mdk8
Members-
Posts
10836 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
mdk8 replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
znalazłam się tu przypadkiem ale postaram się coś pomóc. Przeczytałam co tu napisałyście i macie bardzo dobre pomysły. Psa nie ma potrzeby zabierać bo widać, że Pan go nie krzywdzi i tylko trzeba zadbać o to wszystko o czym pisałyście. Samo wyżywienie psa miesięcznie myślę, że nie będzie kosztowało więcej niż 100-150 zł. + ew. koszty wet. Myślę, że można by spróbować zebrać stałe deklaracje na ten cel. Ja deklaruję 10,- od lutego tylko poproszę nr. konta i adres na który mogłabym podesłać od czasu do czasu jakąś karmę. -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
mdk8 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
postaram się coś dać na stałe ale dopiero jutro albo pojutrze jak dostanę odp. czy już odchodzi mi jedna stała;) czekam na nr. konta. -
Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!
mdk8 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
nic nie dostałam -
Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!
mdk8 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
dajcie znać jak już nie będą potrzebne pieniądze bo inne "bidy" potrzebują pomocy. :lol: -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
mdk8 replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
to dobrze bo chociaż to nie jest stała to co jakiś czas parę złotówek;) dorzucę. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
mdk8 replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
24.01.2013 wysłałam na konto OTOZ 20zł- nie ma jej w rozliczeniach. Mam nadzieję, że doszło:lol: -
malutki zagłodzony Dżekuś już uratowany znalazł DS!
mdk8 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
cudnie!!!!!!!!!!:multi::lol: -
czy sunia bezpieczna i co z jej dziećmi?
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
mdk8 replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
co nowego u psiaczka ? -
Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!
mdk8 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
za luty poszło -
czas ucieka a decyzji jak nie ma tak nie ma. Oby nie było za późno. Wysłałam moją stałą na luty. Ratujcie psiaka póki czas........
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
mdk8 replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dam stałą 10 zł. Za luty wysyłam dzisiaj. W miarę możliwości będę co jakiś czas coś dorzucać. Mój psiak zabrany ze schroniska rok temu dosyć długo miał biegunki. Musieliśmy dzielić mu dzienne jedzenie na kilka małych porcji. Jakieś 5 miesiące temu wszystko się uspokoiło. Jednak do tej pory je dwa razy dzienne mniejsze porcje. -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
mdk8 replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na dogo jestem od niedawna i staram się pomagać jak tylko mogę , niestety jest tyle psich bid, że gdybym chciała dać wszystkim to zabrakłoby mi pensji . Jednak zapisałam sobie Amorka i na pewno chociaż raz w miesiącu coś przeleję. Jutro puszczę pierwszy przelew. Co do psich karm polecam sklep www.krakvet.pl mają bardzo atrakcyjne ceny i często różne promocje. Jest też fajny sklep www.kar-ma.pl Ja korzystam dla mojego psiaka/ po schroniskowego/ z obydwóch już od roku i jestem bardzo zadowolona. -
spróbujcie małego ogłosić na stronie [url]www.psy.warszawa.pl[/url]
-
Dzięki za nr. konta. Wyślę w poniedziałek coś jak tylko podliczę swoje finanse.
-
Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!
mdk8 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
w razie czego 10 zł stałej dam-więcej nie dam już rady -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mdk8 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
po prostu kocham zwierzęta i bardzo mnie boli jak cierpią, sama rok temu wzięłam psa ze schroniska i wiem co to znaczy schron, ponieważ inaczej nie mogę to chociaż wspomogę finansowo a Kajtunek jest jednym z 10 psiaków z dogo, którym w miarę możliwości pomagam /chociaż dopiero od niedawna / A psiaki te "znalazłam z banerków". Niestety nie jestem "milionerką :lol:" więc mogę tylko tyle. -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
mdk8 replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przepraszam ,że się wcinam ale skoro puszki są takie drogie to czy nie można by łączyć jej z ryżem? Ja karmię swojego psa /rok temu wzięty ze schroniska ma bardzo wrażliwy przewód pokarmowy/ suchym royalem i puszką animondy mieszaną z ryżem. Poza tym gotuję mu serduszka i żołądki drobiowe z ryżem, marchewką i kalafiorem.