Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10835
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Karmę zamówię 2-go. A na konto Szagiego wpłynęło od seramanias 10,-. Dziękuję .
  2. a pytałaś kikou może miałaby miejsce ?
  3. Troszeczkę i ja dorzuciłam ale po braku informacji postanowiłam wstrzymać się z pomocą . Nie będę wpłacać na psa widmo bo mam sunie w hotelu do której muszę sama dokładać większość. Toffika mi bardzo żal i pomogłabym od czasu do czasu w jego utrzymaniu ale nie w takiej sytuacji.
  4. puściłam 50,- jutro dojdzie . Poszło bez nicka ale jakby wetka podawałam Wam wpłaty to jestem Małgorzata K.
  5. podajcie konto coś dorzucę .
  6. Nie jestem prawnikiem ale pierwsze słyszę o czymś takim. W/g mnie nie ma takiego prawa i weterynarz nie może czegoś takiego zrobić.
  7. Szagi dostał 40,- od cioci Marzenki. Dziękuję :)
  8. Jak już znajdziesz to daj znać . Wznowię swoją deklarację . W W. jest dużo starszych biedaków potrzebujących natychmiastowej pomocy :(
  9. dogo ciągle coś zmienia i już nie daje normalnie wstawiać zdjęć tak jak kiedyś . Ale jak z FB to ktoś pisał ,że wystarczy na zasadzie " kopiuj - wklej "
  10. Na koncie mam wpłatę 264,85 z bazarku Tyśki . Dziękuję :)
  11. Bardzo mi przykro , że zostałaś potraktowana w taki sposób. Ja kupiłam na jednym z bazarków piękny wisiorek i nie mam mu nic do zarzucenia. Mam nadzieję ,że osoba która Cię tak potraktowała przeprosi bo na takie zarzuty trzeba mieć dowody a jak ich się nie ma to są pomówienia i jest na to paragraf.
  12. Szagi dostał prezent na Święta od siostry elficzkowej w wysokości 50,- . Pięknie dziękuję :)
  13. Bardzo dziękuję Aldrumce za wpłatę 171,- z bazarku , który zorganizowała dla Balbinki :)
  14. Szagi dostał 20,- od siostry elficzkowej. Dziękuję bardzo :)
×
×
  • Create New...