Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10836
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. znalazłam się tu przypadkiem ale postaram się coś pomóc. Przeczytałam co tu napisałyście i macie bardzo dobre pomysły. Psa nie ma potrzeby zabierać bo widać, że Pan go nie krzywdzi i tylko trzeba zadbać o to wszystko o czym pisałyście. Samo wyżywienie psa miesięcznie myślę, że nie będzie kosztowało więcej niż 100-150 zł. + ew. koszty wet. Myślę, że można by spróbować zebrać stałe deklaracje na ten cel. Ja deklaruję 10,- od lutego tylko poproszę nr. konta i adres na który mogłabym podesłać od czasu do czasu jakąś karmę.
  2. postaram się coś dać na stałe ale dopiero jutro albo pojutrze jak dostanę odp. czy już odchodzi mi jedna stała;) czekam na nr. konta.
  3. dajcie znać jak już nie będą potrzebne pieniądze bo inne "bidy" potrzebują pomocy. :lol:
  4. to dobrze bo chociaż to nie jest stała to co jakiś czas parę złotówek;) dorzucę.
  5. 24.01.2013 wysłałam na konto OTOZ 20zł- nie ma jej w rozliczeniach. Mam nadzieję, że doszło:lol:
  6. cudnie!!!!!!!!!!:multi::lol:
  7. straszne:-( a jakie warunki panują w tym schronie?
  8. wysłałam 20 zł pod koniec miesiąca wyślę jeszcze, jak wygląda sytuacja finansowa Inki na dziś?
  9. czy sunia bezpieczna i co z jej dziećmi?
  10. czas ucieka a decyzji jak nie ma tak nie ma. Oby nie było za późno. Wysłałam moją stałą na luty. Ratujcie psiaka póki czas........
  11. dam stałą 10 zł. Za luty wysyłam dzisiaj. W miarę możliwości będę co jakiś czas coś dorzucać. Mój psiak zabrany ze schroniska rok temu dosyć długo miał biegunki. Musieliśmy dzielić mu dzienne jedzenie na kilka małych porcji. Jakieś 5 miesiące temu wszystko się uspokoiło. Jednak do tej pory je dwa razy dzienne mniejsze porcje.
  12. na dogo jestem od niedawna i staram się pomagać jak tylko mogę , niestety jest tyle psich bid, że gdybym chciała dać wszystkim to zabrakłoby mi pensji . Jednak zapisałam sobie Amorka i na pewno chociaż raz w miesiącu coś przeleję. Jutro puszczę pierwszy przelew. Co do psich karm polecam sklep www.krakvet.pl mają bardzo atrakcyjne ceny i często różne promocje. Jest też fajny sklep www.kar-ma.pl Ja korzystam dla mojego psiaka/ po schroniskowego/ z obydwóch już od roku i jestem bardzo zadowolona.
  13. spróbujcie małego ogłosić na stronie [url]www.psy.warszawa.pl[/url]
  14. Dzięki za nr. konta. Wyślę w poniedziałek coś jak tylko podliczę swoje finanse.
  15. w razie czego 10 zł stałej dam-więcej nie dam już rady
  16. po prostu kocham zwierzęta i bardzo mnie boli jak cierpią, sama rok temu wzięłam psa ze schroniska i wiem co to znaczy schron, ponieważ inaczej nie mogę to chociaż wspomogę finansowo a Kajtunek jest jednym z 10 psiaków z dogo, którym w miarę możliwości pomagam /chociaż dopiero od niedawna / A psiaki te "znalazłam z banerków". Niestety nie jestem "milionerką :lol:" więc mogę tylko tyle.
  17. proszę o obecną sytuację finansową INKI i konto na przelewy, ile płacicie miesięcznie i za jaki okres jest zapłacone. Info. proszę na priv. Na stałe nie mogę ale od czasu do czasu coś wyskrobię.
  18. [quote name='Javena']Z bazarku będzie ok.47 zł + moja dekl. 20 zł = 67 zł =[B]227 [/B] Nie wygląda dobrze. Do 300zł jeszcze brak 73 zł.Moze ktos jeszcze wpłaci ? Moze zapomniał?[/QUOTE] Do kiedy musicie zapłacić i za jaki okres?
  19. przepraszam ,że się wcinam ale skoro puszki są takie drogie to czy nie można by łączyć jej z ryżem? Ja karmię swojego psa /rok temu wzięty ze schroniska ma bardzo wrażliwy przewód pokarmowy/ suchym royalem i puszką animondy mieszaną z ryżem. Poza tym gotuję mu serduszka i żołądki drobiowe z ryżem, marchewką i kalafiorem.
×
×
  • Create New...