Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. Dominiko, u mnie na bazarku w tym momencie jest 29 zł na Rokiego. Niewiele, ale zawsze troszkę mniejszy dług będzie.
  2. [quote name='koelka']Jednorazowe wpłaty można dokonywać na konto fundacji podane wcześniej: [COLOR=#000000]Nr konta: 14 1020 1967 0000 8002 0106 1100[/COLOR] [COLOR=#000000]Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "ANIMALS" [/COLOR] [COLOR=#000000]Inspektorat w Barlinku z dopiskiem "DLA SUZI" [/COLOR] Natomiast deklaracje stałe, jeśli ktoś będzie mógł zaoferować, będę zbierać ja (konto będę podawać na pw), tak jak na książkowym bazarku i robić aktualne rozliczenia.[/QUOTE] [quote name='tobciu']poproszę konto, prześlę parę zł.[/QUOTE] Zamieszczam konto, bardzo dziękujemy za pomoc!
  3. Ja policzyłam za hotelik do listopada :) I wyszło mi, że konto na teraz wynosi jakieś 240 zł na plus, więc dlatego mamy różnicę. No nic, coś tam już wiemy i trzeba będzie działać.
  4. [quote name='Till']dzwoniła i rozmawiałam w sprawie Messiego, jak narazie najbardziej przypadł im do gustu, w Racławicach nie znaleźli pieska. W tym tygodniu podejmą decyzje, ale jeśli bedą go brać to po 01.12.2013 bo nie bedzie ich jakis czas, a chcą go przyzwyczaić do siebie itp.[/QUOTE] dobra wiadomość, czekamy na rozwój wypadków....
  5. Policzyłam te jego finanse i mi wyszło [COLOR=#ff0000][B]4938 zł długu........[/B][/COLOR] tyle, że troszkę mi się podsumowanie różniło od Twojego, pewnie gdzieś coś źle wpisałam, ale liczyłam w excelu, bo aż sama nie mogłam uwierzyć, że ten dług taki straszny. Przydała by się zmiana tytułu, zaraz napiszę do ocelot prośbę. Wg mnie da się spłacić dług, tylko to trochę potrwa, no bo trzeba będzie wyjść na prostą też co miesiąc. Damy radę :) Na początek zrobię bazarek cegiełkowy, tak jak pisałam i pozapraszam też na wątek, fajnie byłoby chociaż na połowę hoteliku mieć stałe deklaracje.....
  6. Aniu te posty z rozliczeniami są Twoje, to jak możesz to pouzupełniaj te długi za hotelik dla Magika, żeby było widać całą sumę... A ja będę w weekend zapraszać na wątek i zrobię też bazarek cegiełkowy :) Magik na pewno wyjdzie na prostą finansową, tylko potrzeba na to czasu.
  7. [quote name='Anja2201']zapraszam serdecznie na bazarek z domowymi ciasteczkami z dzika : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248869-Ciastka-z-dzika-II-do-25-11-Zapraszamy-!?p=21563125#post21563125[/URL][/QUOTE] Pędzę :) brzmi świetnie!
  8. Dla mamusi też dam stałą 20 zł miesięcznie:) 200zł to całkiem przyzwoita cena, powinno się udać znaleźć deklaracje! Jakby trochę brakowało to będziemy kombinować bazarki, obiecuję że ja wtedy tez pomogę.
  9. [quote name='MALWA']Biedny pobity Grafi........................ Zmieniłam tytuł, może przyciągnie więcej osób do bidusia............[/QUOTE] dobrze, że zmieniłaś...... oby ktoś jeszcze się tu pojawił!
  10. [quote name='Till']nasz biedny Grafi ma wybitych kilka zębów:( to dlatego miał spuchniętą mordunie, musiał dostać łopatą lub solidnego kopniaka w pyszczek. Jeśli chodzi o wiek to ma około 3-4 lata. Jest bardzo przyjazny, przytula się, narazie nie szczeka i chętnie wygrzewa się w budzie bo ta co miał miała pełno dziur i tylko dechy. Zrobił kupkę w kojcu to odrazu ją przysypał ziemią żeby nie było widać, mądrala :)[/QUOTE] Cudownie wiedzieć, że te 3 szczeniaczki też są bezpieczne. Żal mi tych dwóch powyżej, są kochane, ładne, trzeba im pomóc :( A Grafi kochany już będzie szedł do przodu, będzie lepiej, opuchlizna zejdzie i wszystko się zagoi.
  11. Piękne... ja się wzruszyłam! Bafiku czekaj spokojnie, na pewno ktoś właśnie ciebie szuka!
  12. Nie zostałaś, ja cały czas jestem i wchodzę zaglądać. Nie wiem, na czym stanęło w związku z jego badaniami?
  13. [quote name='Till']też jestem już spokojna, że Grafi jest z nami i bezpieczny. Jutro będą zdjęcia, dziś mocno pada, a do tego Angelika jedzie na kastrację z Bafim[/QUOTE] A co ze szczeniaczkiem? Angelika spróbuje go wyciągnąć?
  14. Właśnie przelałam 275 zł z mojego bazarku cegiełkowego dla kociaków :) Bardzo proszę o potwierdzenie, gdy dojdą: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248315-ROZLICZAM-Cegiełka-dla-kociaków-z-Białej-Podlaskiej-do-13-11-2013-godz-22[/URL]
  15. Te zdjęcia są przerażające! Jak on się czuje? Czy jest choć odrobinę lepiej?
  16. śliczna mordeczka! Jak dobrze, że on już bezpieczny! Czekamy na wieści, co ze szczeniaczkiem!
  17. [quote name='yucca']Dziękuję za zaproszenie, poczytam, przejrzę finanse i wrócę :)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy i czekamy na Twój powrót z nadzieją! :)
  18. Słuchajcie, ja się nie znam na budach, ale wrzucam linki, co znalazłam na tablicy w rozsądnych cenach w waszej okolicy: [URL]http://tablica.pl/oferta/nowa-buda-dla-psa-ID4cFmN.html#084399b3a9[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/budy-dla-psow-rozne-rodzaje-atrakcyjne-ceny-IDg4GJ.html#084399b3a9[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/buda-dla-psa-l-ID1WoRp.html#084399b3a9[/URL]
  19. [quote name='renatka_s']Zaglądam do Suzi, niestety nie mogę pomóc finansowo opłacam już kilka stałych deklaracji i nie mogę sobie pozwolić na więcej:-([/QUOTE] Rozumiem, dziękujemy za przybycie, prosimy o odwiedzanie wątku :)
  20. Tak, moja wpłata jest za listopad i grudzień z góry. Trzymam kciuki za dzielną mamusię!
  21. [quote name='Malgoska']dziękuję za zaproszenie zapiszę wątek a gdzie jest Suzi?[/QUOTE] Suzi jest w hoteliku u znajomej koelki, więc pewnie gdzieś w okolicy Gorzowa.
  22. [quote name='Aimez_moi']Jestem z zaproszenia.......rozejrze sie po koncie i wroce......[/QUOTE] [quote name='yolanovi']Póki co zrobiłam malutkie zakupy na bazarku. W tym miesiącu już biednie w kasie :(. Postaram się coś wpłacić w grudniu[/QUOTE] Bardzo dziękujemy za wsparcie!
  23. Ależ to piękne jest! Świetny pomysł ktoś miał :)
  24. [quote name='korek221']Cześć Malutka :)[/QUOTE] [quote name='yolanovi']zapisze na razie wątek[/QUOTE] Bardzo dziękuję, że przyszłyście! :calus: Będziemy wdzięczne za każdą pomoc-choćby malutką deklarację stałą, jednorazową wpłatę czy bazarek dla Suzi.
  25. Dzień dobry, trzymam kciuki za Grafisia!! Wczoraj zrobiłam przelew dla niego za listopad + jednorazowo.
×
×
  • Create New...