Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
  • Posts

    5917
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by TZmestudio

  1. TZ czasem musi krzyczeć. A tak swoją drogą przyszła mi taka myśl przez głowę (raz na rok tak czasem mam) że wiele jest osób które byłyby skłonne "zapłacić" za to by mówić im miłe kłamliwe rzeczy, a jak mało jest osób które by chciały usłyszeć prawdę. Tak mi się pomyślało jak mestudio mówi mi o FB. ps Sam nie mam konta na FB
  2. Myślę, że w Wigilię myślami będą z prezentami, paczkami po prostu z nami. To, czy zapakowane, czy nie to nie ma znaczenia. Cieszmy wraz z nimi......i wzruszajmy.
  3. Fizycznie bierzecie czy logicznie? :hmmmm:
  4. mówisz o Jordim? A co do trucia, to jeśli piszesz o tym o czy myślę to zostawiliśmy to na specjalną okazję. Ale jeśli z jadem to spróbujemy w święta.... :evil_lol:
  5. zapraszamy na szybki bazarek świąteczny...http://www.dogomania.com/forum/topic/144622-ba%C5%82wany-anio%C5%82y-%C5%9Bwieczki-bazar-expresowy-2112-godz-2200
  6. Dziś zauważyłem, że Pręga coraz śmielej staje na operowanej ostatnio nodze. Widać że już jest coraz lepiej :-)
  7. Dla psiaków na zewnątrz nie widzę problemów. Ale rzeczywiście krojenie tego w domu i jeszcze smarowanie podłogi kawałkami..... Ale chyba dziś kupię kilka batonów dla owczarka u wieśniaka zza płotu. Będzie miał choć raz pełen brzuch :-)
  8. Jak bym powiedział, że takie batony są pewnie solone (aby dłużej trzymały) to pewnie ktoś posądzi o to że próbowałem. :-) Ale jak ktoś powie, że nie są solone to się zastanowimy. Ale generalnie nasze psy nie są aż tak wybredne aby takiego batona nie wciągnąć w ciągu kilku sekund. Na krewetkach ich nie chowamy....
  9. jak pana w domu nie ma to Gacek charcuje (harcuje?)
  10. Wcześniej sobie smarujemy chrupki puszeczkami dla lepszego smaku. Dlatego bardzo dziękujemy za nową dostawę . :-D
  11. Po przemalowaniu? Czy przed? A może dopisać "umaszczenie wg. uznania"? :-)
  12. U nas wszystko jest potrzebne. Nic się nie zmarnuje i wszystko się za szybko kończy. Jakiś dziwny ten DT prowadzi ta mestudio.
  13. trochę rudego sprayu i będzie niemal identyczny.
  14. Zacznijcie tłumaczenie o lekarzach od takiej operacji: może zadziała.
  15. mestudio do lekarza idzie wtedy gdy już nic nie może. Nigdy zawczasu.
  16. Odpisałem. Jak się ma Ajfona 9.0 to są właśnie takie opóźnienia. Ja mam poczciwą Nokię i szybko smsy przychodzą. :ylsuper:
  17. Odpisałem. Jak się ma Ajfona 9.0 to są właśnie takie opóźnienia. Ja mam poczciwą Nokię i szybko smsy przychodzą. :ylsuper:
×
×
  • Create New...