Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. będę czekała na wiadomości z nowego domku- oby dobre:loveu:
  2. ja wpłaciłam niewiele ale zgadzam się na rozdysponowanie pieniędzy według waszego uznania.
  3. jestem u Romanka z podpisu, naprawdę nie ma nikogo kto mógłby go zabrać na tymczas?
  4. [quote name='Ladymonia0610']Niestety ja nie mogę podjąć się rozliczenia ponieważ mam za dużo psów pod opieką i sama już nie daję rady;(. Każdy z Nas ma problemy rodzinne i z pieskami którymi się opiekujemy ale nie zniechęcajmy się jedną nie udaną adopcją. Tak miało widocznie być. A może za miesiąc znajdzie się taki wspaniały dom ,że każdy z Was powie aaa jak dobrze ,że jednak nie poszła do tamtych ludzi. Nie szukajcie winnych i nie prowadzcie dalszych dyskusji . Bierzemy się za robotę i koniec.[/QUOTE] popieram. Kłótnie psu nie pomogą. Postaram się wspomagać Perełkę tyle ile będę mogła. Ona nie może wrócić do byłej opiekunki bo z tego co przeczytałam to długo tam nie pożyje.
  5. jestem z zaproszenia i swoją deklarację z Muminków przeznaczam na tą psinkę tylko daj znać na jakie konto.
  6. jestem z zaproszenia ale niestety niewiele mogę. Ewentualnie wesprzeć groszem.
  7. jestem na zaproszenie _Lary postaram się wesprzeć Zirę ale w sierpniu. Stałej już nie dam rady ale od czasu do czasu coś wyskrobię. Podeślijcie nr. konta.
  8. [quote name='Hałabajówka']Niestety mam tą wadę jako skorpion że jestem uparta i nie przechodzę do porządku dziennego po takim traktowaniu. Pomoc zwierzakom jest bardzo ważna ale nie kosztem nerwów i przepychanek. Jutro zadzwonię to potencjalnego DS i ustalę szczegóły. Spytam jeszcze (żeby ludzi nie pytać) czy są świadomi że Perła może być lękliwa i może dużo szczekać zwłaszcza jak zostanie sama albo jak usłyszy hałas gdzieś na dworze czy klatce (nie wiem czy to jest blok czy domek).[/QUOTE] no to mamy coś wspólnego. Ja też jestem zodiakalnym skorpionem i dokładnie wiem o czym piszesz;) ale teraz trzymam kciuki za Perełkę i mam nadzieję,że wszystko się ułoży.
  9. błagam dziewczyny nie kłóćcie się. Przecież wszystkie kochacie zwierzęta. Na spokojnie ustalcie szczegóły i dajcie szansę Perełce na dom. Bardzo Was proszę podajcie sobie wirtualnie ręce i działajcie razem. Do tej pory Wam to wychodziło, więc nie niszczcie tego.:modla:
  10. [quote name='hotel_lilki']Tak pisze Pani Krysia... :roll: Pani Liliano nie nie jestem mloda osoba mam 48 lat wczesniej mialam suczke ale niestety byla chora meczyla sie i musialam ja uspic od tamtej pory nie chcialam miec juz psa poniewaz bardzo to przezylam ale teraz znowu cora bardziej i czesciej mysle o tym ankiete od pani dostalam jak bede juz na miejscu w polsce wypelnie ja przesle i umowimy sie dalej co i jak.Oczywiscie jesli nic sie nie zmieni i nie wydazy bo sama pani musi przyznac ze zycie nam płata rozne niespodzianki jeszcze raz dziekuje bardzo i pozdrawiam Krystyna[/QUOTE] nie wiem czy to dobry pomysł aby niemłoda już Inka szła do osoby, która tak do końca nie jest pewna gotowości na nowego psa w swoim życiu. Jak biedny Barik by przeżył rozstanie ze swoją ukochaną?;)
  11. [quote name='kolejna kobietka']Uaktualnilam rozliczenie Zuczka, dziękujemy ogromnie za wpłaty!!! :loveu:[/QUOTE] wczoraj przelałam do Hałabajówki stałą za lipiec.
  12. [quote name='Juldan']Maja była zbyt mocno rozpieszczana i uznała Magdę za psiego kumpla do zabaw... do podgryzania, do zaczepiania, do robienia psikusów- dokładnie tak samo traktowała Korę i Bambiego z którymi mieszkała w hoteliku... Maja bardzo chętnie uczy się nowych komend, ładnie chodzi na smyczy, bez pomyłki siada i spokojnie czeka na zapięcie smyczy przed spacerem... ale jeśli chodzi o całą resztę to porażka... Mada traktuje ją jak dziecko- niemowlaka i właśnie ten stosunek do Majki moim zdaniem zawalił wszystko... Dużo można było temu psu zarzucić ale nie to co wyrabiała z Magdą... Ja pierniczę... dała bym wiele by mogło się to skończyć w inny sposób. Jedziemy dziś do hoteliku bo wykombinowaliśmy jak można zabezpieczyć ogrodzenie by Maja nie zwiewała z wybiegu. Póki co tylko tyle możemy:-([/QUOTE] szkoda wielka . Trzeba umieć " kochać mądrze."
  13. jak już będą razem to daj znać proszę.;)
  14. ciotki napiszcie w tytule imię psa , łatwiej będzie szukać;) na które konto wpłacać?
  15. na jakie konto wpłacać? W tytule wątku przydałoby się imię psa bo ciężko szukać.
  16. Ania niestety wstrzymała bazarek bo nie wyrobi się , tyle było chętnych. Jednak przygotuj tekst do ogłoszeń a ja postaram się znaleźć osobę, która ogłosi Czarka.
  17. Elza zajrzyj [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245229-bazarek-og%C5%82oszeniowy-dla-szczeniak%C3%B3w-s%C5%82odziak%C3%B3w-magika-i-Amicus-canis-do-25-06"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245229-bazarek-og%C5%82oszeniowy-dla-szczeniak%C3%B3w-s%C5%82odziak%C3%B3w-magika-i-Amicus-canis-do-25-0[/URL]6 ten bazarek jest do 25-07 podeślij tam wszystko co potrzebne do ogłoszeń. Wykupię Czarkowi pakiecik. Lecę go zgłosić więc już będziesz mogła działać.
  18. właśnie chciałam to samo napisać;)
  19. [quote name='Avaloth']Mało? 2-4 spacery dzienne to wg mnie najnormalniejsza norma, mój pies wychodzi na 2 i nie czuję żeby był zaniedbany albo samotny :P Trzymam kciuki mocno![/QUOTE] to współczuję Twojemu psu. Normą powinny być 4 spacery. Ile razy w ciągu dnia korzystasz z toalety? 2 ?
×
×
  • Create New...