Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Karuś teraz zjada Fitmin z tego co kojarzę tylko nie wiem czy proszek czy tabletki skład tego i tego jest zupełnie inny :roll: [url]http://www.fitmin.cz/pl/psy/program-zywieniowy/dodatki-zywieniowe/fitmin-klouby.html[/url]
  2. :multi: to czekamy na Skubisia niecierpliwie :p
  3. nikt nie zagląda do Skubisia :-( ale jutro mam nadzieje zaczniesz nowe życie piesku :)
  4. odwiedzam Bartusia :buzi:
  5. [quote name='Mattilu']Farcik, piesku glupie ludzie sa.[/QUOTE] i to jeszcze jak :shake:
  6. kijaszek przedni :p
  7. Hałabajówka a glukozamina może być taka dla ludzi? ja wspomagam swoje kolana glukozaminą i chondroityną + tran super działa no i ciepło z tym się absolutnie zgadzam
  8. ha ha ja się w takiej sytuacji bardziej boję o psa niż o kota :p
  9. Matyldę znam tylko z opowiadań podobno bardzo fajna wróciła bo niby była agresywna do dziecka ale już na zdjęciach widać że dziewczynka jest nachalna a pies przestraszony... i to w pierwszych dniach po adopcji bo trzeba mieć focię przecież i się pokazać... może nie potrzebnie kogoś osądzam nie wiem jak było... miejmy nadzieję że teraz dobrze trafiła :smile:
  10. [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=10&sobi2Id=41&Itemid=21[/url] ta :smile:
  11. Matylda w nowym domu.... :lol: ciekawe czy z ogłoszeń hmm
  12. serdecznie zapraszam na mój pierwszy bazarek w części przeznaczony dla Kseni :smile: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251024-Ma%C5%82a-ciuchlandia-dla-Skubiego-i-Kseni-do-26-02[/url]
  13. zapraszam na bazarek w części dla Skubiego :smile: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251024-Ma%C5%82a-ciuchlandia-dla-Skubiego-i-Kseni-do-26-02[/url]
  14. walentynka dla Przystojniaka :kiss_2: [IMG]http://www.animaatjes.de/linien/linien-bilder/liebe/animaatjes-liefde-96554.gif[/IMG]
  15. zostawiam walentynkę dla Przystojniaka :cool3: [IMG]http://www.animaatjes.de/linien/linien-bilder/liebe/animaatjes-liefde-96554.gif[/IMG]
  16. odwiedzam Dropsia :p i walentynkę zostawiam [IMG]http://www.animaatjes.de/linien/linien-bilder/liebe/animaatjes-liefde-51129.gif[/IMG]
  17. o nie co za potwory :-( biedna dziewczynka :-(:-(:-( Togaa robiłaś co mogłaś nie miej do siebie pretensji... wiem łatwo mi mówić :-(
  18. Dziękuję za banerek :buzi: :fadein:
  19. nie no czytam i czytam i nie wiem ile brakuje do hoteliku :oops: ciemnota jestem z finansów :niewiem:
  20. podczytywałam wątek Kseni jak jeszcze nie byłam tu zalogowana potem mi gdzieś się zawieruszył. Z tabelki wygląda że nie ma już prawie deklaracji :shake: poczytam zaległości i postaram się wspomóc grosikiem ale to kropla w morzu potrzeb :-( poproszę o konto jutro coś przeleję
  21. zaglądam i kciuków nie puszczam :kiss_2:
  22. no ciekawa jestem jak nasz Przystojniak będzie wyglądał w szkockiej kracie :p
×
×
  • Create New...