Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10836
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Ja się zgadzam . Również jestem za pomocą następnej bidzie. Oczywiście zostaję z moją skromną deklaracją ...
  2. Na konto Balbinki wpłynęły pieniądze od Joanna1235 20,- i uxmal 20,-. Bardzo serdecznie dziękuję .
  3. w przyszłym tygodniu wpłacę obiecane 50,-
  4. https://www.dogomania.com/forum/topic/349607-podaruj-sobie-trochę-luksususrebrna-biżuteria-kosmetyki-bielizna-do-230319-r-g-2100/
  5. https://www.dogomania.com/forum/topic/349607-podaruj-sobie-trochę-luksususrebrna-biżuteria-kosmetyki-bielizna-do-230319-r-g-2100/
  6. Jestem u małej biedy. Postaram się troszkę pomóc na początku kwietnia.
  7. pod koniec m-ca wpłacę 50,- tylko proszę mi przypomnieć.
  8. kiedy jest następna płatność za hotelik ?
  9. Jak się nie odezwie to mam jej nr. Daj znać czy chcesz .
  10. Dziękuję Kasiu. Myślę , że jednak trzeba będzie zrobić jej pełne badania ale to może za "chwilę" . Będę musiała nazbierać dla małej trochę kaski. Od śmierci mojego Artaska (*) mam na punkcie badań bzika.
×
×
  • Create New...