktos korzysta z Fani Mani? Mam takie dziwne pytanie :) otoz zarejestrowalam sie zeby wspierac ZEA no i zrobilam w zeszlym roku jakies drobne zakupy i w statusie platnosci na koncie fanimani byl dlugo status oczekujace ...no ale po jakims czasie wskoczylo na wyplacone. A teraz weszlam znowu na konto a tam wszystkie darowizny maja status oczekujace..a na dodatek jest kilka darowizn ze sklepu z ktorego na pewno w ostatnich dniach nic nie zamawialam... Jak to dziala? Czy jak kogos zaprosilam przez link to jego darowizna moze sie ukazac na moim koncie? Wie ktoś może?...
  3. Dżasmin chomiczek ma takie coś w sobie że banan na twarzy jak sie na Niego patrzy :)))
  4. Z Panią Antosia pisałam przed Świętami pare stron wcześniej powinno być zdjęcie. Domek nie jest wylewny w przekazywaniu informacji a ja nie chcę za często wypytywać ...nie chce być natrętna. Ale Antoś ma tam bardzo dobrze o to się nie boję:)
  5. Płacze co chwilę ze wzruszenia jak pomyślę o Emisi i tym że jest Rodzina chętna sie nią zaopiekować pomimo tego że łapeńka jeszcze nie jest całkiem sprawna DZIĘKUJE Kiyoshi za to że mnie nie spławiłaś jak szukałam jej i Antosiowi pomocy i za przejęcie opieki :** teraz trzymamy kciuki za szybką aklimatyzację :) okolica bardzo fajna będzie miała gdzie spacerować :)
  6. Hania na pewno tu pisala jak sunia byla w drodze ze czekaja na nia.. Potem tu nie zajrzałam ale moze tak jak wiele osob mogla miec problem z napisaniem czegokolwiek ...
  7. z tego mojego ogłoszenia na olx dot. Zorki dostalam taką wiadomość porównując zdjęcia to raczej nie jest ona ale ja spójrzcie na wszelki wypadek https://www.olx.pl/mojolx/odpowiedz-na-ogloszenie/8310368270/ https://www.olx.pl/oferta/znaleziono-suczke-CID103-IDIhDsM.html#7e348ae54d nie wiem czy Wam się wyświetla?
  8. korzystając z promocji olx wyróżniłam ogłoszenia Argusia... promocje miał każdy więc wyróżnień sporo no ale..
  9. ja też, na szczęście już jest ok ... do następnego razu
  10. Dlugowlose psy maja w schronisjach najgorzej :( ale musiało go to wszystko boleć :( ale to wszystko sie zagoi j bedzie bardzo ładnym puchatkiem:)
  11. Jednak filmik to jest super sprawa :))) cudniasty jest Amberek :)
  12. tak jak kiyoshi pisze jak buda docelowo będzie w kojcu to żadne przedsionki nie są konieczne, zresztą w jego przypadku musi być komfort wchodzenia więc lepiej jakby była też za duża niż za mała takie wejście najlepiej się sprawdza jeśli buda nie jest osłonięta:
×
×
  • Create New...