Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10844
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. proszę o pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250179-Bez-szansy-na-dom-ale-z-male%C5%84k%C4%85-szans%C4%85-na-lepsze-jutro?p=21753841#post21753841"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250179-Bez-szansy-na-dom-ale-z-male%C5%84k%C4%85-szans%C4%85-na-lepsze-jutro?p=21753841#post21753841[/URL]
  2. zdjęcia "mówią wszystko" :loveu:
  3. słuchajcie a może Pani Ula mogłaby zostać jej DT za niewielką opłatą tak jak to było na początku z Puszkiem?
  4. powiem szczerze, że coraz mniej wierzę w jego przeprowadzkę do H. Jakoś bardzo opornie to idzie. Rozumiem powiązania rodzinne ale tym bardziej sprawa powinna być rozwiązania szybko. Pies nie jest traktowany tak jak powinien i powinno się jasno to powiedzieć obecnym "opiekunom" a nie się z nimi cackać.
  5. [quote name='Hałabajówka']A gdzie można go kupić bo u mnie w aptece nie ma dzwoniłam i Pani mówi że takich rzeczy nie mają. Może w Koszalinie będzie. http://www.delikatesyznatury.pl/pl_PL/p/OLEJ-Z-CZARNUSZKI-100ML-OLVITA/816?gclid=CO7NlZDQ9rsCFdLItAodrx0AdQ najlepiej chyba szukać w zdrowej żywności i zielarskich.
  6. można by pomyśleć nad następnym bazarkiem cegiełkowym na ten cel ale może w lutym? A jeszcze można by kupić szlauch ?
  7. to było do przewidzenia,że jak leży to szybko przednie łapy tez odmówią posłuszeństwa - przecież mięśnie nie pracują, więc jak mają się ruszać jeżeli są coraz słabsze? :shake:
  8. myślę, że asiek.l-g bardzo dobrze wywiązywała się z roli skarbnika od czasu kiedy Inka została porzucona przez osoby, które ją wyciągnęły .;)
  9. koniecznie trzeba małej pomóc. Nie można jej tak zostawić.
  10. [quote name='Wojtek7'][B]mdk8[/B] - dotarły dziś do mnie 3 smycze (taśmy), dzięki wielkie, napewno się przydadzą, jeśli mógłbym się jakoś zrewanżować, daj znać:)[/QUOTE] dzięki za wiadomość. Cieszę się,że dotarły . :lol: Bardzo chciałam pomóc tym psiakom a mogę tylko w taki sposób. Dobrze, że te biedne kochane psiulki mają Ciebie :loveu:
  11. a mi się wydaje, że poczuł iż razem ze swoim przyjacielem są już bezpieczni i pozwolił sobie na chwilę słabości i odpoczynku. Mam nadzieję,że powoli będzie coraz lepiej. Bardzo się cieszę, że walczycie o jego życie. Zasłużył sobie na to. A Rudzik dalej będzie go wspierał i wyjdzie z tego. Bardzo mocno w to wierzę.
  12. biedny Max. Gdyby ktoś tam był na stałe może można było mu pomóc :-( Wojtek do końca tygodnia będę czekała na znak od Ciebie czy doszły 3 nowe smycze. Jeżeli nie- będę musiała interweniować u sprzedawcy . Trochę za długo to trwa. Mam nadzieję,że nie zaginęły gdzieś po drodze.
  13. mam takie nieśmiałe pytanie. Czytałam, że niestety Krawiec odszedł (*) w związku z tym czy Adaś nie mógł by iść do H. ?
  14. nikt się nie wypowiedział na ten temat a szkoda bo mogłoby to pomóc Azirkowi i ułatwić Angelice opiekę nad nim.
  15. cioteczki proszę pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249876-Wst%C4%85p-zobacz-kup-pom%C3%B3%C5%BC%21-Dla-podopiecznych-azylu-Do-19-01-2014r-godz-21/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249876-Wst%C4%85p-zobacz-kup-pom%C3%B3%C5%BC%21-Dla-podopiecznych-azylu-Do-19-01-2014r-godz-21/page2[/URL]
  16. cioteczki proszę pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249876-Wst%C4%85p-zobacz-kup-pom%C3%B3%C5%BC%21-Dla-podopiecznych-azylu-Do-19-01-2014r-godz-21/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249876-Wst%C4%85p-zobacz-kup-pom%C3%B3%C5%BC%21-Dla-podopiecznych-azylu-Do-19-01-2014r-godz-21/page2[/URL]
  17. cioteczki proszę pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249876-Wst%C4%85p-zobacz-kup-pom%C3%B3%C5%BC%21-Dla-podopiecznych-azylu-Do-19-01-2014r-godz-21/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249876-Wst%C4%85p-zobacz-kup-pom%C3%B3%C5%BC%21-Dla-podopiecznych-azylu-Do-19-01-2014r-godz-21/page2[/URL]
  18. cioteczki proszę pomóżcie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249876-Wst%C4%85p-zobacz-kup-pom%C3%B3%C5%BC%21-Dla-podopiecznych-azylu-Do-19-01-2014r-godz-21/page2[/URL]
  19. cioteczki proszę pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249876-Wst%C4%85p-zobacz-kup-pom%C3%B3%C5%BC%21-Dla-podopiecznych-azylu-Do-19-01-2014r-godz-21/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249876-Wst%C4%85p-zobacz-kup-pom%C3%B3%C5%BC%21-Dla-podopiecznych-azylu-Do-19-01-2014r-godz-21/page2[/URL]
  20. cioteczki proszę pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249876-Wst%C4%85p-zobacz-kup-pom%C3%B3%C5%BC%21-Dla-podopiecznych-azylu-Do-19-01-2014r-godz-21/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249876-Wst%C4%85p-zobacz-kup-pom%C3%B3%C5%BC%21-Dla-podopiecznych-azylu-Do-19-01-2014r-godz-21/page2[/URL]
  21. cioteczki proszę pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249876-Wst%C4%85p-zobacz-kup-pom%C3%B3%C5%BC%21-Dla-podopiecznych-azylu-Do-19-01-2014r-godz-21/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249876-Wst%C4%85p-zobacz-kup-pom%C3%B3%C5%BC%21-Dla-podopiecznych-azylu-Do-19-01-2014r-godz-21/page2[/URL]
  22. cioteczki proszę pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249876-Wst%C4%85p-zobacz-kup-pom%C3%B3%C5%BC%21-Dla-podopiecznych-azylu-Do-19-01-2014r-godz-21/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249876-Wst%C4%85p-zobacz-kup-pom%C3%B3%C5%BC%21-Dla-podopiecznych-azylu-Do-19-01-2014r-godz-21/page2[/URL]
  23. cioteczki proszę pomóżcie http://www.dogomania.pl/forum/threads/249876-Wst%C4%85p-zobacz-kup-pom%C3%B3%C5%BC%21-Dla-podopiecznych-azylu-Do-19-01-2014r-godz-21/page2
  24. cioteczki proszę pomóżcie http://www.dogomania.pl/forum/threads/249876-Wst%C4%85p-zobacz-kup-pom%C3%B3%C5%BC%21-Dla-podopiecznych-azylu-Do-19-01-2014r-godz-21/page2
×
×
  • Create New...